رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

HeSaM

مدیرکل
 • تعداد ارسال ها

  263
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  15

آخرین بار برد HeSaM در 27 دی

HeSaM یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

275 220

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1524 بازدید کننده نمایه
 1. HeSaM

  ورودی کارمندان (جدید)

  مهلت ثبت نام به پایان رسید. تمامی درخواست ها بررسی شد و سعی بر این امر بود تمامی افراد متقاضی به مرحله آزمون راه پیدا کنند. آزمون ورودی تیم کارمندان طبق قوانین تیم کارکنان و شیوه تست که در بخش قوانین آمده توسط بنده انجام میگیرد. آزمون امشب و فردا شب مورخ 18/1/2020 و 19/1/2020 ساعت 21:00 در تیم اسپیک و سرور انجام میگیرد. دقت داشته باشید در صورت عدم حضور در تیم اسپیک یا سرور سمپ آزمون شما مردود شده و صلاحیت ورود به تیم کارکنان را پیدا نخواهید کرد. سربلند باشید. MrHeSaM
 2. HeSaM

  ورودی کارمندان (جدید)

  @.[.DaRkKniGht.]. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود! @DeiDara با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود! @.[M].JoKeR با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!
 3. HeSaM

  ورودی کارمندان (جدید)

  @ARyaN.[GFT]. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود! @x1sibil1x درخواست شما مخالفت شد. دلیل: شما امتیاز و تجربه کافی برای ورود به تیم کارمندان را ندارید. @.[M].MrScary با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!
 4. نام کلن درخواست دهنده: HarDCoRe نام کان حریف: Masters / Peakyblinders نام لیدر حریف:(حتما لیدر را با @ تگ کنید): @MaMaDNiGhT / @PriCe اسم تمامی اعضای مشارکت کننده در وار از کلن درخواست دهنده: HeSaM - Amir - MohamadReza شماره turf مورد نظر: 12 تاریخ برگزاری وار: 16/1/2020 زمان پیشنهادی به ادمین وار: 22:00 سایر توضیحات: Challenge me guys
 5. HeSaM

  ورودی کارمندان (جدید)

  باسلام. @_StoRm با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود! @.OverGrown. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود! @Xx_aMir.ZeD_xX با درخواست شما مخالفت شد. دلیل: شما امتیاز و تجربه کافی برای ورود به تیم کارمندان را ندارید.
 6. باسلام. برای ورود به تیم کارندان اطلاعات فرم زیر را تکمیل کنید. لازم به ذکر است کسانی که قبلا در تیم کارمندان بودند، مقام خودشون رو ذکر کنند! نام کاربری: نام اصلی: سن: مقدار امتیاز: مقدار Play Time: هدف شما از ورود به تیک کارمندان: توضیحات شما در رابطه با سرور: تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید: 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون: اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید: Go big or go home
 7. باسلام. مدارک شما معتبر نیست! شکایت شما رد شد.
 8. HeSaM

  Cheat | AminSkrym

  باسلام. مدرک شما قابل قبول نیست. شما حق تگ کردن من زیر موضوعات را ندارید. در صورت تکرار این کار اکانت انجمن شما محروم خواهد شد.
 9. HeSaM

  Abuse Shadid HajMmd

  باسلاک. این پلیر جریمه شد. ممنون از گزارش شما.
 10. HeSaM

  Abuse HajMmd Shadid 2

  باسلام این پلیر جریمه شد. ممنون از گزارش شما.
 11. HeSaM

  Bug Money

  Well done. بنا به گفته منیجر قبلی سرور مقداری پول با CMD به شما داده شده بود. به دلیل اینکه این کار غیر مجاز بوده این مقدار پول از حساب شما کسر شده.
 12. HeSaM

  ادد بن الکی

  سلام. اکانت شما در حالت تعلیق قرار دارد. ای پی فردی که موجب خرابکای در سرور شده بود بر روی اکانت شما دیده شده است و موجب محرومیت اکانت شما شده است. فقط با خرید پکیج آن بن میتونید اکانت خود را از محرومیت خارج کنید!
 13. HeSaM

  از دست رفتن خونه

  @MohammadReza
 14. HeSaM

  یعنی این آخرشه...؟

  سلام علی عزیز. کلمه به کلمه ی متنت رو خوندم. حقیقت اینکه من شخصا از وقتی باهات آشنا شدم و سر جریانی که حتی یادم نیست آنرنکت کردم و این مهم باعث شد هم صحبت شیم از شخصیتت واقعا خوشم اومد. بعضیا هستن که واقعا احترام خودشون رو نگه نمیدارن و بعد یه مدتی که باهاشون برخورد میشه حالا طبق فرهنگی که دارن موجب تشویش نظر پلیر ها دیگه نسبت به تیم مدیریت میشن که آره اینا به فکر خودشونن و بعد یه مدت که بالا رفتی دیگه رنک آپت نمیکنن و بهتون احترام نمیذارن، ولی خداروشکر که نمونه ی یه پلیر و رفیق خوب رو داریم میبینیم. احترام احترام میاره و خوشحالم از این بابت که تونستیم لحظات خوشی کنار هم داشته باشیم. از طرفی خوشحالم که داری میری و از زندان کثیف و پر از نفرت .... فرار میکنی. از طرفی هم ناراحتم که ارتباطمون ممکن کم بشه، شاید خودم اومد پیشت خدا رو چه دیدی بعید نیست. بالاخره باید از زندان فرار کرد. من هیچ حرفی رو از روی بی فکری یا برای خوشحال یا دل گرم کردن کسی نمیزنم و این حرف منه که بهترین مدیری بودی که باهاش برخورد داشتم. امیدوارم کارات راست و ریس شه و Richman وار با ماشین لامبورگینی وننوت بیای بریم همین شمال خودمون سگ مست کنیم به خاطرات بخندیم و Xشر بگیم و همین روال مسخره توی این زندان دوباره تکرار شه. ولی در کل پــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــش ما بیــــــــــــــــــــــــــا! ما رو از خودت بی خبر نذار! Gool Luck
 15. HeSaM

  mute alaki

  شکایتت رو شخصا رد میکنم. دوتا کلاس برو یا با چهار تا ادم درست و حسابی رفت و آمد کن وقتی طرز درست صحبت کردن رو یادگرفتی بیا ببینم حرف حسابت چیه.
×
×
 • جدید...