رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

.[M].MrScary

عضو همیشگی
 • تعداد ارسال ها

  77
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  5

آخرین بار برد .[M].MrScary در 12 دی

.[M].MrScary یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

42 کار بلد

3 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

306 بازدید کننده نمایه
 1. .[M].MrScary

  چیت auto 2_2

  درسته مدیریت تصمیم میگیره ! @MaMaDNiGhT
 2. .[M].MrScary

  چیت auto 2_2

  عزیزم توی فیلم عوض کردن ساون و سویچ کردن تایم متفاوتی داره و Auto 2-2 چیتی نیست که با فیلم بشه ثابت کرد !!
 3. .[M].MrScary

  چیت auto 2_2

  درود به شما دوست عزیز من اماده هستم هر زمان که ادمین ها در خواست کنند pc ckeck بدم ! @MaMaDNiGhT
 4. .[M].MrScary

  ورودی کارمندان (جدید)

  نام کاربری: @.[M].MrScary نام اصلی: ایلیا سن: 15 مقدار امتیاز: 3200 Play Time: 36 روز هدف شما از ورود به تیک کارمندان: کمک به پلیر های سرور توضیحات شما در رابطه با سرور: بهترین سرور دزد و پلیس ایران ! تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید: کامل 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون: خون سرد - خوش اخلاق - صبور - با اعتماد به نفس اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید: اینجا بهترین سرور دزد پلیس ایرانه اگه داخلش پلی ندید ضرر کردید
 5. .[M].MrScary

  Aim | No Dmg

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: .[M].MrScary نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: @ialireza نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : ---- مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 3900 رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Player مدارک شکایت: http://s6.picofile.com/file/8385129076/Aim.mp4.html توضیحات: درود در فیلم معلوم هست که ایشون از چیت استفاده کرده اند ! حتی 1 تیر هم خطا نمی رود و 1 دمیج هم نمی خوردند ! تقاضای Pc Check این پلیر را از ادمین @MaMaDNiGhT دارم !
 6. .[M].MrScary

  قرار دادن کیل می

  به نظر من با اومدن این CMD ، دستور /kill ادمین ها دیگه ارزش نخواهد داشت
 7. .[M].MrScary

  Abuse | PriCe

  رسیدگی کنید !
 8. .[M].MrScary

  Abuse | PriCe

  @MaMaDNiGhT
 9. .[M].MrScary

  Abuse | PriCe

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: .[M].MrScary نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:Price نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : MasTerS Clan رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Manager مدارک شکایت: توضیحات: درود ! همین طور که در تصویر می بینید ادمین PriCe اعضای کلن خودشون رو میوت نمیدن ! با این که MrShadow به طور واضح به من توهین کردن و به من فوش دادن ادمین PriCe ایشون رو میوت ندادند و فقط من رو میوت دادن که امیدوارم به این موضوع رسیدگی شه !! چرا این ادمین کلن خودشون رو میوت نمیده ؟ جدیدا ارنا ادمین های خوب رو مثل .EvilNiGhT. رو از دست داده و کسایی مثل ایشون رو ادمین می کنند از وقتی ایشون اومده و Evil رفته سرور دیگه جذابیت نداره و از تعداد پلیر هاش کاسته شده است ! در خواست آنرنک !!!
 10. آدرس سایت : Picofile فروم : فروم شکایت از پلیر
 11. می تونید از سایت Picofile آپلود کنید و حتما طبق فروم پست بزارید تا رسیدگی شه
 12. .[M].MrScary

  قرار دادن کیل می

  باهاش میشه ابیوز های زیادی کرد مثلا ازش تو درگیری ها سوء استفاده میکنن
 13. .[M].MrScary

  بن در Ts

  تکرار میکنم مجازات توهین میوت هست نه بن! اگر چنین شرایطی وجود داشته باشه شما میتونید من رو به مدت بالا در تیم اسپیک میوت بدید!
 14. .[M].MrScary

  بن در Ts

  توهین مجازاتش میوت هست نه بن ! بن در صورتی هست که شما جزو تیم استف باشید !
 15. .[M].MrScary

  بن در Ts

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: MrScary نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @.OverGrown. نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : ---- رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : VIP مدارک شکایت: توضیحات: درود به ادمین های سرور آرناگیم ایشون داخل سرور رنک VIP دارند ولی نمیدونم چرا با پارتی بازی رنک ایشون داخل Ts ادمین هست . حلا از این موضوع میگذریم ... . ایشون من رو داخل Ts به دلیل Tablighat بن کرده اند اما من هیچ گونه تبلیغی نکرده بودم و اینکه اگر هم شاهد هایی وجود داشته باشه میدونم که Manager @.EvilNiGhT. با هاشون رابطه صمیمانه ای دارند و طرف ایشون رو میگیرند درکل از همین لحظه میدونم که آخرش این شکایت (به خاطر رابطه دوستانشون با Manager و Admin های سرور) به نفع ایشون تموم میشه ولی بهتره که یکم طرف حق رو بگیریم ... .
×
×
 • جدید...