رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

.[.DaRkKniGht.].

عضو
 • تعداد ارسال ها

  205
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  10

آخرین بار برد .[.DaRkKniGht.]. در 21 دی

.[.DaRkKniGht.]. یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

159 مافیا

8 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

320 بازدید کننده نمایه
 1. .[.DaRkKniGht.].

  مشکلات انتی چیت

  من دارم به سمت gs 1 با ماشین infernus در حال حرکت هستم که کیک شدم
 2. .[.DaRkKniGht.].

  تغیر نام و فحش در /w

  https://opizo.com/Xl4SoH
 3. .[.DaRkKniGht.].

  تغیر نام و فحش در /w

  یکی از دوستان بنده شکایت کرده بود گفتند میتوانید در /w /ig کنید
 4. .[.DaRkKniGht.].

  تغیر نام و فحش در /w

  شما میتوانید از /ig استفاده کنید
 5. کیل کردن اسکور زیره 50 جیل داره 🙂
 6. .[.DaRkKniGht.].

  Pack Gun

  ممنون 🙂
 7. .[.DaRkKniGht.].

  Pack Gun

  لطفا پک گان اگر کسی دارد اینجا اپلود کند با تشکر.
 8. .[.DaRkKniGht.].

  ورودی کارمندان (جدید)

  نام کاربری:.[.DaRkKniGht.]. نام اصلی:علیرضا سن:12 مقدار امتیاز:1200 مقدار Play Time:418 ساعت هدف شما از ورود به تیک کارمندان:کمک به سرور توضیحات شما در رابطه با سرور:بهترین سرور Cnr در ایران تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید:زیاد 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون:صبور_با ادب_خوش اخلاق_عادل اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید: توضیحات:تیم اسپیک برای بنده مشکل داره و نصب نمی شود چند ماه پیش Hajata به من کمک کرد تا تیم اسپیک را نصب کنم اما ایشون هم موفق نشدند!
 9. نام کاربری کسی که شکایت دارد:.[.DaRkKniGht.]. نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد:[AP]snatorstar , alidokht نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :... مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید:... رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:player مدارک شکایت: توضیحات:این 2 پلیس بر روی 2 موتور در حاله تیر زدن به بنده می باشند
 10. .[.DaRkKniGht.].

  پیشنهاد

  مورد سوم چی؟
 11. .[.DaRkKniGht.].

  Cheat | AminSkrym

  چیت پلیر AminSkrym. معلوم هستش
 12. .[.DaRkKniGht.].

  پیشنهاد

  با سلام. بنده میخواستم چند پیشنهاد بدهم که امیدوارم پیشنهادهای خوبی باشد 1-در تلگرام کانالی مانند دیوار بزنید تا پلیر ها بتوانند وسایل همچون ماشین/موتور/خونه/و... بزارند برای فروش و هم بتوانند از ان خرید کنند . شما میتوانید اول برای اینکه کار به راه بیفته گذاشتن اگهی رورایگان کنید و بعد از مدتی پولی که برای شما درامد داشته باشه 2- مناطق جدیدی برای گرفتن TopClan بزارید مانند صرافی و طلا فروشی و ... 3- پابجی بهترین اونت سرور هست ولی اگر امکان squad شدن پلیر ها نیز در ان ایجاد بشه خیلی بهتر میشه. البته پلیر ها بعضی وقت ها باهم همکاری میکنند ولی زمانی که فقط خودشان در اونت باقی مانده باشند مبجور میشوند همدیگرو بزنند. اگر این امکان به پابجی اضافه شود خیلی خوب میشود. 4- سی ام دی ایی برای دادن اسلحه از دست خود به کسی بسازید . همچین شغلی در سرور هست اما خرج داره و باید فرد Ghate بپردازه و محدودیت زمانی داره . 5- حداکثر یک قبضه اسلحه رو بشه تو ماشین ذخیره کرد مثل ماشین پلیس تو حالت افلاین که همیشه داخلش شات گان بود.البته ناگفته نماند که صاحب ماشین هایی شخصی فقط بتوانند اسلحه هارا بردارند 6-وقتی از زندان آزاد میشیم و بیرون میاییم هیچ وسیله ای نیست که تا مارو تا بانک برسونه و ماشین برداریم.... اگه میشه چند عدد دوچرخه یا موتور در اداره پلیس بگذارید تا راحت تر و سریع تر کارامون انجام شه 7-ساخت سرور برای Discord در این سرور افرادی هستند که تیم اسپیک نصب نمی شود و نمی توانند ما بقیه پلیر ها به صورت Voice حرف بزنند من خواهش مند هستم که در کنار سرور تیم اسپیک سرور Discord هم بسازید 8- بنظرم Zone Grove Street ام خوب باشه حالا توضیحاتو زیر میدم. توضیحات : 1.این Zone هر 24 ساعت یک بار اماده بشه. 2.درون این Zone هر کس باشد از کلنی که /BeGiR کرده بهش کیف بده. 3.تایم گرفتن : 20 دقیقه باشه. 4.چک پوینتا زیاد دور نباشه. 5.سعی کنید مثلا کاری کنید از اعضای Grove Street کسایی برای کمک به کلنه تسخیر کننده بیاد. 6.کسی که /BeGiR میزنه نتونه کمک یا تکونی بخوره ولی راه پیچ در پیچی واسه رسیدن بش باشه. 7.بعد از رسوندن کیف به کلن 3 تاپ کلن بدهد. 8.بعد از تسخیر به همه ی اعضای انلاین کلن پول و امتیاز بدهد. 9.و تیم Balasa به کمکه کلنی برود که میخواد Zone را تسخیر کند. با تشکر.
 13. .[.DaRkKniGht.].

  انتی چیت

  [K]inght_kin[G] کنار من بودند و داشتند در کنار بنده مکمل میساختند
 14. .[.DaRkKniGht.].

  انتی چیت

  من به صورت عادی داشتم مکمل می ساختم که کیک شدم 😐
 15. .[.DaRkKniGht.].

  نمیدونم چیته یا باگ

  ببخشید ولی ایشون AFK نکرده است! در تصاویر معلوم هست
×
×
 • جدید...