رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

سوالات و درخواست‌ها

تالار

 1. سوالات

  سوالات خود را از اعضای آرناگیم بپرسید

  161
  موضوع
  615
  ارسال
 2. درخواست ورود به استف

  برای درخواست ورود به استف میتوانید از تاپیک‌های باز اقدام نمایید.

  49
  موضوع
  246
  ارسال
 3. درخواست‌های کارکنان

  درخواست مرخصی و استعفا کارکنان

  13
  موضوع
  398
  ارسال
 4. درخواست آن بن

  درخواست های آن بن از طریق فرم آن بن

  14
  موضوع
  24
  ارسال

اطلاعیه ها

 • پست ها

  • باسلام و درود در این ویدیو نحوه صحیح پست گذاری و ثبت شکایت از پلیرهای مختلف در انجمن آرناگیم توضیح داده شده است. ------------------- لینک مشاهده آموزش:  https://biaupload.com/do.php?filename=org-9c82a0b937371.mp4 ------------------- توجه داشته باشید در انجمن امکان ثبت نام وجود ندارد و باید با یوزر نیم و پسورد خود داخل سرور در انجمن هم لاگین کنید. این آموزش توسط هلپر ابولفضل ( @KRraToS ) ساخته شده است.
  • نام کاربری در سرور:@[BreakeR] نام اصلی:منصور سن:22 مقدار امتیاز:9393 مقدار پلی تایم:421 ساعت (17روز ) هدف شما از ورود به تیم هلپری و استف:کمک به پلیرهای تازه وارد -کمک به پیشرفت سرور تا بحال در تیم استف سمپ، آرناگیم یا بازی دیگری بوده اید؟: (توضیحات کامل بدون نام بردن از سرورهای دیگر سمپ) بله مدت طولانی استف بودم در سرور جنگی(8 سال) اخرین رنک (خریداری شده) که آرناگیم داشته اید و دلیل آنرنک شما چه بوده است (درصورت آنرنک):- تجربه استفاده از TeamSpeak و Discord (Microphone): (بله/خیر)بله آیا عضو تلگرام به صورت مستمر فعالیت میکنید؟: (بله/خیر)بله آیا آماده‌ی آزمون هلپری و پاسخ به سوالات مربوطه هستید؟: (بله/خیر)بله توضیحاتی در مورد خودتان که فکر می‌کنید برای تیم استف مفید است: (مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید) امیدوارم در صورت قبولی بتونم به تیم استف و سرور کمک کنم و مفید واقع بشم تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید؟: (1 تا 10) 10 آیا آماده آنلاین بودن 3 ساعت در روز در سرور آرناگیم هستید؟: (بله/خیر)بله    
  • درود هلپر خاطی مجازات خواهد شد. بسته شد.
  • درود دفاعیه هلپر تایید شد و نو ریلودی مشاهده نشد. با توجه به مشاهده آیم بات در فیلم خود شاکی و خارج شدن از سرور موقع پی سی چک پلیر شاکی از سرور محروم خواهد شد. بسته شد.
  • https://uploadkon.ir/uploads/253a11_24InShot-۲۰۲۴۰۷۱۲-۰۰۰۳۵۹۶۸۱.mp4   این فیلم صحنه آهسته شما  من موندم چطوری کنار منو میزنید من دمیج میشم  اینم اسکیل عه نه؟
×
×
 • اضافه کردن...