رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

سرور و سایت آرناگیم

تالار

 1. قوانین

  قوانین پلیرها و ادمین های سرور و انجمن

  7
  موضوع
  11
  ارسال
 2. آموزش‌ها

   آموزش‌های سرور و انجمن آرناگیم

  92
  موضوع
  319
  ارسال
 3. اطلاعیه‌ها

  اطلاعیه‌ها در خصوص سرور و سایت آرناگیم

  46
  موضوع
  156
  ارسال
 4. اخبار

  آخرین اخبار پیرامون سرور و انجمن

  125
  موضوع
  547
  ارسال

اطلاعیه ها

 • پست ها

  • باسلام و درود در این ویدیو نحوه صحیح پست گذاری و ثبت شکایت از پلیرهای مختلف در انجمن آرناگیم توضیح داده شده است. ------------------- لینک مشاهده آموزش:  https://biaupload.com/do.php?filename=org-9c82a0b937371.mp4 ------------------- توجه داشته باشید در انجمن امکان ثبت نام وجود ندارد و باید با یوزر نیم و پسورد خود داخل سرور در انجمن هم لاگین کنید. این آموزش توسط هلپر ابولفضل ( @KRraToS ) ساخته شده است.
  • نام کاربری در سرور:@[BreakeR] نام اصلی:منصور سن:22 مقدار امتیاز:9393 مقدار پلی تایم:421 ساعت (17روز ) هدف شما از ورود به تیم هلپری و استف:کمک به پلیرهای تازه وارد -کمک به پیشرفت سرور تا بحال در تیم استف سمپ، آرناگیم یا بازی دیگری بوده اید؟: (توضیحات کامل بدون نام بردن از سرورهای دیگر سمپ) بله مدت طولانی استف بودم در سرور جنگی(8 سال) اخرین رنک (خریداری شده) که آرناگیم داشته اید و دلیل آنرنک شما چه بوده است (درصورت آنرنک):- تجربه استفاده از TeamSpeak و Discord (Microphone): (بله/خیر)بله آیا عضو تلگرام به صورت مستمر فعالیت میکنید؟: (بله/خیر)بله آیا آماده‌ی آزمون هلپری و پاسخ به سوالات مربوطه هستید؟: (بله/خیر)بله توضیحاتی در مورد خودتان که فکر می‌کنید برای تیم استف مفید است: (مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید) امیدوارم در صورت قبولی بتونم به تیم استف و سرور کمک کنم و مفید واقع بشم تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید؟: (1 تا 10) 10 آیا آماده آنلاین بودن 3 ساعت در روز در سرور آرناگیم هستید؟: (بله/خیر)بله    
  • درود هلپر خاطی مجازات خواهد شد. بسته شد.
  • درود دفاعیه هلپر تایید شد و نو ریلودی مشاهده نشد. با توجه به مشاهده آیم بات در فیلم خود شاکی و خارج شدن از سرور موقع پی سی چک پلیر شاکی از سرور محروم خواهد شد. بسته شد.
  • https://uploadkon.ir/uploads/253a11_24InShot-۲۰۲۴۰۷۱۲-۰۰۰۳۵۹۶۸۱.mp4   این فیلم صحنه آهسته شما  من موندم چطوری کنار منو میزنید من دمیج میشم  اینم اسکیل عه نه؟
×
×
 • اضافه کردن...