رفتن به مطلب

MohammadReza

مدیرکل
 • تعداد ارسال ها

  154
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  4

آخرین بار برد MohammadReza در November 7

MohammadReza یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

203 مافیا

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1,621 بازدید کننده نمایه
 1. MohammadReza

  باگ شدن پول

  عکس رو بفرستید
 2. MohammadReza

  بن بی دلیل در ts

  مدارک بن و فحاشی رو بفرستید
 3. درود مواردی که در تلگرام بین شما به وجود امده، امکان رسیدگی وجود ندارد و به تیم آرناگیم مربوط نمی گردد. کل کل های شما با رنک بالاتر شما کاملا مشخص است، برای اینکه افراد دیگه ای که داخل سرور هستند این رفتار رو عادی ندونند و با مدیران اینگونه صحبت نکنند مجبور به تند جواب دادن میشوند. به جای انتقال این کل کل ها در پابلیک سرور، برای مدیران رنک بالا (سوپروایزر به بالا) آن را در تیم اسپیک اعلام نمایید. اینگونه موارد جزئی میتواند به صورت کاملا توافقی حل شود نیاز به این همه مشاجره نیست از هردو جانب. امیدواریم برای شما اینگونه موارد دیگر اتفاق نیافتد.
 4. MohammadReza

  !!!!Abuse modir

  میوت های تایم بالا بر اساس سوابق قبلی پلیرها هست ! مشکلی دارید تیم اسپیک با مدیران میتوانید صحبت کنید.
 5. MohammadReza

  ----------کاهش کیفیت سرور----------

  بررسی میشود.
 6. MohammadReza

  ----------کاهش کیفیت سرور----------

  سود بانکی مجدد در اپدیت های آتی افزایش خواهد داشت
 7. MohammadReza

  آنرک الکی

  3.قوانین همگانی مختص تمامی رنک ها: زدن CMD بر روی CMD رنک یکدیگر مجاز نیست، درصورت مشاهده کردن هرگونه نقض قانونی، آن را در انجمن اطلاع دهید. (به طور مثال ادمین خود را با تایم کم جیل دهد، شما حق unjail و jail مجدد ندارید.وظیفه شما اطلاع آن به تیم استف است.) رنک منیجر به بالا میتواند مسائل مربوط به بند بالا یعنی 3.1 را در صورتی که رنک ادمین های مربوط اونر به پایین باشد رسیدگی کند، درغیر اینصورت حق رسیدگی به هم رنک یا رنک بالاتر از خود را ندارد. در صورت مشاهده اینگونه موارد، درصورتی که جز دوقانون بالا حساب میشوید با حفظ خونسردی از هرگونه اقدام خودجوشانه ای جلوگیری کنید در صورت ارسال این فحاشی ها به سایت فرد مذکور با تایم خیلی بالاتری میوت میشد. زدن CMD روی CMD باعث اختلال در نظم سرور میشود که میتوانید این به همریختگی را خودتان در تصاویر مشاهده کنید.
 8. MohammadReza

  kick الکی

  بسته شد.
 9. MohammadReza

  .. زورگویی ..

  درود روند رسیدگی مشکلی ندارد. درصورت وجود مشکل با جناب WexyPow در تیم اسپیک صحبت کنید، ایشان موظف به پاسخگویی به شما هستند تا شما را در این مورد راهنمایی کنند.پ تشکر
 10. Wrong: PeakyBlinders Right:PeakyFuckingBlinders

 11. MohammadReza

  مهم!

  نام اکانت شما kejol وارد شده. ایشان خودشان میتوانند شکایت ایجاد کنند.
 12. MohammadReza

  چیت ، درخاست بن

  تا زمانی که ناله و به کنایه صحبت کردن برخی دوستان رفع نشود، موضوعات بررسی نمیشوند. لطفا به صورت یک فرد متشخص، بالغ و بدون هیچ بی احترامی موضوعات را ایجاد کنید. اینگونه پست علاوه بر اینکه باعث دلسردی ادمین های رسیدگی میشود، هیچ تاثیر دیگری ندارد.
 13. MohammadReza

  جلسه ی دورهمی

  به آخرین ورژن آپدیت کنید.
 14. MohammadReza

  جلسه ی دورهمی

  میتوانید از طریق تیم اسپیک ویندوز وارد شوید : https://teamspeak.com/en/downloads/ متاسفانه به دلیل کم لطفی برخی افراد در گروه های قبلی تلگرام، فعلا نمیشه قصدی داشت. از طریق تیم اسپیک ویندوز بیایید هستیم.
×
×
 • جدید...