رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Ali

مدیر بازنشسته
 • تعداد ارسال ها

  88
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  25

آخرین بار برد Ali در 18 بهمن

Ali یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

18 راه افتاده

2 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. Ali

  فرم درخواست ورود به تیم Staff (جدید)

  سلام محدودیتی در استفا وجود ندارد. در شرایطی شخصی ممکن است به علت کاری که انجام داده باشد ( سابقه ) برای تیم استف انتخاب نشود.
 2. Ali

  فرم درخواست ورود به تیم Staff (جدید)

  @[PD].Hatef_Night. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود! @.MrArmin. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!
 3. با سلام برای ورود به تیم استف فرم زیر را پر کنید حداقل 2000 امتیاز حداقل 900 ساعت PlayTime حداقل 18 سال سن قوه ی مدیریت تصمیم گیری بجا و صحیح قوه ی تشخیص درست از غلط عدم داشتن سوءسابقه و بن شدن به دلیل تقلب داشتن برنامه TeamSpeak که Microphone هم داشته باشد الزامیست. فرد باید با تمامی قوانین و قواعد سرور آشنا باشد درصورت ارائه هرگونه مدرک از نداشتن جواب پرسش از هلپر فرد انرنک میشود. در صورتی که پلیر درخواست کمک داده باشد و هلپر از روی بی تفاوتی به درخواست کمک پاسخ ندهد فرد انرنک میشود. فرد هر لحظه ممکن است از سوی تیم استف مورد پرسش قرار گیرد و باید هر لحظه آماده باشد. در صورت مشاهده هرگونه بدرفتاری از سوی هلپر فرد انرنک میشود. داشتن برنامه تلگرام الزامیست. همچنین باید فرم زیر را به صورت کاملا صحیح پر کنید نام کاربری: نام اصلی: سن: مقدار امتیاز: مقدار Play Time: هدف شما از ورود به تیم کارمندان: توضیحات شما در رابطه با سرور: تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید: تا بحال در تیم استف بوده اید: اخرین رنکی که در تیم استف داشته اید: 5 جمله یا کلمه در مورد صفات و خصوصیات خودتون: اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید:
 4. Ali

  درخواست استعفا از تیم کارکنان

  تایید شد.
 5. Ali

  درخواست استعفا از تیم کارکنان

  تایید شد.
 6. سلام خدمت پلیر های عزیز و خوب سرور آرناگیم 💝 🎁در این مطلب به جوایز ویژه آوردن پلیر تازه به جمع آرناگیمی ها میپردازیم. از امروز به بعد هر کدام از پلیر های آرنا گیم ( پلیر عادی ) یک Player جدید وارد سرور آرناگیم کنند جوایز 40 میلیون پول و 60 اسکور به هر دونفر ( پلیر معرفی کننده و پلیر تازه وارد ) طبق شرایط زیر داده میشه : پلیر جدید باید حداقل به اسکور 200 رسیده باشد !!! پلیر جدید نام دقیق کسی که او را به سرور دعوت کرده تایید کند !!! همچنین تمامی اعضای تیم استف ( هلپر، ادمین ) بالای 5 نفر پلیر جدید وارد سرور آرناگیم کند علاوه بر دریافت جوایز بالا برای هر یک پلیر، بر اساس تعداد پلیر جدید اورده شده مستقیم بر روی Rank Up شان تاثیر گذار خواهد بود. اگر پلیر جدید اوردید و شرایط بالا را داشتید، برای دریافت جایزه به آیدی @Ali در قسمت ارسال پیام خصوصی در انجمن پیام دهید تا با شما ارتباط برقرار شود. محل ارسال پیام:
 7. Ali

  آف بودن سرور

  سلام مشکل برطرف شد و هم اکنون میتوانید وارد بازی شوید.
 8. Ali

  use the GOTO command in Fight + mute

  ادمین محترم @MrMojtaba شکایت برسی شود.
 9. Ali

  درخواست استعفا از تیم کارکنان

  تایید شد. در ضمن مشکلاتی که شما داشتید بهتان گفته شد و نیازی به گفتن موارد در این قسمت نمیباشد و شما تا اطلاع ثانوی به علت مشکلاتی که داشتید حق ورود به تیم استف را ندارید!
 10. Ali

  Aim ModirKol

  سلام بنده ۱۰ سال هست که Samp پلیر هستم و سیستم بنده به نحوی هست که نمیتوانم از چیت استفاده کنم حتی Celo و Samp Funs و تو این ۱۰ سال سابقه اگه نتونم تو این مکان کوچک کیل کنم یا تیرم خطا بره و علت 4 - 4 زدنم همین است. بنده مشکلی با Pc Check ندارم اگر مدیران محترم میخواهند. تا زمان برسی مدیریت جهلت جلوگیری از اسپم بسته شد @MohammadReza @MorPH
 11. Ali

  درخواست استعفا از تیم کارکنان

  تایید شد.
 12. Ali

  درخواست استعفا از تیم کارکنان

  تایید شد.
 13. Ali

  Abuse Ban

  درود شما به علت Cheat No Reload و Abuse CMD از سرور محروم شدید. مدت محرومیت شما بنا بر نظر مدیریت @MohammadReza به مقدار 10 روز کاهش یافت و برخی از اموال شما به علت کاری که انجام دادید به نفع سرور ضبط گردید که شامل: گرفتن مقدار 1000 Score از کل Score های شما Set شدن مقدار اموال شما ( Money ) بر روی 100 میلیون مدارک Abuse CMD شما: مدارک استفاده از چیت No Reload شما توسط ادمین @MrMojtaba ارسال میشود. چنان چه مشکلی در اموال Take شده داشتید با http://arenagame.ir/pm/ در تماس باشید. موفق باشید.
 14. Ali

  Abuse Owner

  درود هر چه سریع تر نسبت به برسی شکایت اقدام شود.
 15. Ali

  Abuse

  با تشکر
×
×
 • اضافه کردن...