رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

sfsdadad

مدیر بازنشسته
 • تعداد ارسال ها

  91
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  26

آخرین بار برد sfsdadad در 21 شهریور 1400

sfsdadad یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

21 کار بلد

2 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

700 بازدید کننده نمایه
 1. نام کاربری کسی که شکایت دارد: @Ali نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @PriCe نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : - رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : ModirKol مدارک شکایت: https://s4.uupload.ir/files/sa-mp-000_u54n.png https://s4.uupload.ir/files/sa-mp-001_kt1b.png + مدرک بستن شکایت از خودشان توسط خودشان توضیحات: با سلام خدمت فاندر محترم اقای @MohammadReza عزیز چرا وقتی از ایشان شکایت میکنیم خودشان شکایت را میبندند و یعنی کسی نیست که بر روی ایشون نظارت کند؟ بنده به هر دلیلی فحاشی کرده باشم ایشان اجازه پاک کردن اکانت بنده را ندارند! و همچنین تغیر دادن Stats بنده که با زحمت طی 4 سال پلی دادن در سرور را ندارند، وقتی که ایشان نمیدونستند سمپ چی هست بنده داشتم زون تسخیر میکردم و ایشان از روی دلخواهی تغیر دادند کسی پاسخ گو نیست؟ جناب اقای @MohammadReza اگر به خاطر داشته باشید بنده 3 سال پیش مبلغ 370 هزار تومن پول پرداخت کردم برای اکانتم و تمامی Stats بنده صحیح بوده است ایا این کار ایشان صحیح است واسه Stats که پول پرداخت شده است و رنکی که خریداری کردم تغیر داده شود؟ بنده دلیل اینکار ایشون را هنوز متوجه نمیشوم یعنی اینقدر سرور بی صاحبه که هر کاری دلشان میخواهد میکنند؟
 2. نام کاربری کسی که شکایت دارد: @Ali نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @PriCe نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : - رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : ModirKol مدارک شکایت: https://s4.uupload.ir/files/sa-mp-000_u54n.png https://s4.uupload.ir/files/sa-mp-001_kt1b.png توضیحات: ایشان به چه حقی گوریل و الاغ بنده را گرفتند؟ @MohammadReza
 3. سلام محدودیتی در استفا وجود ندارد. در شرایطی شخصی ممکن است به علت کاری که انجام داده باشد ( سابقه ) برای تیم استف انتخاب نشود.
 4. @[PD].Hatef_Night. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود! @.MrArmin. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!
 5. با سلام برای ورود به تیم استف فرم زیر را پر کنید حداقل 2000 امتیاز حداقل 900 ساعت PlayTime حداقل 18 سال سن قوه ی مدیریت تصمیم گیری بجا و صحیح قوه ی تشخیص درست از غلط عدم داشتن سوءسابقه و بن شدن به دلیل تقلب داشتن برنامه TeamSpeak که Microphone هم داشته باشد الزامیست. فرد باید با تمامی قوانین و قواعد سرور آشنا باشد درصورت ارائه هرگونه مدرک از نداشتن جواب پرسش از هلپر فرد انرنک میشود. در صورتی که پلیر درخواست کمک داده باشد و هلپر از روی بی تفاوتی به درخواست کمک پاسخ ندهد فرد انرنک میشود. فرد هر لحظه ممکن است از سوی تیم استف مورد پرسش قرار گیرد و باید هر لحظه آماده باشد. در صورت مشاهده هرگونه بدرفتاری از سوی هلپر فرد انرنک میشود. داشتن برنامه تلگرام الزامیست. همچنین باید فرم زیر را به صورت کاملا صحیح پر کنید نام کاربری: نام اصلی: سن: مقدار امتیاز: مقدار Play Time: هدف شما از ورود به تیم کارمندان: توضیحات شما در رابطه با سرور: تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید: تا بحال در تیم استف بوده اید: اخرین رنکی که در تیم استف داشته اید: 5 جمله یا کلمه در مورد صفات و خصوصیات خودتون: اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید:
 6. sfsdadad

  آف بودن سرور

  سلام مشکل برطرف شد و هم اکنون میتوانید وارد بازی شوید.
 7. sfsdadad

  use the GOTO command in Fight + mute

  ادمین محترم @MrMojtaba شکایت برسی شود.
 8. تایید شد. در ضمن مشکلاتی که شما داشتید بهتان گفته شد و نیازی به گفتن موارد در این قسمت نمیباشد و شما تا اطلاع ثانوی به علت مشکلاتی که داشتید حق ورود به تیم استف را ندارید!
 9. sfsdadad

  Aim ModirKol

  سلام بنده ۱۰ سال هست که Samp پلیر هستم و سیستم بنده به نحوی هست که نمیتوانم از چیت استفاده کنم حتی Celo و Samp Funs و تو این ۱۰ سال سابقه اگه نتونم تو این مکان کوچک کیل کنم یا تیرم خطا بره و علت 4 - 4 زدنم همین است. بنده مشکلی با Pc Check ندارم اگر مدیران محترم میخواهند. تا زمان برسی مدیریت جهلت جلوگیری از اسپم بسته شد @MohammadReza @MorPH
 10. sfsdadad

  Abuse Ban

  درود شما به علت Cheat No Reload و Abuse CMD از سرور محروم شدید. مدت محرومیت شما بنا بر نظر مدیریت @MohammadReza به مقدار 10 روز کاهش یافت و برخی از اموال شما به علت کاری که انجام دادید به نفع سرور ضبط گردید که شامل: گرفتن مقدار 1000 Score از کل Score های شما Set شدن مقدار اموال شما ( Money ) بر روی 100 میلیون مدارک Abuse CMD شما: مدارک استفاده از چیت No Reload شما توسط ادمین @MrMojtaba ارسال میشود. چنان چه مشکلی در اموال Take شده داشتید با http://arenagame.ir/pm/ در تماس باشید. موفق باشید.
 11. sfsdadad

  Abuse Owner

  درود هر چه سریع تر نسبت به برسی شکایت اقدام شود.
×
×
 • اضافه کردن...