رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

ShipMaster

عضو همیشگی
 • تعداد ارسال ها

  79
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  7

آخرین بار برد ShipMaster در 21 آذر

ShipMaster یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

33 کار بلد

1 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. ShipMaster

  The End

  منم همیشه گفتم با هیچکس مشکلی نداشتم از کسی هم ناراحت نمیشم هیچ وقت فقط طرف حق ام باید یاد بگیریم درست رفتار کنیم و جا و مکان هرچیزی رو بدونیم و اینکه بدونیم هرچیزی ی ارزش خاص خودش رو داره بازم ببخشید اگر هرکدوم از شما ها از من ناراحت شدید 🙏🙏 ایشالا موفق باشی هم تو هم بقیه پست رو هم ویژه و پین میکنم چون چیزای خوبی توش گفتی
 2. ShipMaster

  abuse

  با سلام طبق قوانین : مجازات رفتار ناپسند: ایجاد مزاحمت برای پلیر های بدون وانتد: از 5 تا 20 دقیقه زندان. ضربه زدن به پلیر های بدون وانتد(Death Match): از 50 ثانیه تا 5 دقیقه زندان همونطور که میدونیم Rob و Rape به پلیر بدون وانتد مجاز نمیباشد! شما با وجود اینکه میدونستید این کار مجاز نیست ادامه دادید! و در اخر هم هنگام رفتن بنده وقتی وانتد نداشته ام به من شلیک کردید ! مدارک: https://s17.picofile.com/file/8417650092/GTA_SA_MP_2020_12_15_18_35_09.mp4.html Closed!
 3. ShipMaster

  برینگم کرد بنم داد

  با سلام شما از من درخواست ست دادن اکانت داشتید و من شما رو برینگ دادم که براتون ست کنم اما ظاهرا شما در حال استفاده از چیت ایر بریک بودید که زیر مجموعه ای از چیت های sobiet است و در فیلم هم مشخص است ! مدارک https://s16.picofile.com/file/8417621176/GTA_SA_MP_2020_12_15_14_18_33.mp4.html Closed!
 4. ShipMaster

  ابیوز کمونیست !!

  با سلام باتوجه به صحبتی که با مدیرکل @MorPH شد ایشون Owner استف نیستند و حق بن ایشان را نداشته اند اما هنوز در انتظار ارایه مدارک از طرف @Communist هستیم ! لطفا تا زمان پیگیری و ارایه مدارک از ارسال پست خودداری کنید در صورت ایجاد بحث یا فحاشی بی مورد | اخطار خواهید گرفت!
 5. ShipMaster

  درست کار نکردن هلپر فحاشی!!

  با سلام پلیر مورد نظر 60 دقیقه میوت خواهد شد با تشکر از گزارش شما! Closed!
 6. ShipMaster

  بن بی دلیل

  Closed!
 7. ShipMaster

  رمزم عوض شده!!!!

  شما به دلیل ADV بن شدید و اگر پسوورد عوض شده مقصر خودتان هستید که پسوورد خودتان رو محفوظ نگه نداشتید
 8. ShipMaster

  abuse admin

  با سلام شکایت به نفع @boy_satan بسته میشود اما ادمین مجازات نمیشود طبق پیگیری ها ایشان هلپی جواب نداده اند و خبر نداشته اند ! مواظب زیرا حتی هلپر 1 میتواند به روی هلپر مود برود و پلیر ها مطلع شوند ! به همین دلیل است که ادمین اجازه جواب دادن هلپ نمیشود !
 9. ShipMaster

  شکایت از ادمین

  سلام لطفا طبق فرم شکایت کنید و مدرک محکمی در این باره تهیه کنید! با تشکر!
 10. ShipMaster

  abuse

  با سلام میوت امیرصدرا در چنل Full adult 24 ساعت انرنک تیم اسپیک شده بود ! پس موضوع میوت امیرصدرا تمام شده است ! اما امیرصدرا 24 ساعت انرنک شدند به دلیل اینکه فحاشی در سمپ چنل بن همیشگی ندارد ! در مورد اقای @Noah ایشون 100دقیقه میوت خواهد شد به دلیل بی احترامی مکرر به تیم استف ! Closed!
 11. ShipMaster

  درخواست مدرک

  با سلام شما قبلا چندین بار چیت زدید ! و هردفعه وارن داده شده یا بن شدید ! این بار من روی شما Spec بودم به دلیل اخطار های چیتی که از طرف شما برای من می امد و کسی شما رو ریپورت نکرده است ! شما به طور غیر عادی سرعت زیادی میگرفتید از موقع شروع حرکت و اگر دقت کنید باگ موتور GTA رو نمیزدید و با کلیک چپ سرعت میگرفتید ! حداکثر سرعت قابل دریافت 180 است و سرعت شما حتی به 220 هم میرسید! چیت در مدرک هم مشخص است ! مدارک: https://s17.picofile.com/file/8416849200/Gta_Sa_Mp_2020_12_08_19_48_57_Trim_1.mp4.html Closed!
 12. ShipMaster

  درخواست مرخصی کارکنان

  با درخواست مرخصی شما موافقت شد موفق باشید!
 13. ShipMaster

  ان رنک

  در پست قبل توضیح داده شد لطفا از اسپ یک موضوع بسته شده خودداری کنید در غیر این صورت اخطار خواهید گرفت! و توضیحات پست قبل با در نظر گرفتن تمام مدارک و احتمالات و دلایل داده شده ! Closed!
 14. ShipMaster

  ان رنک

  با سلام شما در دو دفعه قبل به قصد گرفتن Zone حمله میکردید و معمولا پلیر هایی که در حال دفاع از Zone هستند نا خود اگاه به کسانی که غیر از خودی هستند حمله میکنند و شما با توجه به اینکه قبل از ان 2 بار به Zone حمله کردید نا خود اگاه پلیر های در Zone وقتی شما می ایید به شما برای دفاع از Zone حمله میکنند و وقتی شما در منطقه ای ایستاده اید که هم در Zone حساب میشود و هم خارج از Zone قاعدتا یک نفر به شما حمله میکند و وقتی شما ان را Jail میدهید یک مدافع از مدافعان Zone کمتر میشود و شما راحت تر میتوانید به Zone حمله کنید و این Abuse رنک شما میشود ! قابل ذکر است که شما دوباره بعد از این اتفاق به Zone حمله کردید ! و شما با چشم پوشی از اینکه به نزدیکی Zone تلپورت میکردید ! مدارک: https://s16.picofile.com/file/8416761876/GTA_SA_MP_2020_12_07_23_43_13.mp4.html Closed!
 15. ShipMaster

  باگ ماشین sultan !!!!

  خب این مشکل از سرور نیست و مشکل از مود ماشین شما هست و باید ان را عوض کنید با برنامه GGMM
×
×
 • اضافه کردن...