رفتن به مطلب

BreakeR

مدیر توسعه
 • تعداد ارسال ها

  125
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد BreakeR در October 29

BreakeR یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

51 حرفه ای

4 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1,076 بازدید کننده نمایه
 1. BreakeR

  Abuse CMD Gun

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: BreakeR نام کاربرانی که از آن شکایت دارد: MrSweet نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : UNLIMITED رنک بازیکنانی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Trial 2 Helper مدارک شکایت: ScreenShot 1 توضیحات: استفاده از کپسول اتش نشانی برای کشتن!! درخواست 2 تاپ کلن منفی به کلن Masters رو دارم چون ایشون همانطور که در تصویر معلومه کیف بانک داشتند و درخواست گرفتن CMD Gun از ایشون. (داخل بانک بودم دیدم با استفاده از CMD Gun به خودشون کپسول اتش نشانی دادند.)
 2. BreakeR

  Report

  مدارک(تصویر/فیلم) دارید؟ بنده که وارد زون شدم دیدم MrNinja و Drugv درکنار هم هستند و هیچ کاری انجام نمیدهند و آیا در تصاویری که قرار دادم در لیست کشته ها میبینید که با شما یا MrNinja درگیر شده و مرده باشد؟!
 3. BreakeR

  Report

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: BreakeR نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: .[Drugv , MrNinja , .[MaTaDoR نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : - مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: - رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود): Player , Trial 4 Helper, Player مدارک شکایت: ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4 توضیحات: تو تصاویر معلومه بازیکن Drugv در کلن Masters هستند ، .[MrNinja , .[MaTaDoR در کلن Redline هستند و به جای درگیری بایکدیگر و پس گرفتن زون درحال همکاری باهم و کشتن بنده میباشند. درخواست برخورد دارم.
 4. BreakeR

  سرور را برای مبایل بزارید

  با مدیرکل درباره برطرف کردن این مشکل، صحبت میشود. منتظر پاسخ باشید.
 5. BreakeR

  سرور را برای مبایل بزارید

  دقیقتر توضیح دهید که چطور با استفاده از گوشی به سرور وصل میشوید؟ چه برنامه ای؟
 6. BreakeR

  اضافه شدن منطقه جدید[Zone]

  قبل از اضافه شدن زون کاخ سفید این بازیکن این پیشنهاد رو ارائه داده بودند و بعد با تصمیم مدیران بالاتر یک زون جدید به نام کاخ سفید اضافه شد. - پست های قدیمی رو بالا نیارید.
 7. BreakeR

  << مهم >>

  تاپیک برای خیلی وقت پیش هست، ایشون این ایده ها رو پیشنهاد کردند و مورد دوم انتخاب شد و در اپدیت بعد اضافه گردید. اگر ایده های بهتر و جدید برای اپدیت های بعدی سرور دارید یک پست جدید ایجاد کنید.
 8. BreakeR

  Report Player

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: Niklaus نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: M]etal_at] نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : - مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: - رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Player مدارک شکایت: ScreenShot 1 ScreenShot 2 توضیحات: بنده ایشون کیف داشت کشتمش و درست 1 دقیقه بعد با استفاده از Cheat Teleport برگشتند و به من تلپورت کردند. (در تصویر اول ایشون روی هواپیما نیستند، در تصویر دوم ایشون معلوم است تلپورت کردند.)
 9. BreakeR

  باگ مپ

  درود. این مورد به مدیرکل گزارش داده شد. در اپدیت های بعدی مشکل حل خواهد شد. باتشکر از گزارش. 🌹
 10. BreakeR

  Report Player

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: Niklaus نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: ._SadRa_. نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : - مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: - رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Player مدارک شکایت: ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4 ScreenShot 5 توضیحات: در تصویر 1 واضح است که AFK کردند و زون را ایشون بگیر کرده بودند. این بار اولشون نیست! بار اول جریمه مالی و جیل شد، درخواست افزایش بیشتر میزان جریمه مالی و زمان جیل! (https://arenagame.ir/forum/topic/1051-report/) اما در تصویر دوم، سوم، چهارم و پنجم مشاهده میکنید ایشون به خاطر اینکه در PUBG با Sniper کشتمشون فحش ناموسی میدهند بار اول 2دقیقه میوت شدند اما وقتی که ان میوت شدند مجددا شروع به فحش دادن کردند و 6دقیقه میوت شدند که تایم بسیار کمی است!! در تصویر دوم و سوم هم مشخص هست که ایشون به بنده تهمت Cheat میزنند، اگر مدارکی دارند میتوانند در سایت پست بگذارند. درخواست برخورد جوری که رنکداران بالاتر صلاح میدانند.
 11. BreakeR

  AFK In Fight

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: Niklaus نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: DreadLord نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : - مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: - رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Player مدارک شکایت: ScreenShot توضیحات: درود. وارد بانک شدم همینکه به ایشون نزدیک شدم رفتند تو حالت AFK. درخواست برخورد دارم.
 12. BreakeR

  AFK In Zone

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: Niklaus نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: fadely نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : - مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: - رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Player مدارک شکایت: ScreenShot توضیحات: درود. همونطور که تو اسکرین شات معلومه در زون AFK کردند و زون رو ایشون بگیر کرده بودند. (در قانون کلنشون گفته که اگر در درگیری کم اوردید، AFK کنید.) این بار اولشون نیست چند فرد دیگر از اعضای کلنشون هم درگیری AFK کردند ولی نتوانستم به موقع اسکرین شات بگیرم. درخواست برخورد با ایشون رو دارم همچنین درخواست تاپ کلن منفی.
 13. BreakeR

  Report Admin

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: Niklaus نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: ._Demon.Hunter_. نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : - رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : ADMIN مدارک شکایت: ScreenShot 1 ScreenShot 2 توضیحات: درود. ایشون از کپسول اتش نشانی برای کشتن استفاده میکنن بنده مدت ها پیش سر همین که با کپسول یکی رو کشتم توسط یک ادمین زندانی شدم و هشدار داد که مجاز نیست. توی Weapon/ که دیگر نمیشه به خود این اسلحه رو داد ایشون توی خانه گذاشته اند و اسلحه غیر مجاز میباشد. درخواست برخورد با این فرد رو دارم.
 14. BreakeR

  Report

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: Niklaus نام کاربرانی که از آن شکایت دارد: Uniqe و ._SadRa_. و MrSweet و $SarDar$ نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Kiarash_AxK رنک بازیکنانی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Player , Player, Trial 1 Helper, Player مدارک شکایت: ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4 توضیحات: درود. تو اسکرین شات های 1, 2, 3 معلوم هست که بازیکنان Uniqe و ._SadRa_. و MrSweet زیر ارره AFK کردند. و در اسکرین شات چهارم بازیکن $SarDar$ در زون فرودگاه AFK کرده اند. درخواست برخورد با هر 4 پلیر را دارم.
 15. درود رمزتون رو داخل بازی با دستور ChangePass/ تغییر دهید و مجددا ورود به انجمن را تست کنید.
×
×
 • جدید...