رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

BreakeR

مدیر توسعه
 • تعداد ارسال ها

  178
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد BreakeR در 17 آذر

BreakeR یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

58 حرفه ای

6 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1611 بازدید کننده نمایه
 1. .. باسلام به کاربران عزیز آرناگیم .. شاید برای شما هم پیش آومده که وقتی یک بازیکن با زبان فارسی در چت مینویسد، کلمات کاملا بهم ریخته و ناخوانا هستند.. برای رفع این مشکل، مراحل زیر را انجام دهید. 1- وارد Control Panel شوید. 2- دربالای کنترل پنل گزینه View by را به Category تغییر دهید. 3- سپس گزینه Clock, Language, and Region را انتخاب و روی Change Location کلیک کنید. 4- در تب Location منطقه را برروی Iran قرار دهید. 5- در تب Administrative برروی Change system locale کلیک کنید و زبان را برروی Persian تنظیم نمایید. ودر آخر از شما میخواهد که سیستم را ریستارت کنید تا تغییرات اعمال شود و یا خواستید لغو کنید و بعدا ریستارت کنید. باتشکر
 2. BreakeR

  Abuse

  نام در بازی: BreakeR نام ادمین: FesharBaz شاهد: Drugv مدارک(فیلم، عکس): ScreenShot توضیحات: تنها یک کلمه به ایشون گفتم که در اسکرین شات معلوم هست و اصلا با ایشون کل نکردم، بنده رو 5دقیقه میوت کردند.(چه بدونم بعضی ها اینقدر بی جنبه هستند) ضمنا میتوانستند تایم کمتر بزنند.(البته 5دقیقه که مهم نیست، موضوع اصلی سو استفاده از دستورات است.) درخواست برخورد با ایشون رو دارم.
 3. BreakeR

  1k ghate parid

  از چیت Teleport hack استفاده کرده اید و امکان رساندن قطعه در 3۷ ثانیه نیست. ریست شدن قطعه ها درست بوده است. پست بعدی دراین رابطه = اخطار.
 4. BreakeR

  1k ghate parid

  درحال بررسی... دوستتونم باید مدارک بیاره تا بررسی شود. ضمن از timestamp/ استفاده کنید.
 5. BreakeR

  قرار دادن کیل می

  پیشنهاد رد میشود.. برای respawn/ و kill/ شدن میتوانید از هلپر های سطح +2 و ادمین های انلاین درخواست کنید و کارکنان انلاین هم موظف هستند طبق قوانین سرور، به خواسته بازیکن احترام و آن را انجام دهند. باتشکر
 6. BreakeR

  Abuse

  در رابطه با حرفی زدم که معذرت میخواهم و اون شکایت پس میگیرم. شکایت دوم، از صحنه انمیوت فرد عکس نگرفته بودم اما اگر بنده شما رو همان موقع به دلیل "میوت الکی" ریپورت نمیدادم و توی چت نمیگفتم که چرا بیخودی بازیکن رو به این دلیل میوت میدهید، قصد انمیوت کردنش را نداشتید.! (خواستید درسرور پیام بدید تا مشکل بهم ریختگی زبان فارسی در گیم رو براتون حل کنم.) +درخواست بستن پست
 7. BreakeR

  Abuse

  موردی در اسکرین شات های بنده بیاید که از این چیت استفاده کرده ام یا غیر از عکس ها، مدارک(فیلم، عکسی) دارید میتوانید در سایت شکایت کنید‌. ضمن دخالت در پست دیگران مجاز نیست.
 8. BreakeR

  Abuse

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: BreakeR نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: m].joker]. رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : OWNER مدارک شکایت: ScreenShot 2 | ScreenShot 1 توضیحات: درود. باراول از ایشون به خاطر میوت الکی بنده در دم انرنک شدن بخشیدم (ss) اما ایشون باز بنده رو به خاطر موردی که اصلا میوت ندارد، میوت کردند. من مشکلی با ایشون ندارم خودشون هستند که باعث میشوند. (اسکرین شات های 1 و 2) ضمن دیشب هم این ادمین به خاطر هیچی یک بازیکن تازه وارد به دلیل اینکه سطح شون پایینه و با زبان فارسی به جای فینگلیش در چت عمومی مینوشتند 5 دقیقه بیخودی میوتش کردند که این مورد اصلا در قوانین ذکر نشده است که مجازاتی داشته باشد. (این کار ادمین اسواستفاده از دستورات خود و فراری دادن پلیر بوده است.) >> ScreenShot 2 | ScreenShot 1 درخواست برخورد با این ادمین را دارم.
 9. BreakeR

  BaN AlaKy

  درود اسکرین شات های بازی (F8) در مسیر Documents >> Gta San Andreas User File >> SAMP >> Screens ذخیره میشوند.
 10. BreakeR

  پیشنهاد

  درود نخست، باتشکر از شما به خاطر پیشنهادات و وقتی که برای بهبود و پیشرفت سرور کردید.. 🌹 فعلا جاهای زیادی برای گرفتن تاپ کلن مانند بانک، زون های فعلی، کازینو، زیردریایی، کاخ سفید و... وجود دارد و امکان اضافه کردن زون جدید و یا مکانی برای گرفتن تاپ کلن نیست. برای ماشین، خانه و... درحال کار روی یک سیستم جدید برای اگهی و خرید فروش های شما در سرور هستیم که در اپدیت های بعد رونمایی خواهد شد. مورد ۴ و ۵ به دلیل اینکه امکان ابیوز در ان زیاد است رد میشود. تعدادی وسایل نقلیه در محدوده پایگاه پلیس اضافه خواهد شد. درمورد اضافه کردن سرور دیسکورد با مدیرکل تصمیم گیری های لازمه انجام میشود.
 11. BreakeR

  انتی چیت

  بررسی میشود. درخواست بستن تاپیک.
 12. BreakeR

  نمیدونم چیته یا باگ

  به هرحال، گفتم که میتواند از طرف باگ سمپ باشد. درخواست بستن تاپیک.
 13. BreakeR

  نمیدونم چیته یا باگ

  موقعی که بازیکن به حالت AFK میرود این باگ به وجود میاد که از طرف خود سمپ میباشد و به سرور مربوط نمیشود اما خیلی کم پیش می اید. باتشکر
 14. BreakeR

  انتی چیت

  درود اگر از چیت و تقلب استفاده کرده باشید دلیل کیک شدن شما است.
 15. BreakeR

  Cheats

  نام کسی که شکایت دارد: BreakeR نام فردی که که از او شکایت دارد: X.Barrett.X مدارک(فیلم، عکس): Video توضیحات: درود. مدارک واضح است.
×
×
 • جدید...