رفتن به مطلب

MR.Babe

عضو
 • تعداد ارسال ها

  34
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

5 تازه کار

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. MR.Babe

  بن الکی

  @Stoic بنده چند روزه که شماره رو فرستادم میشه رسیدگی کنید؟!
 2. MR.Babe

  بن الکی

  @Stoic لطفا رسیدگی کنید!! ممنون!!
 3. MR.Babe

  بن الکی

  @Stoic لطفا رسیدگی کنید. با تشکر.
 4. MR.Babe

  No Dmg

  جناب DrError, فیلم بنده بدلیل این صدا نداره که صدای بازی رو از تنظیمات کاملا قطع کرده بودم چون پشت صحنه موزیک داشت پخش میشد. و فیلمی که صدا داشته باشه ای ندارم که آپلود کنم. و اینکه صدای فیلم تاثیری نداره و اگه شما مدرک منو قبول ندارید میتونید از اعضای سرور بپرسین اونی میدونن که اون چیت زده. با تشکر از تیم مدیریت آرناگیم.
 5. MR.Babe

  No Dmg

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: Reza_Gangster نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: omid __gamerr نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : -- مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 61 بود آخرین بار که دیدم رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود): پلیر مدارک شکایت: yon.ir/cheatesh توضیحات: من رفتم tdm ولی ایشون اولین بار دمیج نخوردن وقتی afk کردم که bandicam روشن کنم آف کرد یه لحظه, بعد دوباره آن کرد. با تشکر از تیم مدیریت آرناگیم.
 6. MR.Babe

  skin cj

  سلام. بنده هم شاهد هستم که ایشون اسکین cj استفاده کردن.
 7. MR.Babe

  من دیگه بریدم

  جناب kwolf شما که وارد سرور شدید بنده خودم هنوز میوت بودم که شما کردینش 30 مین!!
 8. MR.Babe

  من دیگه بریدم

  عکسی هم دارم که فردا از کامپیوتر ارسال میکنم
 9. MR.Babe

  من دیگه بریدم

  ایشون کسانی رو که فحش خار مادر میدن 2 مین میوت میده ولی من هرچی که بگم 30 مین میوت میده!!!
 10. MR.Babe

  من دیگه بریدم

  این عکس که در پست گذاشتم نشون میده که مدیر kwolf چت رو کلیر کرده و میوت منم واضحه که تازه شروع شده
 11. MR.Babe

  من دیگه بریدم

  و همین که میوتمو زیاد کرد کلیذ چت هم کرد!!
 12. MR.Babe

  من دیگه بریدم

  اصلا حرف های شما درست. چرا مدیر(kwolf) میوت منو زیاد کرد؟؟؟ ار میوت بنده 6,7 دقیقه مونده بود که ایشون منو 30 دقیقه میوت کرد اونم بی دلیل.
 13. MR.Babe

  من دیگه بریدم

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: Reza_Gangster نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: کل سرور نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :همه رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :ادمین و ممبر و ... مدارک شکایت: توضیحات: همونطور که از اسم موضوع معلومه بنده دیگه بریدم. کل سرور با هم متحد هستن تا منو بکشن ممکنه بعضیا بگن پلیس نشو برو کار کن ولی نمیشه بجای پلی دادن کار کنم چون میخوام پلی بدم ولی مشکل اینجاس که پلی نمیشه داد. الآن این عکسو ببینید! بنده 10 دقیقه میوت بودم که جناب kwolf اومد آن میوت کرد و 30 مین میوت داد!!!! و اما نظر آخر: بنظر من این سرور فقط گیم مودش ارزش داره. با تشکر از تیم مدیریت و ابوسر هاش.
 14. نام کاربری کسی که شکایت دارد: Reza_Gangster نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: polisiran نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :Admin مدارک شکایت: توضیحات: من پلیس بودم ایشون منو فریز کرد در حالی که داشتم مجرم []Qazal[] رو دستگیر میکردم و نو عکس هم معلومه که مجرم فرار کرده و من فریزم. ایشون {polisiran} به بنده تهمت چیتری هم زدن. با تشکر.
 15. MR.Babe

  vkick الکی

  DrError جان لطفا به این پست رسیدگی و برای عدم ارسال قفلش کن. با تشکر.
×
×
 • جدید...