رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

OverGrown

عضو همیشگی
 • تعداد ارسال ها

  159
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد OverGrown در 1 تیر 1398

OverGrown یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

37 کار بلد

3 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. OverGrown

  abuse senior helper

  کیفیت بالاتر http://uupload.ir/view/yltr_avc_abuse_senior.mp4/
 2. OverGrown

  ban alaki

  مدرک نو ریلود شما ! http://uupload.ir/view/wjzh_avc_cheat_ali.mp4/
 3. OverGrown

  abuse senior helper

  مدرک به صورت فیلم کیفیتش خیلی اوردم پایین لازمه ببرم بالا ! http://uupload.ir/view/hr39_avc_abuse_senior.mp4/
 4. OverGrown

  abuse senior helper

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: @OverGrown نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: .RaNGeR. نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : nvd رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : senior helper مدارک شکایت: توضیحات: تا من اومدم طرفش گندشو اورد ? {برینگ کرد }
 5. OverGrown

  چیت Ali Evil , supervisor سرور (less damage) !!!!

  نمیخام روشای قایم کردنتو اینجا بگم که اینجا همه یاد بگیرن شما با مدرکی مثل همین علی fathero بن دادید ! یعنی نقضی بر ادمینی شماس توی این حرکتم !!! در ضمن یک استف نباید تحت فشار محیط قرار بگیره که بخاد چنل افشا بزنه !! برای پلیر های سرور شما این حقو ندارید ولی خب شما با بازی با کلمات رجیستر شدن و نشدن سعی در انکار دارید و مطمعا باشید من در اولین فرصت روش های قایم کردن چیت شما رو وگذارش میدم ! من از تایم های مختلفی ازشما فیلم گذاشتم و توی اون تایما هم ادمین های مدیر کل بودن که شمارو بکشن و ببینن مشکل رجیستر به قول شما نیس مشکلش برای کلن ما یهو بروز میده ! تموم کن دوست عزیز این بحثو گاهی پذیرفتن شکست باعث جلوگیری از اتفاقات بزرگ تری میشه شما میگید سنتون +18 هست ولی بعید میدونم مغزتون اینقد باشه که مدرک وال هک خودتونو اپلود میکنید و قبلش خیلی انکار میکردین این موضوع باعث میشه بد تر رسوا تر بشید. !!! من خودم بعضی روشای قایم کردن چیت رو به اقای محمد نایت گذارش دادم ! ? و فکر نکنم برای شما pc check جوابگو باشه مدارک مستند و قابل رویت هستن از کار شما .
 6. OverGrown

  چیت Ali Evil , supervisor سرور (less damage) !!!!

  @siniuor شما (MrNiNjA) از کلن ایشون هستین فکر نکنم شما جز شاهدین باشین !!!! و درضمن سرعت 2 2 ایشون خیلی بیشتذه توی فیلم میتونید مشاهده کنید پس دلایل الکی برای فرار از این فیلم نیارید !! مورد بعدی داخل فیلم معلومه تمام تیر هاشون و برای اسکور یه سی ام دی /setscore کافیه !!! اسکور دلیل بر چیتر نبودن نیست فاصله من با اویل فاصله ایه که هر کس دیگه ای باشه دمیج بیشتری میخوره و من روی شایان هم چک کردم و حتی داخل فیلم دقت کنید خیلی دقیق و جایه درستی رو نشونه میگرفتم و شلیک میکردم یعنی الان به نظرتون با این چرتو پرتا میتونید مدیران سرور که سابقه 7 8 سال پلی دادن هست رو زیر سوال ببرید !؟ رشوه ای ام به کسی ندادم من پشت پلیر هاییم که همیشه حقشون داره خورده میشه ! ن نه کسیو مجبور کردم نه خریدمشون اینم بدون دوست عزیز هر کسی اینجاس الان یه مشکلی با ایشون داره و طبیعتا شما دوست نداری لیدرت بی رنک باشه ولی خب همین حقیقته و با فیلم قابل مشاهده هست !!! در ضمن بازم تکرار میکنم موضوع برای شاهدین باز است !
 7. نام کاربری کسی که شکایت دارد: @OverGrown نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @.EvilNiGhT. نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @LincolnJunior , @$$DangeR_NighT$$ , و .... رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : super visor server !!!!! مدارک شکایت: part 1 : http://s6.picofile.com/file/8389253976/avc_part_1.mp4.html part 2 : http://s7.picofile.com/file/8389255842/avc_part_2.mp4.html part 3 : http://uupload.ir/view/vrqy_avc_part_3.mp4/ part 4 : part 5 : part 6 : http://uupload.ir/view/ebzd_avc_part_6.mp4/ part 7 : http://uupload.ir/view/bsyw_avc_part_7.mp4/ part 8 : توضیحات: با سلام و درود خدمت تمامی پلیر های سرور و ادمین های زحمتکش ! پیرو اولین شکیتم که به دلیل ادمین وار بودن ایشون انرنک دو روزه بهش خورده و واقعا تنها این چیت وال هک نیست که داره اذیت میکنه مارو !!! ایشون دارای چیت aim و less damage هم هست و میخوایم ایشون انرنک دائم بشن کلن ما سوپروازر چیتر نمیخاد ما هم مثل بقیه پلیر ها حق بازی کردن رو داریم !!! وقتی ایشون خودش پلیر های دیگه رو بن میده و به دلیل چیت تند تند بن میدن فکنم این درست نباشه که سوپروایزر سرور اینطوری چیت بزنه اگه به چیت زدنه که خیلا میتونن نیکان سگ چیتر دو شن !!! که این لذت بازی رو داره هم از من و هم از اعضای کلنم میگیره !!!! من نمیتونم اعضا کلنمو مجبور کنم برن تو زون و علی اویل سوپروایزر سرور با چیت بزنتشون این حق اعضای کلنم نیست !!! من کلی تشویقشون دارم میکنم که برای تاپ بیان و این اقا با این کارش میخاد اعضای کلن منو از گیم فراری بده و تاپ کلنو با نا حقی تمام بگیره !!! خب میریم سر فیلما و عکسا و یکی یکی توضیحشونو میدم !!! part 1 : هم aim ایشون معلومه و هم دمیجی که میخورن یه بار ان میکنن و یه بار اف البته یه چیت هم هست برای همین که نیاز به ان و اف نداشته باشه که لازم باشه اسمشو میدم به ادمین های اصلی سرور part 2 : داخل این فیلمم میبینید باز less damage و aim ایشون ( خو لعنتی میخای بزنی بزن نه دیگه در این حد یه تیر بزن به دیوار دلم خنک شه حداقل ! part 3 : part 4 و part 5 مربوط به part 7 هست ! part 6 : در این پارت میتونید بازم لس دمیج ایشونو ببینید ! اخه وقتی ثابت هستی چجوری -5 میخوری برا همه تیرام ! عکس واضح تر part 8 !! part 7 : داخل این پارت فیلم ایم و لس دمیجشونو میبینیم که ایشون داره راحت میرزنه و جلوی ما که میرسه ان میکنه جلوی مدیران سرور میشه موش کور ! از جمله دو عکسی که پارت چهار و پنج هست میتونید دمیج قبلش و دمیج بعدشو ببینید که فکر نکنید اون عدد 8 هست !! part 8 : عکس واضح تر مربوط به part 6 خب به نظرتون باز چیت لس دمیج برای وار استفاده میشه یا ایم ! ما همه خواستار انرنک دائمی ایشون هستیم !!!! اعضای کلن خودشون لطفن زیر این موضوع پستی نزارید !!!! فقط شاهدین که از کلن خودم هستن میتونن نظر بدن !! باشد تا روزی پای تمامی چیتر ها با لانچر و انتی چیت های قویتر از سرور بریده شود !!!
 8. OverGrown

  Abuse OverGrown

  با سلام خدمت شما پلیر عزیز لیست دانلود و دانلودیا راحت پاک میشه ولی اینو بادتون رفته پاک کنید مدارکو الان میبینید که خیلی واضیح هست و قابل مشاهده هست و من خواستم ببخشت که دیگه تکرار نکنی ولی تکرار مکرر کردی و من مجبور شدم برای ارامش پلیر ها شمارو بن بدم با این مدارک . بدرود .
 9. OverGrown

  چیت Ali Evil , supervisor سرور !!!!

  @SenioR عزیز شما نباید تو ین موضوع دخالت کنید و با همین چیت به راحتی میشه خیلی کارارو کرد ولی مجاز نیست یعنی نیست ولی فقط همین موضوع لو رفته مطمعا باشید که قطعا این غیر مجازه وقتی که اقای دکتر ارور به خاطر رانندگی روی اب اونم نه داخل دریری فقط برای فان انرنک میشه وقطعا این مورد فرا تر هست !!!! البته شما هم هم کلنی ایشون هستین که اینو نگین چی بگین ! در ضمن با اکانت اصلی خودتون یعنی MrNiNja بیاید نه با مولتی های خودتون که بقیه هویت شمارو بشناسن !!!
 10. OverGrown

  چیت Ali Evil , supervisor سرور !!!!

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: @OverGrown نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @.EvilNiGhT. نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : خودمو خدام شما همه ! رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :staff Supervisor Server مدارک شکایت: توضیحات: با سلام و درود خدمت تمامی دوستان و پلیر های عزیز سرور ارناگیم ! بعد از اتفاقاتی که اخیرا داخل سرور رخ داده ما شاهد خیلی اتفاقات بودیم خیلی از افراد سیستم افراد مختلفی مثل اقای @.EvilNiGhT. رفته اند و ان را چک کرده اند ولی متاسفانه ایشون خیلی زرنگ تر از او چیزی که شما فکر میکنید هستن و چیت هاشونو به صورت اسکریپت داخل خود بازی زخیره میکنند و از طرفی هم ایشون supervisor سرور هستن و شاید ایشون این پستو پاک کنه ولی من این متن ها و لینک هارو ذخیره میکنم چون چشم خیلیا به دنبال همین پست منه ! بار ها شد که به خاطر ایشون من خاستم از سرور برم حتی محمدم شاهد این قضیه بوده ! و تا چیزی شده ازم درخاست مدرک کردن و این خنده داره برای من که بعد از هفت سال پلی دادن ندونم کی چیت میزنه که نمیزنه خوشحالم که این افتخارو دارم بعد از مدت های زیادی که علی تونسته به رنک سوپروایزر سرور برسه من بالاخره با بچه ها تونستم مدرک چیتشو از خودش بگیریم که این مدرکو اشتباهی برای فهاشی ارش میزاره ولی بعدش سریع پاکش میکنه !! داخل این مدرک میتونید اون گوشه ای دی 16 که داخل مپم معلومه خیلی دوره ولی علی میبینتشون !!!! خیلی جالبه توی مدرک اولم داخل مپ کسی نزدیکش نیست ولی داره همرو میبینه !!!! با توجه به قوانین سرور ارناگیم برترین سرور از لحاظ سرور و دیتاسنتر و بک اپ و ... قوانین مربوط به تیم استف ! بند نکته: در صورتی که یکی از اعضا تیم کارکنان توهین شدیدی به پلیر ها کند مستقیما از تیم اخراج خواهد شد! و * در صورتی که مخالف قوانین عمومی سرور و قوانین مربوط به تیم کارکنان عمل کنید مستقیما رنک داون و در نهایت اخراج خواهید شد. و اینکه با توجه به اینکه توهین باعث اخراج تیم استف میشه و توی قوانین سرور نهایتا 500 مین بن و حتی 500 مین جیل رو داره ولی داخل قوانین زدن چیت باعث محرومیت همیشگی یا پنج روزه میشود و این مورد هم که ایشون یه رنک خیلی بالا هستن و واقعا سرور از ایشون شاکی بودن و هیچکسی قادر به پیسی چک ایشونم نبودن حتی اگه هم بودن ایشون داخل اسکریپت قایم کرده بود واقعا تشخیصش سخت بوده و هرکاری کنیم بازم نمیشه این قضیه رو بست و باز ایشون به کار خودشون میتونن ادامه بدن بدون اینکه حتی کسی مدرکی پیدا کنه ‍!!!!! و خیلی از پلیر ها به خاطر چیت زدن ایشون رفتن ! و حتی خود منم داشتم میرفتم و این حق پلیر هایی ( خودمو نام نمیبرم ) که تازه واردن و دارن مارو تند تند میکشن نیست !!! از طرفیم بار ها اقا ممد گفته که تیم استف چیت بزنه انرنک میشه !! با تشکر فراوان از سرویس ها و ابدیت هایی که برای سرور میدید امیدوارم زود تر ما و پلیر ها دست به دست هم بدیم تا بتونم کمک هزینه و نیاز مالی سرور که داخل پنل هست رو به 200 % برسونیم همه با هم یا علی !!
 11. OverGrown

  Abuse OverGrown

  با سلام و درود خدمت شما پلیر عزیز ! بنده سیستم شمارو چک کردم و چیت مثل اموزش اموزش راحت پاک میشه و دلیل بر نداشتن ان نیست ! خب میریم سراغ مدارک و ... اول از همه خیلی جالبه که این چند وقت ایشون میرن سایت های مختلف از جمله سایت های مربوط به هک گیم و وقتی که من میخام برنامه دیدن لاگ سیستمشونو نگاه کنم خیلی جالبه که مرور گرشون ارور میده و دانلود نمیکنه ! همانطور هم که گفتم مرور گر ایشون سایت چیت معروفی وارد شده که همین دیروز هم وارد شده که بعید میدونم داخل اونجا برن برای احوال پرسی و دیدن بقیه ? خب پس یسری استفاده ها از این چیت هارو داره ولی خب چه کنیم که دیگه یه عالمه روش اومده برا قایم کردن چیت که خودم به اقا حسام تو اولین دیدار نشونشون میدم !!! از طرف دیگه خیلی از اعضای کلن من یا اعضای دیگر کلن ها به جز کلن خودشون از این قضیع رنج میبرن و داره به شدت دچار بهم ریختن نظم سرور میشه ! مدارک :
 12. OverGrown

  برگشت MaMaDNiGhT

  UP !!
 13. OverGrown

  برگشت MaMaDNiGhT

  . باتوجه به رفتن محمد این وت خیلی میتونه کمک کنه به بازگشت دوباره ممدنایت و راضی شدن محمد نایت به بازگشت ! اکانت های مولتی برسی میشه و رای انها منقضی میگردد !
 14. OverGrown

  BaN | HajMmd

  ادمین مربوطه 12 ساعت وقت دارد تا مدارک رو اپلود کنه !
×
×
 • اضافه کردن...