رفتن به مطلب

.[MaTaDoR].

عضو
 • تعداد ارسال ها

  42
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

18 راه افتاده

2 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

171 بازدید کننده نمایه
 1. نام کاربری: .[MaTaDoR]. نام اصلی: ایلیا سن: 15 مقدار امتیاز: 2100 Play Time: 23 روز هدف شما از ورود به تیک کارمندان: کمک به پلیر های سرور توضیحات شما در رابطه با سرور: بهترین سرور دزد و پلیس ایران ! تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید: کامل 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون: خون سرد - خوش اخلاق - صبور - با اعتماد به نفس اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید: اینجا بهترین سرور دزد پلیس ایرانه اگه داخلش پلی ندید ضرر کردید
 2. .[MaTaDoR].

  Report

  با سلام ایشون بعد از کیل کردن شما با من و نینجا در گیر شدند و با کلن ما همکاری صورت نگرفته است !
 3. .[MaTaDoR].

  ابیوز ادمین

  ادمین مربوطه مدارک را در پست قرار نداد ! در خواست آنرنک!
 4. .[MaTaDoR].

  ابیوز ادمین

  اگر مدرکی در این خصوص دارید در همین پست قرار دهید !
 5. .[MaTaDoR].

  ابیوز ادمین

  دوست عزیز بدون مدرک شما حق کیک دادن ندارید شما حق Pc Check را ندارید و اگر لازم بود من به Owner به بالا Pc Check خواهم داد !
 6. .[MaTaDoR].

  ابیوز ادمین

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: @.[MaTaDoR]. نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @[M]eTal_aT نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @MrSweeT رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Admin مدارک شکایت: توضحات: ایشون من رو بی دلیل از سرور کیک دادن بدون اینکه مدرکی داشته باشند من به هر ادمینی بالا تر از ایشون pc check میدم و در صورت نداشتن چیت ایشون باید انرنک شوند !!! @SaMueL @MaMaDNiGhT
 7. .[MaTaDoR].

  ابیوز ادمین

  شکایت ام را پس میگیرم !
 8. .[MaTaDoR].

  ابیوز ادمین

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: @.[MaTaDoR]. نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @[M]eTal_aT نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : ---- رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Admin مدارک شکایت: توضیحات: بی دلیل میوت و کیک میده در بعضی از مواقع ممکن است وارن برای ادیمن ها بدون دلیل برور و این نشونه ی چیت نیست !
 9. .[MaTaDoR].

  همه بگن لطفا

  عشقی ❤
 10. .[MaTaDoR].

  هلپری حاج عطا چطور ی است ؟

  😕
 11. .[MaTaDoR].

  باز نشدن پنل

  برای من هم بعضی وقت ها میشه زمان هایی که با گوشی میرم 😐
 12. .[MaTaDoR].

  هلپری حاج عطا چطور ی است ؟

  چند روزه آنلاین نیستی ولی در کل عالیه ❤😘👍
 13. از وقتی که این آقایون تو سرور امدن نظم سرور را بهم ریختن و ابیوز های مکرری انجام داده اند که همه میدونن و از اون ها شکایت های زیادی شده درخواست آنرنک شدن این ادمین ها را دادم ( به عنوان شاهد نظر دادم )
×
×
 • جدید...