رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

DaniFake

عضو
 • تعداد ارسال ها

  39
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

6 تازه کار

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. DaniFake

  Abuse

  http://s3.picofile.com/file/8370791042/Capture.PNG
 2. DaniFake

  check serverlog

  @Stoic @MohammadReza @MrRid3r
 3. DaniFake

  check serverlog

  نام کاربری کسی که شکایت دارد:DaniFake نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:Stoic نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :Drake & yash.ar رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :modir kol مدارک شکایت:... توضیحات:سلام من دیشب دوتا اکنتامو با راک سمپ اسپاون کرده بودم و دیدم که نوشت welcome to house و الان میبینم که کلی از اکانتام راب شده. میخواستم اگه بشه لاگ رو چک کنید ببینید کسی منو برینگ داده یا نه. اگر کسی منو برینگ داده باشه من از اون فرد شکایت دارم ممنون.
 4. DaniFake

  پریدن اسکور و چند چیز دیگه

  ممنون از پاسخگوییتون فک کنم دیگه بک خوردن استاتس دیگه فایده نداره .
 5. DaniFake

  respawn vip

  سلام میخواستم بدونم vip رسپاون داره یا باگه؟ بعضی وقت ها هم /back میزنم بصورت رندوم در جاهای مختلف میرم یبار در فرودگاه یبار بانک یبار رو هوا.
 6. DaniFake

  less damage

  لطفا ایشون رو بن کنید بعضی پلیر ها با دیدن این رفتار فکر میکنن که راحت میتونن چیت بزنن
 7. DaniFake

  kick الکی

  همه چت ها در serverlog ذخیره شده شده است.
 8. DaniFake

  درخواست مدرک

  طبق این فیلم ایشون زیر ماشین نبودن و پس از ضربه ای که به ایشون وارد شد داشتن دمیج میخوردن و بالای سرشون 0- زده بود. http://s2.picofile.com/file/8369731050/gta_sa_2019_08_16_02_06_42_213.mp4.html
 9. DaniFake

  درخواست مدرک

  نام کاربری کسی که شکایت دارد:AbStRaCt نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:Aryan.[Gft] نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :admin مدارک شکایت:http://uupload.ir/files/kq1_sa-mp-035.png توضیحات:درخواست مدرک دارم. من فقط یک ضربه کوچک به ایشون زدم که اونم بخاطر این بود که سرعت داشتم.
 10. DaniFake

  << مهم >>

  میشه زمان برای رسوندن بنزین گذاشت.
 11. DaniFake

  less damage

  نام کاربری کسی که شکایت دارد:DaniFake نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:ARyaN.[GFT]. نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Darknight & ilia_AC رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :admin مدارک شکایت : http://s5.picofile.com/d/8369728468/41e2fe53-865a-4a31-ba4e-a528925028b0/اریان.mp4 توضیحات:تو فیلم معلومه که این پلیر لس دمیج زده و چون تازه اسکین باگ خریده فکر میکنه ما فرق لس رو با اسکین باگ نمیفهمیم. در صورت نیاز فیلم رو کامل میزارم.
 12. DaniFake

  kick الکی

  سلام همونطور که میبینید در چت ایشون tp کردن. چطوری بعد tp کردن در چت کلن پیام دادن. و همکلنیشون هم گفتن داشتم میومدم یعنی که دیگه نمیاد مشخصه که ادمین drugv تلپورت کردن.
 13. DaniFake

  پریدن اسکور و چند چیز دیگه

  لطفا پس از ریست شدن اکانت اسکور رو به حالت کنونی ست کنید.
 14. DaniFake

  پریدن اسکور و چند چیز دیگه

  دارایی هایی که میشه رو به اکانت دیگم میفرستم.
 15. DaniFake

  پریدن اسکور و چند چیز دیگه

  بله. اگر میشه + 80 اسکور و 60 میلیون پول کنید عکس از stats الانم میفرستم که 300 تا اسکور و 30 تا راب اسکیل برام ست داده شده که 80 تاش مال بعد از پریدن اسکورم جمع کردم. اگه هم که نمیشه باز هم ممنون. http://s3.picofile.com/file/8369458592/sa_mp_021.png و اینکه قطعه هام و انتقال میدم به اکانت دیگم.
×
×
 • جدید...