رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

.AmiRNiGhT.

عضو
 • تعداد ارسال ها

  38
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  2

آخرین بار برد .AmiRNiGhT. در 6 خرداد

.AmiRNiGhT. یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

38 کار بلد

2 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. .AmiRNiGhT.

  cp با monster A

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: .AmiRNiGhT. نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد:[AMIR] نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : _ مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 500 رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Player مدارک شکایت: توضیحات: این پلیر میاد و با این ماشین CP میکنه ادمین مربوطه: @.AmirSalar.
 2. .AmiRNiGhT.

  Tohin Staff

  من در چنلی که تو بودی با امیر سالار بودم ولی ندیدم امیر سالار به تو فحاشی کنه برو خونتون کمتر دوروغ بگو
 3. .AmiRNiGhT.

  بن بی دلیل

  ایشون دوباره من رو بن کرد :
 4. .AmiRNiGhT.

  بن بی دلیل

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: .AmiRNiGhT. نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: leo نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : همه کسانی که در تیم اسپیک بودند رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : TS Admin مدارک شکایت: توضیحات: ایشون نمیدونم چرا تی اس ادمین داره و برام هم مهم نیست ولی حق نداره من رو بن کنه من درخواست گرفتن رنک ایشون رو دارم ادمین مربوطه: @MrHeSaM
 5. .AmiRNiGhT.

  foroosh ghate ba gheimat bala

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: .AmiRNiGhT. نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: Love_Gamer نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : _ مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید:_ رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Player مدارک شکایت: توضیحات: این پلیر هر 100 قطعه رو میفروشه 5 میل اما در قوانین فروش قطعه نوشته هر 100 قطعه 4 میل ادمین مربوطه: @.EvilNiGhT.
 6. .AmiRNiGhT.

  مزاحمت

  نام کاربری کسی که شکایت دارد: .AmiRNiGhT نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: [pG]BoB نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : _ مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 3131 رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Player مدارک شکایت: توضیحات: این پلیر از سر لج میاد منو کاف میکنه و میبره به کمپ کلنشون و من رو ان کاف میکنه و من رو کیل میده اولین بار هم نیست که این کار رو انجام میده! ادمین مربوطه: @.AmirSalar.
 7. نام کاربری کسی که شکایت دارد:.AmiRNiGhT. نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد:.AmiRNiGhT. نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : [pG]BoB مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 1400 رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:VIP مدارک شکایت: توضیحات: من به این پلیر زحمت کش بی احترامی کردم و پشیمونم میخوام که میوت شم ادمین مربوطه: @.AmirSalar.
 8. .AmiRNiGhT.

  Abuse helper

  به بخشید اقای صاحب شرکت هرمی قطه سازی شما کل کردی که عکسش دست همین هلپری که شمارو میوت داده هست و اینکه من هم توسط ایشون میوت شدم بد اقای @.[M].Arash من رو ان میوت کرد که تایم بیشتری من رو میو کند ولی با شما که کل رو شروع کردی کاری نکرد و گزاشت همون 6:30 میوت رو بکشی که ادمین @[JR].shyon شمارو به تایم درست میوت کرد مدارک حرف های من دست هلپر@.Winston. هستش که من به ایشون میگم در همین پست قرار دهند
 9. .AmiRNiGhT.

  کلاه برداری mori021

  با چک کردن لاگ سرور میشه فهمید که اقای lj به شما پولی داده یا نه من هم با اینکه از اقای lj زیاد خوشم نمیاد ولی شاهدم که پلیر موری که اسم خود را به کلانتر تغییر داده از lj مقداری پول به عنوان وام دریافت کرده
 10. .AmiRNiGhT.

  NeW Vedio

  خوردنی بود تو گلوت ماده سفید ریخته شده بود (: من نمیدونم مشکلت با من چیه شاید به خاطر اینه که از سر فشار رفیقمو بن دادی منم ss داشتم دادم بهش که شکایت کنه (:
 11. .AmiRNiGhT.

  NeW Vedio

  @OverGraz اگر @TraiTor به عکس کاور پروفایل من گیر بده من سریعا اون رو بر میدارم و عوض میکنم
 12. .AmiRNiGhT.

  فحاشی Amir

  درود لطفا نام پلیری که از ان شکایت دارید را درست وارد کنید نام پلیری که شما از اون شکایت دارید : .F.AMIRNHZ. میباشد لطفا کار هایی که به سلامتی بدن مخصوصا بینایی چشم اسیب میرساند کمتر انجام دهید با تشکر
 13. .AmiRNiGhT.

  فحاشی Amir

  با سلام اگر از فردی شکایت دارید و میخواهید شکایتتون برسی بشه لطفا از فرم زیر استفاده کنید نام کاربری کسی که شکایت دارد: نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: مدارک شکایت: توضیحات: 1.رعایت ادب و احترام و همچنین عدم استفاده از الفاط طلبکارانه الزامی است. 2.عنوان پست را به صورت صحیح وارد کنید. (مثال نادرست : چرا رسیدگی نمیکنید؟ | شکلک | این چه وضعشه ؟ مثال صحیح : چیت پلیر x | ابیوس ادمین x | بررسی مشکل پلیر x ۲.۱. در شکایات باید مدارک کافی داشته باشید، درخواست لاگ مدرک از سوی شاکی نمیشه،فقط در مواقع خاص لاگ ها بررسی میشه 3.دقت داشته باشید ابتدا فرم بالا را در پست خود کپی کرده و سپس اقدام به پر کردن آن نمایید. 4.زمان رسیدگی به شکایات 24 تا 48 ساعت میباشد. 5.برای آپلود مدارک از سایت picofile.com میتوانید استفاده کنید. 6.فردی که از وی شکایت شده باید طی 24 ساعت اقدام به ارائه ی دفاعیه کند در غیر این صورت شکایت به نفع شاکی مسدود میشود ۷.تا زمانی که ادمین مربوط به شکایات درخواست جواب یا دفاعیه از شخص خاطی نکرد نباید در آن تاپیک حرفی زده شود، تا شکایت سریعا پیگیری شود.
 14. بله حتما admin over graz ان رنک شود چون همیشه abuse میکند
 15. .AmiRNiGhT.

  Fahashi dar pm

  با سلام فحاشی در pm میوت نداره شما میتونید از cmd /ig id یا /nopm استفاده کنید
×
×
 • اضافه کردن...