رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

MolTafeet

محروم
 • تعداد ارسال ها

  44
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد MolTafeet در 26 بهمن 1399

MolTafeet یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

15 راه افتاده

2 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

 1. MolTafeet

  wtF

  باز تو این شکایت نیای خودت حرف بزنی و بعد پستو ببندی بزار رنک بالاترت رسیدگی کنه
 2. MolTafeet

  wtF

  نام کاربری کسی کع شکایت دارد : Moltafeet نام ادمین که شکایت دارم : Ryd3r[Faze]. رنک ایشون : منیجر توضیح : بنده که هلپر سرور هستم و دارم به ایشون میگم که حق رسیدگی به شکایت Falcon رو نداند چون رنک پایینی ندارد میان پست های منو تو سایت پاک میکنن و الکی اخطار سایت میدن که دخالت کردی ! اصلا تو هیچ جای دنیا حق رسیدگی به پست مربوط به Falcon نداری و چون کسی آنلاین نبود خودم هشدار دادم ! http://icecream.me/b69c73c9860f74f5b6fc70ece9f1f3d5
 3. MolTafeet

  abuse !!

  .
 4. MolTafeet

  بهترین دوست گیم.

  ارا بهشت صحبت یاران همدمست دیدار یار نامتناسب ،جهنمست هر دم که در حضور عزیزی برآوری دریاب کز حیات جهان حاصل ،آن دمست نه هر که چشم و گوش و دهان دارد آدمیست بس دیو را که صورت فرزند آدمست آنست آدمی که در او حسن سیرتی یا لطف صورتیست، دگر حشو عالمست هرگز حسد نبرده و حسرت نخورده‌ام جز بر دو روی یار موافق که در همست آنان که در بهار به صحرا نمی‌روند بوی خوش ربیع بر ایشان محرمست وان سنگ دل که دیده بدوزد ز روی خوب پندش مده که جهل در او نیک محکمست آرام نیست در همه عالم به اتفاق ور هست در مجاورت یار محرمست گر خون تازه می‌رود از ریش اهل دل دیدار دوستان که ببینند مرهمست دنیا خوشست و مال عزیزست و تن شریف لیکن رفیق بر همه چیزی مقدمست با سلام و درود با تشکر از @OosTa برای ساخت چالش بنده تمام پلیر های سمپ رو دوست خودم میدونم اما " رفیق " واقعی فقط داخل گیم مشخص نمیشه اما دوستان زیادی هستند که بهشون ارادت زیادی داریم کل پلیرای . GC . PD . Un ( جز Agent ) و .. خیلی دوستون دارم بدرود ! ( انقدر همتون خوب و زیادید نمیشه تگ کرد D: )
 5. MolTafeet

  Haji Firooz is back

  به مولا من بودم یه Falcon - Super Visor چیزی میدادم بت خدای اشکمو در آوردی
 6. MolTafeet

  توضیحات

  Pm/
 7. MolTafeet

  The Legend of StoRm

  خودت از یه لشکر نوب بد تری هی به این و اون میگی چیتر ؟! برو Duel یاد بگیر بعد بیا اینجا بگو کی چیتر هست کی چیتر نیست قصد توهین ندارم اما حد نوب بازیو رد کردی هر روز سایت 20 تا پست از تو هست که شکایت از پلیر میکنی میگی چیتر قصدت اینه پلیر سرور کم کنی یا کلا نوبی ( قرار به چیتر باشه همه چیترن . دور از جمع :) )
 8. MolTafeet

  The Legend of StoRm

  NiCe !!
 9. MolTafeet

  The Legend of StoRm

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت پرو پلیرین یا نوب پلیرین یت چیترین سمپ ! قصد دارم بگم ای کسایی که 2 روز وارد سمپ میشن درخواست Duel یا FiGhT دارید اما چیزی جز چیتری بیش نیستید ! پرو پلیر کسی هست که قدرتشو به رخ کسی نکشه و بتونه از همه مشکلات بر بیاد نه فقط Sawn Of که با چیت بتونه کیل کنه ! مثلا بتونه بجز Sawn از پس همه چی بر بیاد و بتونه رفیق خوبی برای ادم باشه ای چیترین : بدانید با چیت به هیچ جایی نخواهید رسید و قدرت شما پایدار نیست ! بدرود ! _( نوب کشی در خون جهنمیان است )_ [.HuS.]
 10. MolTafeet

  Wtf !

  و یه نکته دیگر طبق گفته های قبلیم قوانین جدیدی به سرور اومده که مدیر کل محترم AraZeL در جلسه استف بیشترش رو شرح داد که کنترل Pc Check توسط چه کسی کنترل و انجام میشه !
 11. MolTafeet

  Wtf !

  بله بنده 2 برنامه Any Desk - Team Speak رو داخل کامپیوتر داشتم و همین باعث شده بود لگ داشته باشم که موجب شه عمل PC Check به سختی انجام بشه !!! اما شما کاملا Pc Check کردید و بنده در زمان مقعر iD Any Desk رو به شما دادم یعنی همان لحظه که دستور دادید در Ts حاضر باشم وارد Ts شدم و گفتید ای دی بده و به شما در سرور دادم که شما AFk بودید و فکر کردید که بنده ای دی ندادم بهتون ( شما میتونید Cmd /TimeStamp بزنید و تایم پیام هارو ببینید که بنده همان لحظه iD دادم ) و همون موقع که به Any Desk Request دادید بنده Accept کردم ولی چون رمز داشت شمابار اول کیک شدید و 4 ثانیه بعدش دوباره درخواست دادید که اونموقع این مشکل رو رفع کردم و شما وارد شدید و اخر Pc Check شما خودتون Leave دادید و بنده گفتم اگر مشکل از بنده بود تصویر رو نگه دارم تا شما بیاین که گفتین بنده خودم رفتم و تمام فرایند pc check کامل و درست به اتمام یافت و پاک از چیت و .. بودم و همان لحظه اودم سرور !!!! و اینکه بنده شمارو معطل نکردم و همان لحظه iD رو به شما دادم که این نشانه همکاری کامل بنده بوده ! دلیل خروج از سرور رو کاملا بهتون توضیح دادم و جای هیچ شکی نیست !! و اینکه شما تمام لاگ هارو چک کردید از جمله گوگل - دانلود ها - Last Activity - پوشه های گیم - سرچ کامپیوتر - و به شما پیشنهاد دادم که از طریق Cmd هم برای اطمینان حاصل استفاده کنید !! Exit از گیم که توضیح کاملی بابتش دادم فکر نکنم مشکلی باشه - و خب درخواست زیادی ندارم و درخواست برگشت رنک دارم !! و اینکه شما نگفتید بنده چی چیتی زدم !! اگه چیت Aim - Less - No Dmg بود که همیل الان دوباره Pc Check سپس Duel میدم !! اما اگر چیت دیگری بود درخواست مدرک دارم !! با توضیحات کامل ~~~~~~ موفق باشید ** بدرود !!
 12. MolTafeet

  Wtf !

  بنده قوانین و مطالعه کردم و در صورت داشتن چیت شما حق بن دارید نکته 1 : همانطور که مدیر کل داخل ts گفت تمام قوانین قدیمو بریزید دور و به قوانین جدید توجه کنید نکته 2 : من میتونم دوباره Pc Check بدم و دلیل داشتن سمپ فانس و cleo هم مربوط به داشتن مود و مشکلات گیم هست که اگه نباشن نمیتونم وارد سمپ بشم !! بارها هم با مدیر کل محترم AraZeL درباره این موضوع صحبت کردم و شما حتی دلیلشو داخل tS پرسیدی و پاسخ دادم بهتون و خب تیم استف طبق قوانین پیش میره و قوانین جدید توسط AraZeL قرار بود ارسال بشه نکته 3 : بازم گفتم و میگم که بنده سابقه بن بدلیل چیت در هیچ جایی نداشتم !! و دو . سه نفر از یک کلن وقتی ریپورت میدن دلیل به Pc Check نیست , و باید مدارک خودشونو ارسال کنند در غیر این صورت میشه Tohmat به استف ! نکته 4 : شما تمام log last activity و سرچ کامپیوتر و فایل بازی رو دیدید و تمام فایل هارو به شما توضیح دادم از جمله تک تک فایل ها و پوشه ها ! و نکته اخر : درباره Exit از گیم میتونم بگم که اگه از گیم خارج نشم و دو برنامه Any Desk / Ts رو باز کنم Pc به شدت لگ میشه و شما نمیتونستید Pc چک کنید و اونموقع که میگفتید این کار از روی قصد هست و با توجه به اینکه شما گفتید 2 دقیقه فرصت دارم سریع مجبور شدم iD Any و Ts رو باز کنم و تا باز کردم iD رو به شما دادم که 10 ثانیه هم طول نکشید حتی خودتونم میدونید که وقتی مجبور شدم ای دی بدم 3 تا برنامه باز بود که موجب لگ در زمان pc check شد ! و Alt + tab رو زدم و بازی رو بستم که pc هنگ نکنه و موجب خاموشی ریست کامپیوتر نشه که در اون شرایط شما میگفتید چیتی داشتم که Delet کردم ! در صورت بودن موضوع دیگری میتونم توضیحات بیشتری ارایِه بدم !! با سپاس @AraZel @HaDi @LittleDevil
 13. MolTafeet

  Wtf !

  just @AraZel @HaDi
 14. MolTafeet

  Wtf !

  https://uupload.ir/view/gtsr_rec_0001.mp4/ ما که به فکر پیشرفت سروریم رسمش نیس بیای Pc Check بعد اکی بن بدی حتی یک بار به سابقه من دقت کنی میبینی 1 بارم تا حالا به دلیل چیت بن نشدم و ...:| و اینکه وقتی چند پلیر ریپورت الکی میدن دلیل بر Pc Check نیست و سایت برای شکایت و این موقع هاست !!
 15. MolTafeet

  Wtf !

  نام کاربری کسی که شکایت دارد : [.Hus.] نام کسی که شکایت دارم : @_SiLeNT توضیحات : ایشون اومدن Pc Check و همه چی رو بررسی کردن و بنده iD انی دسک رو به ایشون دادم و ... درخواست توضیح بن و unrank بنده از ایشون دارم اصلا دلیلی نداره وقتی کل log و pc رو بررسی میکنی بن بدی ? مدارک : wtf واقعا !!
×
×
 • اضافه کردن...