رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

[.AQa.ErFaN.]

مدیر بازنشسته
 • تعداد ارسال ها

  1,013
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  74

آخرین بار برد [.AQa.ErFaN.] در 9 دی 1401

[.AQa.ErFaN.] یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

520 220

آخرین بازدید کنندگان نمایه

6,736 بازدید کننده نمایه
 1. [.AQa.ErFaN.]

  بن از سرور

  درود عزیزان. توهین و فحاشی در هیچ جای و مکانی از زندگی جائز نیست و باعث رقم خوردن خاطرات خوب نخواهد شد. اما با توجه به قوانین سرور : 1- فحاشی یا توهین در /Pm و /w به اعضای غیر استف موردی ندارد و با /ig id و /nopm می توان از این مورد جلوگیری کرد. 2- فحاشی و توهین به استف در هیچ جایی جز چت کلن که مسئولیت رسیدگی با لیدر و کو لیدر های کلن می باشد جائز نیست و با توجه به قوانین مجازات به همراه دارد. 3- تهدید هر فردی در سرور مجازات به همراه دارد. - لذا سعی کنیم با داشتن رفتاری شایسته و خوب لحظات خوشی برای خود و دوستانمان فراهم کنیم. - در صورت بخشش توسط خود ادمین می توانید آنبن شوید.
 2. [.AQa.ErFaN.]

  شکایت از Gang

  درود. ادمین خاطی به دلیل تحدید اخطار دریافت می کنند. همچنین به دلیل این اقدام ۵ دقیقه جیل می شوند ، از اندروید پلیر های عزیز طلب پوزش داریم و در حال رفع باگ مربوطه هستیم. لطفا دفعات بعدی طبق فرم شکایت کنید.
 3. [.AQa.ErFaN.]

  شکایت از _silent

  درودتان. برای اثبات Afk هنگام فایت در تاریخ ذکر شده ، باید با مدارکی اعم از ثابت کردن وجود فایت و ثبت Afk شدن در ثانیه های ابتدایی ، مدارک کافی آپلود کنید. بنابراین شکایت شما رد می شود. هنچنین در صورتی که از فرد مربوطه شکایت دارید می توانید پستی جدید مطرح کنید و شکایت فرمایید.
 4. [.AQa.ErFaN.]

  رکوردر

  درود. برنامه پیشنهادی برای رکورد از صفحه و گیمتون برنامه " Bandicam " هست که دارای امکانات بیشتری نسبت به سایر هست. درصورتی که با سیتمتون سازگاری نداشت از برنامه هایی مثل oCam استفاده کنید.
 5. [.AQa.ErFaN.]

  شکایت از هلپر DeaD_Killer

  درود. هلپر خاطی 1 Av دریافت کرد. همچنین به دلیل AFK در فایت 10 دقیقه جیل می شود.
 6. [.AQa.ErFaN.]

  Im ban From Arenagame Sv |:

  درود. با تغییر ip این مورد رفع می شود. این موارد رو تست کنید.
 7. درود. تایید شد. از زحمات شما برای سرور متشکریم. با آرزوی موفقیت در زندگیتون
 8. [.AQa.ErFaN.]

  شکایت از Demeter

  درود. مدارک ارسالی جهت اثبات موارد ذکر شده روی فرد خاطی کافی نبود. همچنین سعی کنید جهت بهبود در روند بررسی از فرم شکایت استفاده کنید در مورد Unjail نیز ما این حق رو به ادمین هامون دادیم و درصورتی که بی مورد روی پلیر دیگری استفاده شود مجازات به همراه دارد.
 9. اقا خونه توی سرور خیلی کم شده تقربا کمتر از ده تا خونه توی سرور مونده 

  از ادمینا درخاست دارم ک خونه های جدید ب سرور اضاف کنن

  [.AQa.ErFaN.]

 10. درود. با درخواست شما موافقت شد.
 11. [.AQa.ErFaN.]

  ( New Update ) Android

  درود بر پلیر های عزیز و صبور سرور. لازم به ذکر است طی آپدیت جدیدی که توسط لانچر اندروید منتشر شده است ; افرادی که با اندروید وارد سرور آرناگیم می شدند با مشکلی برخوردند که توسط آنتی چیت اجازه ورود به سرور را نداشتند . مشکل آنتی چیت بر طرف شد اما مشکل دیگری برای ورود به سرور برای کلاینت اندروید بوجود اومد شایان ذکر است این مورد طی آپدیتی که بزودی منتشر خواهد شد توسط سرور رفع خواهد شد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم و لطفا تا رفع مشکل به طور کامل صبور باشید. در صورت رفع مشکل در همین تاپیک اطلاع رسانی خواهد شد.
×
×
 • اضافه کردن...