رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

LiNa

مدیر بازنشسته
 • تعداد ارسال ها

  339
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  28

آخرین بار برد LiNa در 5 بهمن

LiNa یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

209 مافیا

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2,046 بازدید کننده نمایه
 1. LiNa

  Falcon bi tavajoh

  درود. اول اینکه هیدرا تویه acar غیر مجازه ولی اون نه. دوم اینکه بحث تلگرام ربطی به سرور نداره اگرم بحثی بوده سوپر وایزر نباید بیاد تو پابلیک این بی حرفا رو تکرار کنه @Alireza خواهشا بیاید رسیدگی کنید عادلانه حق کسی ضایع نشه
 2. LiNa

  فهاشی سوپر وایزر

  درود. ای طرز برخورد و بی ادبی در چت پابلیک از سوپر وایزر قابل قبول نمیباشد هم بی ادبی و هم سوالات تهدید امیز از پلیر و واخواهی و تهمت اگه مدرکی از توهیناتشون دارین در سایت قرار بدین رسیدگی بشه شما به دلیل طرز رفتار و گفتار ناپسند در چت پابلیک ۲۴ ساعت انرنک خواهید شد. Closed
 3. LiNa

  Banalaki

  درود. بن شما هم مثل انرنک دلیل قانع کننده ای نداره و ای دی وی ایشون میوت داره در درجه اخر و شامل بن نمیشه و اثبات نمیشه با چه کسی بوده شما باید میوتش میدادین اخطار ها برای خاطی حذف میشوند. پلیر احسان صد مین میوت به دلیل اسپم و فحاشی در چت ای دی پی اعمال میشود و ۲۴ ساعت انرنک برای سوپر وایزر برای بن بی مورد. سعی کنید دوستانه پلی بدین. Closed.
 4. LiNa

  Unrank alaki

  درود. انرنک شما بی مورد بوده و در فیلم نه ابیوز مشاهده میشه و نه dm در اینصورت انرنک شما بی مورد و خصومت شخصی بوده و از زیر کشی و خصومت با رنک پایین تره خود و پارتی بازی بپرهیزید با تشکر.
 5. LiNa

  Banalaki

  درود. مدارک بن تا فردا ظهر آپلود شود مچکرم. @[Ali]VayKinG
 6. LiNa

  ابیوز فول مستر

  درود. مدرک شما برای اثبات کافی نمیباشد و شما با کیف کاف نمیشین و این امکانم هست که زودتر از قبل جت گیو کرده باشه و.... در صورت داشتن مدرک محکم تر فیلم لحظه ای داخل اومده و جت نداشته در تاپیک جدید قرار بدین با تشکر. Closed.
 7. LiNa

  Make kal head helper

  درود. Make kal در چت ها مشاهده نمیشه و بحث ساده هست لطفا از شکایت های الکی بپرهیزید در صورت داشتن مدارک محکم تر در تاپیک جدید قرار بدین بدرود. Closed.
 8. LiNa

  abuse vaykingali

  درود. اخطاریه های لازم به ادمین خاطی داده میشود و به علت نداشتن سو سابقه ابیوز به مدت ۲ ساعت انرنک میشوند با تشکر از شما. Closed.
 9. LiNa

  سطح پلیر

  بسته شد.
 10. LiNa

  درخواست مرخصی کارکنان

  درخواست شما تایید شد. با ارزوی موفقیت😍
 11. LiNa

  بن الکی Jusos

  closed.
 12. LiNa

  Jusos Abuser Warn 2

  closed.
 13. LiNa

  وارن الکی

  closed
 14. LiNa

  Abuse Warn 3 Jusos

  درود. پست به دلیل توهین به استف ورفتاز ناپسند و وطرز شکایت غلط مسدود میشود . شما توسط مدیر اخطار گرفتین و محروم شدین. closed
×
×
 • اضافه کردن...