رفتن به مطلب
[MehdiOG]

درخواست رسیدگی به سرور

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت مدیریت اصلی سرور 

بدون هیچ وقفه ای میریم سر مشکلات سرور 

خب مشکلات زیادی داخل سرور وجود داره که کسی نیست پاسخگوی این مشکلات باشه !!!
اول از همه کارکنان تیم استف به ویژه هلپر ها نظم دقیقی ندارند و تمامی هلپر ها فقط به دنبال بالا رفتن لول به صورت های غیر مجاز هستن مثلا به دوستان خود میگویند درخواست هلپ کنید و این وضعیت داخل رنک های هلپر ها غیر قابل تحمل هست 
مورد بعدی هیچ ادمینی برای برخورد با چیتر ها فعالیت درستی رو ندارد در زمانی که ادمین های رنک بالا مثل @MaMaDNiGhT و @._Demon.Hunter_. و @SaMueL و بیشتر فعالیت میکردن خیلی سرور شلوغ تر شده بود ولی الان @._Demon.Hunter_. انرنک شده به دلایل نا معلوم ! و @MaMaDNiGhT که تنها رنک بالای موجود درس سرور که کمتر وارد سرور میشن جدیدا درخواست رسیدگی میکنیم میگوید من هیچ گونه مسولیتی در برابر مدیریت هلپر ها ندارم و این کار با من نیست ! 
الان تنها رنک بالا های سرور هم دیگه نیستن من 200 تومن تو همین ماه خرج کردم که به سرور کمک مالی کنم برای بهتر شدن نه بد تر شدن و خود من به شخصه پلیر هارو به سمت خرید طلا سوق میدادم ولی الان استف درستی در سرور نیست و مدیریت سرور میشه گفت به دست خودم افتاده که اونری گرفتم و خودم باید پی سی چک کم خودم بن بدم و خودم رسیدگی کنم 
من به شخصه از وضعیت استف الان سرور واقعا راضی نیستم و میتونیم این تفاوت رو در موقعی که @._Demon.Hunter_. بود بیشتر احساس کنیم که همیشه هم داخل سرور بود ما پلیر ها فقط استف فعال میخوایم نه چیز دیگری ما سرور شلوغ میخوایم نه چیز دیگری 
بار ها شده که سرور دست ادمین ها و هلپر های مختلف بوده ولی الان دست هیچکس نیست و تنها انگار دوتا هلپر داریم داخل سرور 

مدیریت سرور لطفا رسیدگی کن !!!!

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp

سلام و درود !

حرف شما کاملا درسته اما متاسفانه مدیریت هلپر ها دست من نیست ! و زود تر شکایت شما رو به مدیریت گزارش میکنم تا هر چه سریع تر همه چی درست بشه ! ممنون بابت تلاش های شما در سرور !

@Stoic

@WexyPow

@SaMueL

• Like 2

لینک به ارسال

بله دقیقا.

ما هر روز نمیتونیم بانک بزنیم که اینقدر پلیر ها کمن باید مولتی بکشیم

• Like 1

لینک به ارسال

با سلام

در مواردی حق با ایشونه اما بنده با تست وارد تیم استف شدم و انتخاب هلپرهای کنونی یا رنک آپ اونها اونها به هیچ عنوان با پارتی بازی یابهصورت غیرمجاز نبوده 

در ضمن اینکه بنده درچت عمومی گفتم که اگر سوالی دارید هلپ بدید مورد غیرقانونی نیست ومجازه

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، [MehdiOG] گفته است :

با سلام و درود خدمت مدیریت اصلی سرور 

بدون هیچ وقفه ای میریم سر مشکلات سرور 

خب مشکلات زیادی داخل سرور وجود داره که کسی نیست پاسخگوی این مشکلات باشه !!!
اول از همه کارکنان تیم استف به ویژه هلپر ها نظم دقیقی ندارند و تمامی هلپر ها فقط به دنبال بالا رفتن لول به صورت های غیر مجاز هستن مثلا به دوستان خود میگویند درخواست هلپ کنید و این وضعیت داخل رنک های هلپر ها غیر قابل تحمل هست 
مورد بعدی هیچ ادمینی برای برخورد با چیتر ها فعالیت درستی رو ندارد در زمانی که ادمین های رنک بالا مثل @MaMaDNiGhT و @._Demon.Hunter_. و @SaMueL و بیشتر فعالیت میکردن خیلی سرور شلوغ تر شده بود ولی الان @._Demon.Hunter_. انرنک شده به دلایل نا معلوم ! و @MaMaDNiGhT که تنها رنک بالای موجود درس سرور که کمتر وارد سرور میشن جدیدا درخواست رسیدگی میکنیم میگوید من هیچ گونه مسولیتی در برابر مدیریت هلپر ها ندارم و این کار با من نیست ! 
الان تنها رنک بالا های سرور هم دیگه نیستن من 200 تومن تو همین ماه خرج کردم که به سرور کمک مالی کنم برای بهتر شدن نه بد تر شدن و خود من به شخصه پلیر هارو به سمت خرید طلا سوق میدادم ولی الان استف درستی در سرور نیست و مدیریت سرور میشه گفت به دست خودم افتاده که اونری گرفتم و خودم باید پی سی چک کم خودم بن بدم و خودم رسیدگی کنم 
من به شخصه از وضعیت استف الان سرور واقعا راضی نیستم و میتونیم این تفاوت رو در موقعی که @._Demon.Hunter_. بود بیشتر احساس کنیم که همیشه هم داخل سرور بود ما پلیر ها فقط استف فعال میخوایم نه چیز دیگری ما سرور شلوغ میخوایم نه چیز دیگری 
بار ها شده که سرور دست ادمین ها و هلپر های مختلف بوده ولی الان دست هیچکس نیست و تنها انگار دوتا هلپر داریم داخل سرور 

مدیریت سرور لطفا رسیدگی کن !!!!

بزودی همه چی به حالت عادی برمیگرده ! از شکیبایی شما سپاسگذاریم.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...