رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
MohammadReza

قوانین مربوط به کارکنان سرور

پست های پیشنهاد شده

با سلام قوانین مربوط به کارکنان به شرح زیر میباشد.

ورود به تیم استف و دریافت رنک، به منزل قبول و مطالعه کامل "قوانین مربوط به کارکنان سرور" و "قوانین مرتبط به رنک VIP - Admins - Owners - Managers" آرناگیم توسط همکار است و درصورت نقص قوانین برخورد می گردد.

 • قوانین مربوط به ورود به تیم کارکنان

شما برای ورود به تیم کارکنان در زمان مشخصی که پست درخواست هلپر توسط هدهلپر ایجاد میشود میتوانید ثبت نام کنید، بعد از ثبت نام شرایط شما توسط هدهلپر یا ادمین مربوط بررسی میشود و در صورت صلاحیت شما در انجمن مورد تایید قرار میگیرید و وارد مرحله آزمون میشوید.

در صورت تایید شدن در مرحله آزمون میتوانید با رنک Helper 1 وارد تیم شوید و شروع به کارکنید. قوانین مربوط به آزمون ضمیمه خواهد شد.

پکیج ورود به استف:

 • برای رنک های بالا، جهت اطمینان از تمایل به پیوستن به تیم استف و همچنین زمان بر بودن بررسی سوابق فرد، شما باید از داخل کنترل پنل پکیج ورود به استف را خریداری کنید (از رنک Head Helper به بالا).
 • این پکیج تنها یکبار برای *هر رنک آپ* باید پرداخت شود و به صورت دوره ای (ماهانه و ...) نیست.
 • در صورت استعفا یا اخراج این پکیج باطل میگردد و درصورت درخواست و دریافت رنک، مجدد باید خریداری شود.
 • در صورت اخراج یا استعفا (حتی بعد از 1 روز) این پکیج هیچ اعتباری ندارد و مبلغ عودت  داده نخواهد شد.

 

 • قوانین مربوط به آزمون ورود به تیم کارکنان
  • این آزمون فقط توسط SeniorHelper و رنک بالاتر انجام میشود به این صورت که 15 سوال از قوانین عمومی سرور و 10 سوال از قوانین مربوط به تیم کارکنان از شخص متقاضی پرسیده خواهد شد، اگر در این موارد به بیش از 3 سوال پاسخ اشتباه داده شود متقاضی مردود شده و تا 3 روز نمیتواند آزمون دوباره دهد(البته بنا به نظر شخصی که آزمون میگیرد که اجازه تست دوباره بعد از 3 روز به متقاضی داده شود یا نه).
   • نکته: شخصی که تست میگیرد ملزم به ضبط مدارک کافی میباشد به این صورت که تست در سرور و همچنین تیم اسپیک صورت میگیرد، متقاضی و ادمین مربوط در سرور در منطقه ای دور از بقیه پلیر ها حضور پیدا میکنن و همچنین در تیم اسپیک در چنل جداگانه ای اقدام به تست گیری میکنند و فایل صوتی سوالاتی که در تیم اسپیک پرسیده میشود و همچنین فایل ویدئویی داخل سرور را به عنوان مدرک تست به مدت 15 روز نگهداری میشود.
   • در صورت عدم نگهداری این فایل ها تا قبل از 15 روز ادمین خاطی رنک داون میشود.
   • نکته: فرصت پاسخگویی به هر سوال 30 ثانیه میباشد، در صورتی که بیش از این زمان طول کشید شما ملزم به پرسیدن سوال بعدی میباشید و سوال قبل به عنوان پاسخ نادرست محسوب میشود.
  • ادمین استف ملزم به بررسی سوابق پلیر با دستورات checkbanplayer/ و checkstaffplayer/ می باشد.

 

 • قوانین مربوط به Activity و تایم آنلاین

شخصی که وارد تیم کارکنان میشود ملزم به دادن 6 ساعت تایم Free در سرور ( شامل 3 ساعت تایم ظهر و 3 ساعت تایم بعد از ظهر ) به مسئول هلپر ها ( Head Helper ) میباشد، هد هلپر بر اساس تایم های داده شده توسط هلپر روزانه 2 ساعت برای شما در سرور در نظر میگیرد، یعنی در اصل شما 2 ساعت باید در روز شروع به کار هلپری تان بکنید، این 2 ساعت پشت سر هم نیست و تایم ها بر اساس تایم های هلپر های دیگر چیده میشود به طوریکه شما به عنوان مثال تایم ظهر شما از ساعت 16 تا 17 میباشد و تایم بعدی شما به عنوان مثال 20 تا 21 میباشد.

اگر به هر دلیلی مشکلی برای شما پیش امد که نتوانستید در تایمی که دارید در سرور حضور یابید با ذکر توضیحات ( دلیل / تایم / #جابه_جایی ) داخل گروه هلپرا و قبول کردن تایمتان با هلپر دیگر به مشکلتان رسیدگی کنید.
* مثال پیام جابه جایی: سلام دوستان من امروز تایمم 16 تا 17 هست به دلیل مشکل شخصی نمیتوانم امروز در تایمم حضور یابم، اگر کسی هست جایه من بایستد ممنون میشم. #جابه_جایی
* و سپس پاسخ دادن یکی از هلپر ها برای ایستادن در تایم شما به این صورت: من هستم #جابه_جایی

این جابه جایی تغیراتی در حقوق شما دارد به این صورت بستگی به رنکی که دارید و حقوقی که میگیرید از کسی که تایمش رو به هلپر دیگری تحویل میدهد که تنها امروز علاوه بر تایم خودش تایم شما رو هم بایستد مبلغی از حقوق شما به ازای هر جابه جایی کم و به هلپری که جابه جایی شما را قبول کرده است، داده میشود. 

* توجه داشته باشید، بهتر است قبل از گرفتن مرخصی تایمی مثلا تایم یک تان با یک هلپر دیگر هماهنگ کنید.
توضیحات بیشتر در زمانی که شما وارد تیم استف شدید توسط هد هلپر به شما داده میشود.

 

 • قوانین مربوط به پاسخ در خواست کمک

اولین وظیفه هر هلپر پاسخ صحیح و کامل به درخواست کمک بازیکنان است، شما موظف به پاسخ دادن به درخواست کمک در اولین فرصت هستید و در صورتی که هیچ هلپری جز شما در سرور نباشد و شما در پاسخ به درخواست کمک سهل انگاری کنید شامل اخطار میشوید در صورت تکرار رنک داون میشوید.

نکته: ممکن است برخی پلیر ها از دستور /help اطلاع نداشته باشند و در چت پابلیک در خواست کمک کند، وظیفه شما در این موقعیت راهنمایی کردن این پلیر است.

 

 • قوانین مربوط به تبلیغات 

هر هلپر وظیفه دارد به صورت ماهیانه در انجمن های گیمینگ و سایت های گیمینگ و سایر بستر های مناسب اقدام به تبلیغ سرور آرناگیم و مجموعه آرناگیم کند و مدارک تبلیغات را به هد هلپر ارسال کند. در صورت عدم ارسال مدارک تبلیغات ماهیانه برای بار اول اخطار دریافت میکنید و در صورت تکرار رنک داون خواهید شد.

 

 • قوانین مربوط به حقوق هفتگی و تحویل گزارش کار

هر هلپر برای دریافت حقوق هفتگی منظم توسط هوش مصنوعی و اتوماتیک و رنک آپ شدن موظف به ارائه گزارش و شرکت در جلسات هد هلپر است.

نحوه واریز حقوق هلپرها (هلپر 1،2،3،سنیور و هد | اونر | منیجر | سوپروایزر | فالکون) :

 1. برای واریز حقوق باید حداقل 3 روز در یک هفته را تایم اکتیوتی کامل (سه ساعت) را بزنید. (30 گلد)
 2. تعداد هلپ ها (help/) هایی که پاسخ داده اید (نه به صورت فیک) در مقدار حقوق تاثیر دارد. (بین 1 تا 10 گلد متغیر به پارامتر های خاص از جمله امتیاز، نحوه چت کردن و ...)
 3. اگر اکتیوتی شما بیشتر از 24 ساعت در هفته باشد یک Bonus یا جایزه تشویقی دریافت می کنید. (10 گلد)

واریز حقوق پایان هر هفته، روز جمعه (ساعت 23) انجام میشود.

انجام استریم با کیفیت در اپارات گیم و توییچ، بونوس ویژه ای دارد.

انجام تبلیغات با مدرک کافی و کامل، بونوس ویژه ای دارد.

 • قوانین مربوط به رنک آپ

هر عضو کارکنان سرور بعد از 4 هفته که فعالیت مستمر داشته باشد و گزارش کار وی تایید شده باشد شامل رنک آپ میشود در غیر اینصورت وی رنک آپ نمیشود.

 

 • قوانین مربوط به در خواست مرخصی

هر عضو کارکنان برای در خواست مرخصی میبایست در موضوع درخواست مرخصی کارکنان  فرم مخصوص را تکمیل و منتظر تایید رنک بالاتر باشد.

در صورت عدم تایید رنک بالاتر حق استفاده از مدت زمان مرخصی را ندارد.

نکته: در صورتی که بدون درخواست مرخصی 3 روز متوالی در سرور فعالیت نداشته باشید از تیم کارکنان اخراج خواهید شد.

نکته: در هر 3 ماه حق استفاده از 2 هفته مرخصی را دارید.

 

 • قوانین مربوط به استعفا

اعضای تیم کارکنان سرور برای خروج از تیم کارکنان میبایست در قسمت درخواست استعفا از تیم کارکنان انجمن فرم مخصوص را تکمیل کرده وسپس از هدهلپر درخواست موافقت کنند.

نکته: در صورتی که با درخواست استفا شما موافقت نشود و شما برای اخراج شدن از تیم 3 روز متوالی فعالیت نداشته باشید یا سعی در بهم زدن نظم سرور کنید شامل مجازات 2 روز محرومیت از سرور و 10,000,000$ جریمه نقدی خواهید شد.

رنک مدیر بازنشسته، تنها به افرادی داده میشود که حداقل 6 ماه در رنک هدهلپر به بالا مشغول به فعالیت بوده و تیم استف از وی رضایت کامل داشته باشد.

 

 • قوانین مربوط به گفتار و رفتار 

هر عضو تیم کارکنان ملزم به رعایت ادب و احترام در برخورد با سایر پلیر ها میباشد، هر عضو کارکنان سرور باید از لحاظ رفتار و گفتار باید الگوی دیگر پلیر ها باشند در صورت عدم رعایت این قانون برای بار اول اخطار و در صورت تکرار رنک داون و سپس موجب اخراج از تیم کارکنان میشود.

نکته: در صورتی که یکی از اعضا تیم کارکنان توهین شدیدی به پلیر ها کند مستقیما از تیم اخراج خواهد شد!

 

 • وظایف رنک ها
 1. هلپر 1: وظیفه این رنک پاسخ به درخواست کمک در سرور و تبلیغات ماهانه و جمع آوری اسکرین شات و گزارش باگ های سرور میباشد!
 2. هلپر ۲: وظیفه این رنک پاسخ به درخواست کمک در سرور و تبلیغات ماهانه و جمع آوری اسکرین شات و گزارش باگ های سرور و همچنین همکاری با رنک پایین تر میباشد!
 3. هلپر ۳: وظیفه این رنک پاسخ به درخواست کمک در سرور و تبلیغات ماهانه و جمع آوری اسکرین شات و گزارش باگ های سرور و همچنین همکاری با رنک پایین تر میباشد!
 4. هلپر ۴: وظیفه این رنک پاسخ به درخواست کمک در سرور و تبلیغات ماهانه و جمع آوری اسکرین شات و گزارش باگ های سرور کنترل رنک های پایین تر و انجام تست ورود به تیم کارکنان به جای هد هلپر میباشد!
 5. هد هلپر: وظیفه این رنک پاسخ به درخواست کمک در سرور (در صورت نیاز به حقوق هفتگی) و تبلیغات ماهانه و جمع آوری اسکرین شات(در صورت نیاز به حقوق هفتگی) و گزارش باگ های سرور و کنترل رنک های پایین تر و انجام تست ورود به تیم کارکنان میباشد!

نکته: در صورت عدم انجام وظیفه رنک داون یا اخراج خواهید شد!

 

 • قوانین مربوط به سیستم های ثبت فعالیت هلپرها
 1. هر هلپر وظیفه دارد طبق قوانین، اکتیویتی تایم های خود را ثبت نماید. (استثنا: درصورت داشتن مرخصی از لیدر خود را جابجایی تایم ها موردی ندارد.)
 2. هر پلیر حق ثبت بازخورد خود از نحوه هلپ دادن شما را دارد و شما حق بازجویی پلیر برای دلیل و امتیاز هر هلپ را ندارید.
 3. لیدر تیم با توجه به میزان امتیاز شما از سمت پلیر ها میتواند تصمیم به اخراج یا مرخصی شما بگیرد.

نکته: در صورت هرگونه تقلب در سیستم امتیازدهی هلپ ها(ساخت هلپ جعلی برای بالا بردن امتیاز یا هر راه دیگر ...) یا در سیستم اکتیویتی تایم(زدن اکتیوتی تایم با تقلب و عدم حضور شما در سرور در هنگام ثبت شدن اکتویتی ها حتی در حد 5 دقیقه) منجر به اخراج دائم شما از تیم و حتی جریمه خواهد شد.!

 

 • قوانین مربوط فرهنگ تیم استف
 1. هر عضو استف حق انتشار هرگونه اطلاعات محرمانه پلیرهای سرور از جمله شماره تماس، آی دی تلگرام، نام شخص و اطلاعاتی که دیگر پلیرها به آنها دسترسی ندارند، را ندارد.
 2. عضو استف، موظف است به دستورات و تصمیمات رنک های بالاتر (لیدر) احترام بگذارد.
 3. هر عضو استف پس از پایان دوره استف به هر دلیلی، استعفا یا اخراج حق درگیری با عضو جایگزینش در استف ندارد. در صورت مشاهده این مورد رنک مدیر بازنشسته و امتیاز عضویتش در تیم استف گرفته می شود و به شدت با شخص برخورد می گردد.
 4. در تیم استف همه ما یک خانواده هستیم نه فردی بزرگتر است نه کوچیکتر، تنها به دلیل رعایت نظم و بررسی، افراد با تجربه تر در Level بالاتری قرار میگیرند.
 5. مدیران بازنشسته سرور پس از پایان دوره شان در تیم استف باید با مدیر جایگزینشان هماهنگ و همکاری داشته باشند، این مورد نشان از اصالت انتخاب مدیرکل ها است.
 6. هرگونه تبلیغ، تشویق و دعوت از دیگر پلیرهای سرور به سرورهای دیگر یا هرگونه موردی که به آرناگیم آسیب احتمالی برساند، بن و تعلیق اکانت وی همراه دارد.
 7. هرگونه افشای اطلاعات خصوصی کاربران توسط کارمندان، برعهده خود کارمند می باشد و مسئولیتی بر عهده آرناگیم نیست، آرناگیم با توجه به دسترسی های خودش با کارمند خاطی برخورد لازم (آنرنک دائم) می کند.

 

 • سایر قوانین

* شما حق درخواست رنک آپ را ندارید و رنک آپ شما طبق قوانین انجام میشود و در صورت مطرح کردن این درخواست برای بار اول اخطار و در صورت تکرار اخراج میشوید.

* در صورتی که مخالف قوانین عمومی سرور و قوانین مربوط به تیم کارکنان عمل کنید مستقیما رنک داون و در نهایت اخراج خواهید شد.

* شما حق دخالت در کار رنک بالا تر از خود را ندارید و در صورت مشاهده با هلپر برخورد خواهد شد.

* شما حق دستور دادن به رنک پایین تر خود را ندارید زیرا تمامی امور تیم کارکنان با مشورت و همکاری انجام میشود . در صورت رعایت نکردن این بند برای بار اول اخطار و در صورت تکرار رنک داون خواهید شد.

* شما حق اشتراک گذاری اکانت که شامل رنک استف می شود، به هر دلیل (زدن اکتیوتی تایم، مدیریت، پاسخگویی به هلپ ها و ...) ندارید، در صورت مشاهده بر روی اکانت شما این مورد ثبت و رنک داون دائمی خواهید شد.

* شما موظف به رعایت "قوانین مرتبط به رنک VIP - Admins - Owners - Managers" نیز می باشید. لینک : قوانین مرتبط به رنک VIP - Admins - Owners - Managers

 • Like 8
 • Thanks 2
 • Haha 1
 • Confused 1
 • Sad 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp

بند "قوانین مربوط به ورود به تیم کارکنان" ، بخش پکیج ورود به استف و قوانین آن اضافه شد.

 • Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

×
×
 • اضافه کردن...