رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

پست های پیشنهاد شده

باسلام.

برای ورود به تیم کارندان اطلاعات فرم زیر را تکمیل کنید. 

لازم به ذکر است کسانی که قبلا در تیم کارمندان بودند، مقام خودشون رو ذکر کنند!

• نام کاربری:
  • نام اصلی:
  • مقدار Play Time:
  • هدف شما از ورود به تیک کارمندان:
  • توضیحات شما در رابطه با سرور:
  • تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید:
  • 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون:
  • اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید:

Go big or go home

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • in love 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp
  • نام کاربری:_StoRm
  • نام اصلی: محسن
  • مقدار امتیاز:۲۵۰۰
  • مقدار Play Time: ۷۵۰ ساعت
  • هدف شما از ورود به تیک کارمندان: کمک به پلیر ها
  • توضیحات شما در رابطه با سرور: برترین سرور دزد و پلیس ایران 
  • تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید:کامل
  • 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون: صبور ، منطقی ، شوخ ، منصف
  • اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید: بهترین سرور دزد و پلیس ایران با بهترین گیم مود
  • Like 1

لینک به ارسال
  • نام کاربری: .OverGrown. 
  • نام اصلی: مهدی
  • مقدار امتیاز: 12342
  • مقدار Play Time:  چهل روز
  • هدف شما از ورود به تیک کارمندان: بهبود وضعیت سرور و ارتقا کیفیت رسیدگی به پلیر
  • توضیحات شما در رابطه با سرور: سرور خوبیه از همه لحاظ و باگ های کمی داره و نیاز به فعالیت بدون پارتیبازی استف داره 
  • تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید: به طور کامل و حتی بیشتر 
  • 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون: اهل پارتیبازی نیستم بخوام کاری کنم به رنک های مدیر کل گزارش میدم و بعد اون کارو انجام میدم و سعی میکنم توی سرور یه تعادلی ایجاد کنم 
  • اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید:  با سبک cnr اشناش میکنم و جاهای خاص سرور و جذاب سرورو بهش نشون میدم که بتونه ببینه و لذت ببره از گیم و تا جایی که بتونم اول بازی ساپرتش میکنم که تازگیا هم شاهد  همچین چیزی بودیم !

لینک به ارسال

1_Xx_aMir.Zed_xX

2_amirhossin

3_15

4_198

5_1ماه

6_کمک به بازی کن ها مثل پول یا کلن زدن یا دوئل و قطعه ساختن و...

7_کلن تا الان که سرور ها رو امتحان کردم سرور های ارانی این بهترینش بوده بهترین سرورcnr

8_همه چیز رو بلدم 

9_علکی کسی نمی کشم،با کسی شاخ به شاخ نمی شم،و کلن در سرور یک بار فحش دادم و از این به بد صبور هستم و فحش نمی دهم

10_بهتر پلیر ها که شوخ هستن دل سوز و به هم کمک می کنند و بهترین سرور cnrایرانی هست

• Confused 2
  • Sad 1

لینک به ارسال

باسلام.

@_StoRm با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!

@.OverGrown. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!

@Xx_aMir.ZeD_xX با درخواست شما مخالفت شد. دلیل: شما امتیاز و تجربه کافی برای ورود به تیم کارمندان را ندارید.

• Like 2
  • Haha 1

لینک به ارسال
  • نام کاربری:ARyaN.]GFT[.
  • نام اصلی:ارین
  • مقدار امتیاز:1500
  • مقدار Play Time: ٣٠day
  • هدف شما از ورود به تیک کارمندان: رونق به سرور و ایجاد فضایی دوستانه و کمک به پلیر های تازه وارد و......
  • توضیحات شما در رابطه با سرور:سروری با مدیریت و اونت های عالی و بهتر بودن از هر جهات از سرور های دیگر
  • تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید:بسیار زیاد
  • 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون:جدی در کار خود     کمک به پلیر ها  قدرت تشخیص خوب از بد و.....
  • اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید: جایی که با مدیریت و پشتیبانی عالیش هیچ وقت از این سرور بدتون نمیاد و با یک بار بازی کردن در این سرور هیچ وقت ترکش نمیکنید
  • Haha 1

لینک به ارسال
  • نام کاربری:x.bArReTt.x
  • نام اصلی:آرمین
  • مقدار امتیاز:518
  • مقدار Play Time: حدود 10 روز
  • هدف شما از ورود به تیک کارمندان:کمک پلیر های تازه وارد تویه بازی و کمک کردن اون ها از هر لحاظ مثل دادن پول آموزش های قطعه سازی و.....
  • توضیحات شما در رابطه با سرور:سرور فوقلاده خوبیه از هر لحاظ از وقتی که اومدم تو سرور عاشقش شدم و ی سرع توش بودم
  • تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید:کامل کامله کامل نسبت به اسکور و تایم پلی که دادم خیلی چیزا از سرور میدونم
  • 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون:شوخ تب خیلی زود با تازه واردا گرم میگرم با معرفتم و تا جایی که بتونم کمک میکنم
  • اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید:دوستان عزیز لطفا به بزرگ ترین سرورCNR ایرانی بپیوندید باتشکر
  • Confused 1

لینک به ارسال
  • نام کاربری: @.[M].MrScary
  • نام اصلی: ایلیا 
  • مقدار امتیاز: 3200
  • Play Time: 36 روز
  • هدف شما از ورود به تیک کارمندان: کمک به پلیر های سرور 
  • توضیحات شما در رابطه با سرور: بهترین سرور دزد و پلیس ایران !
  • تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید: کامل 
  • 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون: خون سرد - خوش اخلاق - صبور - با اعتماد به نفس
  • اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید: اینجا بهترین سرور دزد پلیس ایرانه اگه داخلش پلی ندید ضرر کردید 
  • hungry 1
  • in love 1

لینک به ارسال

@ARyaN.[GFT]. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!

@x1sibil1x  درخواست شما مخالفت شد. دلیل: شما امتیاز و تجربه کافی برای ورود به تیم کارمندان را ندارید.

@.[M].MrScary با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!

لینک به ارسال
  • نام کاربری:.[.DaRkKniGht.].
  • نام اصلی:علیرضا
  • مقدار امتیاز:1200
  • مقدار Play Time:418 ساعت
  • هدف شما از ورود به تیک کارمندان:کمک به سرور
  • توضیحات شما در رابطه با سرور:بهترین سرور Cnr در ایران
  • تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید:زیاد
  • 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون:صبور_با ادب_خوش اخلاق_عادل
  • اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید:
  • توضیحات:تیم اسپیک برای بنده مشکل داره و نصب نمی شود چند ماه پیش Hajata به من کمک کرد تا تیم اسپیک را نصب کنم اما ایشون هم موفق نشدند!
  • Like 1

لینک به ارسال
  • نام کاربری: DeiDara
  • نام اصلی: Erfan
  • مقدار امتیاز: 1139
  • مقدار Play Time:  پنج سال سمپ 2 سال ارنا گیم
  • هدف شما از ورود به تیک کارمندان: ایجاد نظم
  • توضیحات شما در رابطه با سرور: سروری خوب
  • تا چه اندازه با سرور آشنایی دارید: زیاد
  • 5 جمله یا کلمه در مورئ صفات و خصوصیات خودتون: خونسرد   ‌‌‌‌آرام    کم حرف   منطقی
  • اگر بخواهید سرور را به کسی معرفی کنید چه چیزی به او میگویید: بهترین سرور ایرانی حال حاضر ایران

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

نام کاربری : M].JoKeR].

نام اصلی : حمید

play time : 21 day

هدف از ورود به تیم کارکنان : ایجاد نظم و پیشرفت سرور

میزان آشنایی با سرور : کامل 

توضیحات در مورد سرور :  بهترین سرور سمپ CNR در ایران ?

5 جمله یا کلمه در مورد خودم : تابع قوانین - نسبتا خونسرد - پاسخگو به سوالات دوستان تازه وارد -

اگر بخواهید سرور رو به دیگران معرفی کنید چه میگویید؟  بهترین سرور سمپ تو ایرانه با کم ترین باگ ها و میتونی رفیقای خوبی پیدا کنی و باهاشون کلی حرکات خفن بزنی مثل بانک زدم تسخیر مکان ها به کمک هم کلنی ها و کلی اتفاق خفن دیگه!!!

ویرایش شده توسط .[M].JoKeR

لینک به ارسال

@.[.DaRkKniGht.]. با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!

@DeiDara با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!

@.[M].JoKeR با درخواست شما موافقت شد. تمامی قوانین سرور و کارمندان رو مطالعه کنید. زمان تست و ادمین آن در آخر همین پست اعلام میشود!

لینک به ارسال

مهلت ثبت نام به پایان رسید. 

تمامی درخواست ها بررسی شد و سعی بر این امر بود تمامی افراد متقاضی به مرحله آزمون راه پیدا کنند.

آزمون ورودی تیم کارمندان طبق قوانین تیم کارکنان و شیوه تست که در بخش قوانین آمده توسط بنده انجام میگیرد.

آزمون امشب و فردا شب مورخ 18/1/2020 و 19/1/2020 ساعت 21:00 در تیم اسپیک و سرور انجام میگیرد.

دقت داشته باشید در صورت عدم حضور در تیم اسپیک یا سرور سمپ آزمون شما مردود شده و صلاحیت ورود به تیم کارکنان را پیدا نخواهید کرد.

سربلند باشید.

MrHeSaM

• Like 2

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• جدید...