رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
[pG].Leo.

دوباره تکراری بی دلیل...

پست های پیشنهاد شده

نام کسی که شکایت دارد: .Leo.

نام کسی که ازش شکایت دارم: .AmirSalar.

رنک او: Manager

مدرک: 6j1a_20200522_180532.jpg

توضیحات: من ۷۰۰۰ دقیقه بن شدم بدلیل چیت اونم با کلی پی سی چک هایی که تاحالا دادم!!!

درخواست مدرک دارم از هر کسی که منو بن داده دیشب هم LJ بهم گفت چیت lag skin dmg یه همچین چرت و پرتی از خودش در اورد گفت فردا بنی XD با خودشون فکر کردن یه چرت و پرتی از خودشون در بیارنو یه اونر pG از سرور کم بشه از خداشونم هست XD

الان هم بن شدم 🙂

درخواست مدرک فوری رو دارم از کسی که منو بن داده

در سایت هم شکایتی از من دیده نمیشه

@MrHeSaM @MohammadReza @MaMaDNiGhT @SaMueL @.EvilNiGhT. @Amir__Salar

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp
در 1 ساعت قبل، .EvilNiGhT. گفته است :

درود

درخواست مدرک از ادمین @.AmirSalar. تا 24ساعت اینده.

ممنون از پیگیری شما 

لینک به ارسال

http://uupload.ir/view/3s2b_gta_sa_2020-05-22_02-52-04-454.avi/

من این فیلم رو Upload کردم برای AmirSalar و اگه @SaMueL هم چک کنه چیت unti skin aim شما کاملا مشخصه . فکر میکنم از چیت Ghetto Tawer V2 استفاده میکنی که یه Package شامل انواع چیتاس که یکیش Unti skin aim هستش !!!!

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، Adolf_Hitler گفته است :

http://uupload.ir/view/3s2b_gta_sa_2020-05-22_02-52-04-454.avi/

من این فیلم رو Upload کردم برای AmirSalar و اگه @SaMueL هم چک کنه چیت unti skin aim شما کاملا مشخصه . فکر میکنم از چیت Ghetto Tawer V2 استفاده میکنی که یه Package شامل انواع چیتاس که یکیش Unti skin aim هستش !!!!

این چیزی که میگید اصلا وجود نداره و شما که اینقدر دقیق اسم هارو میدونید شاید  شما این چیز هارو دارید و از مدیران سرور درخواست چک کردن لاگ های دیشب که چیت زدم رو دارم و ببینید ایا سرور لگ بوده یا من چیت زدم

و من هم دقیقا این صحنه رو یادمه من اون موقع داشتم کیف بانک رو میرسوندم و توی راه رسیدن نقطه ی قرمز بودم و برای دوستانمم اینجوری نمایش داده میشدم و اینگار سره جام ایستاده بودم و هیچ چتی میفرستادم نمیرفت چون سرور برام خیلی لگ بود و خودمم تعجب کردم توی هلیکوپتر و وسط جنگل چطور یهو این پیام LJ برام در گوشی اومد و وقتی توی راه رسوندن بودم و همه چی برام لگ بود همون موقع سرور Close خوردم و انتی چیت هم سرور Close ام نداد و خود ب خود اینجوری شد و اصلا هم ربطی به پینگ نداره لپ شدن سرور و برای بعضی از دوستانمم سرور لگ شد و دوباره وارد سرور شدن 

اگر لاگ های دیشب سرور رو چک کنید دقیقا میفهمید من چی میگم و متوجه میشید که سرور باگ بوده و من هم تاپ منفی از کلن خوردم بخاطر این باگ 

مدیران گرامی درخواست چک کردن لاگ دیشب ساعت ۲:۵۱ دقیقه همونطور که در ویدیو معلومه رو چک کنند با تشکر فراوان

@MrHeSaM @MaMaDNiGhT @MohammadReza @SaMueL @.EvilNiGhT. @.AmirSalar.

لینک به ارسال

اگر لاگ رو چک کردین و دیدین که حرف من درست بوده درخواست ان بن من و انرنک آقای AmirSalar رو دارم

در صورت نیاز هر وقت هم خواستید میتونید مرتب از من pc چک بگیرید و ۲ هفته پیش هم اقای امیر سالار ازم pc چک گرفت و چیزی پیدا نکرد

لینک به ارسال

در ضمن اگر من چیت زده بودم نمیامدم اینقدر وقت خودم رو بزارم و پست و اینا بزارم و قبول میکردم که چیت زدم برای همین میگم لاگ های دیشب ساعت ۲:۵۱ دقیقه ی صبح رو چک کنید همه چی مشخص میشه

اگر هم لاگ رو چک کردید و دیدید که من واقعا چیت زدم و دارم دروغ میگم درخواست VAC بن خودم رو دارم 

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

الان انتظار داری توی لاگ چی بیافته؟

1 فیلم دیگه هم هست که به Joker میگم Upload کنه ، من خودم تو بخش Cheat شناسی ام 😃

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، []JoKeR[] گفته است :

با سلام !!!

مدرک چیت شما : http://uupload.ir/view/7gxi_cheat_leo2.mp4/

درخواست رسیدگی به این مدرک رو از ادمین عزیز @SaMueL

و این موضوع تا اطلاع ثانویه بسته خواهد شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...