رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

car ام پاک شده

JasonToDD

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت شما مدیران گرامی دیروز من خونمو با Storm طاق زدم و به جاش ماشین sultan گرفتم امروز اومدم میبینم نیستش ماشینم ?

یعنی چی اخه من چیکار کنم؟؟؟

@MrHeSaM
@MaMaDNiGhT
@DrError

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

من به دوستم گفتم من اگه نیومدم ماشینو برام بفروش گف حلله

من مشکوکم به شخصی به نام 

@[Mr]ACiD

درخواست فرستادن ایپی این شخص به پیام هامو دارم تا چک کنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مالتو سفت بچسب همسایتو دزد نکن شما پسورد بمن دادی گفتی یه مدت نیستم بورو توش منم اومدم توش چند باری ولی اصلا ماشینتو ندیدم و اصلا هم نمی‌دونستم کجا پارکش کردی بعدشم شما معلوم نیست پسورد خودتو به چند نفر دادی بعدشم مدیران میتونن چک کنن که تو این یک هفته اخیر به اکانت من ماشین اضافه شده یا نه فقط یه ماشین اضافه شده اونم از اکانت JOKER اومده و بخاطر رفاقتی که داشتم باهاش اون ماشینو بمن داد

لینک به دیدگاه

پس تهمت دزدی نزن و می‌تونستی اگه اعتماد نداری پسورد ندی بمن پس اگه دادی از رو اعتماد دادی بمن پس نیا اینجا جولو اینهمه کاربر بمن تحمت بزنی

• Like 1
لینک به دیدگاه

• مدیرکل

شما ماشین خود را به @$mahdiyar$ فروخته اید. تاریخ و ساعت دقیق مشخص است. درصورتی که شما نبودید آی پی را چک کنید، مسئولیت نگه داری از پسورد و اکانت بر عهده شما است.

هیچگاه آی پی یا اطلاعات اکانت شخصی دراختیار هیچ فردی جز صاحب اکانت قرار نخواهد گرفت.

z791506_paint-2.jpg

لینک به دیدگاه

اقا محمدرضا میتونید چک کنید که چه کسایی با ایپی وارد شده چند اکانت دارند

چون این اکانتی که داده شده مولتی بوده

لطفا اکانتی که اصلی دارد برام بفرستین

بی زحمت

لینک به دیدگاه

• مدیرکل

@.[SweeT].

این شخص وارد اکانت شده و با خود شخص پیگیری نمایید، درصورت به توافق نرسیدن از هردوطرف مبلغ 100 میل کسر خواهد شد تا این موضوع پیگیری گردد.

لینک به دیدگاه

• مدیرکل

بعد از بررسی دقیق، این انتقال با همکاری @[Mr]ACiD صورت گرفته ...

اگر به توافق نرسید هر 4 اکانت شما مبلغ 100 میلیون جریمه خواهد شد تا شکایت رسیدگی و ماشین شخص برگشته داده شود.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...