رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

پست های پیشنهاد شده

درود

@MohammadReza عزیز شما که میگین ما سنمون حتی نصف ایشون هم نیست ایا فقط سن برای مدیریت ملاکه ؟ تجربه ملاک نیست ؟ اگر همچین فکری می کنین باید بگم سخت در اشتباهین چون اگه سوپروایزور سرور نبود ایشون حتی تو CMD های خودش میموند 

اقای محمد رضایی که این حرفارو میزنی ایا درسته که ما 5 ماه توی سرور با رنک های مختلف مدیریت کنیم اخرشم شما رنک مدیر بازنشستمون رو که هیچ دسترسی نداره به خاطر چن تا شکایت بگیرین ؟

شما به جای اینکه مارو قضاوت کنین اول به کار های خودتون فکر کنین 

زیادم فهمیدنش سخت نیست که ما فقط برای بهبود سرور این شکایت هارو مینویسیم

وقتی به خاطر یه بن 300 دقیقه ای که دلیلش فحاشی به مدیر بازنشسته سرور بوده 70 ساعت انرنک میکنه دو روز دیگه این بلا رو سر یکی دیگه در میاره که حتی ما به خاطرش شکایت کردیم به جایی نرسید 

قصد دخالت در کار مدیرکل هارو ندارم اما شما حتی به @MaMaDNiGhT هم احترام نزاشتین و میشه گفت تقریبا ایشون رو تو سایت با دیلیت کردن تاپیکی که ایشون زیرش پست گزاشته بود تخریب کردین و تمام شکایات رو بچه بازی جلوه دادین 

لازم دونستم که بگم @MaMaDNiGhT زمانی که به @OosTa رنک داد سرور 4 تا پلیر بیشتر نداشت که تو کمتر از یک ماه پلیر ها بیشتر از 30 نفر شد 

@MohammadReza اینا متن شکایت نبود و فقط میخواستم شما حرف های منو بخونین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp
در 3 ساعت قبل، Nlma گفته است :

درود

@MohammadReza عزیز شما که میگین ما سنمون حتی نصف ایشون هم نیست ایا فقط سن برای مدیریت ملاکه ؟ تجربه ملاک نیست ؟ اگر همچین فکری می کنین باید بگم سخت در اشتباهین چون اگه سوپروایزور سرور نبود ایشون حتی تو CMD های خودش میموند 

اقای محمد رضایی که این حرفارو میزنی ایا درسته که ما 5 ماه توی سرور با رنک های مختلف مدیریت کنیم اخرشم شما رنک مدیر بازنشستمون رو که هیچ دسترسی نداره به خاطر چن تا شکایت بگیرین ؟

شما به جای اینکه مارو قضاوت کنین اول به کار های خودتون فکر کنین 

زیادم فهمیدنش سخت نیست که ما فقط برای بهبود سرور این شکایت هارو مینویسیم

وقتی به خاطر یه بن 300 دقیقه ای که دلیلش فحاشی به مدیر بازنشسته سرور بوده 70 ساعت انرنک میکنه دو روز دیگه این بلا رو سر یکی دیگه در میاره که حتی ما به خاطرش شکایت کردیم به جایی نرسید 

قصد دخالت در کار مدیرکل هارو ندارم اما شما حتی به @MaMaDNiGhT هم احترام نزاشتین و میشه گفت تقریبا ایشون رو تو سایت با دیلیت کردن تاپیکی که ایشون زیرش پست گزاشته بود تخریب کردین و تمام شکایات رو بچه بازی جلوه دادین 

لازم دونستم که بگم @MaMaDNiGhT زمانی که به @OosTa رنک داد سرور 4 تا پلیر بیشتر نداشت که تو کمتر از یک ماه پلیر ها بیشتر از 30 نفر شد 

@MohammadReza اینا متن شکایت نبود و فقط میخواستم شما حرف های منو بخونین

اون روز هایی که رنک داشتبن باید به فکر این روز می بودین 

یادته من رو کشیدین تیم اسپیک ویس خواستین ندادم بن کردین؟؟

رفتین خ..مالی ممدنایت اون هم من رو از سرور بن داعم داد بدون دلیل نه چیت نه فحش نه چیزی

اخرش هم انرنک تیم اسپیک شدین بازم رفتیم خ..مالی ممد نایت رنک گرفتین

خجالت بکشید @GAY @OosTa@Nlmaهمه چیز که ممد نایت نیست @MorPH@MohammadReza هست 

عکس هایی پست قبلی همه چیز معلوم شد شما دارید به فالکون سرور فحش سطح بالا میدید میتونست بن داعم کنه

زمانی که شما رنک داشتین فقط ابیوز میکردین نه چیز دیگه ای 

عزت زیاد!

• Haha 1

لینک به ارسال

میگین بیا تیم اسپیک برای حرف زد ولی از همه جا منو بن کردین .

حق هیچ کاریو نداریم ، نه شکایت نه هیچ چیزی؟؟؟

بدون هیچ دلیلی بن شدم بدون اینکه به من بگن

بخدا با کسایی که adv کردن بهتر رفتار میشه تا با من که همیشه دوست داشتم سرور بالا بره و چندین ماه به عنوان منیجر بدون چشم داشتی بدون حتی ۱ ماه حقوق گرفتن یا حتی استفاده از cmd ها به نفع خودم .

ولی حتی نمیتونم مثل یک پلیر معمولی پلی بدم

@MohammadReza

دوست دارم واقعا دلیل بن شدنمو بدونم

شاید کثیف بازی کردم ولی از قانون سرپیچی نکردم

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...