رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
MolTafeet

Wtf !

پست های پیشنهاد شده

نام کاربری کسی که شکایت دارد : [.Hus.]

نام کسی که شکایت دارم : @_SiLeNT 

توضیحات : ایشون اومدن Pc Check و همه چی رو بررسی کردن  و بنده iD انی دسک رو به ایشون دادم و ...

درخواست توضیح بن و unrank بنده از ایشون دارم

اصلا دلیلی نداره وقتی کل log و pc رو بررسی میکنی بن بدی ?

مدارک pj0_sa-mp-057.png

wtf واقعا !!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

https://uupload.ir/view/gtsr_rec_0001.mp4/

ما که به فکر پیشرفت سروریم رسمش نیس بیای Pc Check بعد اکی بن بدی

حتی یک بار به سابقه من دقت کنی میبینی 1 بارم تا حالا به دلیل چیت بن نشدم و ...:|

و اینکه وقتی چند پلیر ریپورت الکی میدن دلیل بر Pc Check نیست و 

سایت برای شکایت و این موقع هاست !!

لینک به ارسال

درود!

شما cleo و  samp funce  داشتید و موقع pc check از سرور exit دادید .

در صورت نیاز ادمین در خواست کنه فیلم pc check ایشون رو بهش بدم.

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، _SiLeNT گفته است :

درود!

شما cleo و  samp funce  داشتید و موقع pc check از سرور exit دادید .

در صورت نیاز ادمین در خواست کنه فیلم pc check ایشون رو بهش بدم.

بنده قوانین و مطالعه کردم و در صورت داشتن چیت شما حق بن دارید 

نکته 1 : همانطور که مدیر کل داخل ts گفت تمام قوانین قدیمو بریزید دور و به قوانین جدید توجه کنید 

نکته 2 : من میتونم دوباره Pc Check بدم و دلیل داشتن سمپ فانس و cleo هم مربوط به داشتن مود و مشکلات گیم هست

که اگه نباشن نمیتونم وارد سمپ بشم !!

بارها هم با مدیر کل محترم AraZeL درباره این موضوع صحبت کردم و شما حتی دلیلشو داخل tS پرسیدی و پاسخ دادم بهتون 

و خب تیم استف طبق قوانین پیش میره و قوانین جدید توسط AraZeL قرار بود ارسال بشه 

نکته 3 : بازم گفتم و میگم که بنده سابقه بن بدلیل چیت در هیچ جایی نداشتم !! و دو . سه نفر از یک کلن وقتی ریپورت میدن دلیل به Pc Check نیست , و باید مدارک خودشونو ارسال کنند 

در غیر این صورت میشه Tohmat  به استف !

نکته 4 : شما تمام log last activity و سرچ کامپیوتر و فایل بازی رو دیدید و تمام فایل هارو به شما توضیح دادم از جمله تک تک فایل ها و پوشه ها !

و نکته اخر : درباره Exit از گیم میتونم بگم که اگه از گیم خارج نشم و دو برنامه Any Desk / Ts رو باز کنم Pc به شدت لگ میشه و شما نمیتونستید Pc چک کنید و اونموقع که میگفتید این کار از روی قصد هست و با توجه به اینکه شما گفتید 2 دقیقه فرصت دارم سریع مجبور شدم iD Any و Ts رو باز کنم و تا باز کردم iD رو به شما دادم که 10 ثانیه هم طول نکشید 

حتی خودتونم میدونید که وقتی مجبور شدم ای دی بدم 3 تا برنامه باز بود که موجب لگ در زمان pc check شد !

و Alt + tab رو زدم و بازی رو بستم که pc هنگ نکنه و موجب خاموشی ریست کامپیوتر نشه که در اون شرایط شما میگفتید چیتی داشتم که Delet کردم !

در صورت بودن موضوع دیگری میتونم توضیحات بیشتری ارایِه بدم !!

با سپاس 

@AraZel

@HaDi

@LittleDevil

لینک به ارسال
  • قوانین کنترل سیستم PC-Check

فرایند کنترل سیستم برای برطرف شدن شک ادمین ها بر پلیر ها اتفاق میوفتد. در صورت تقاضای ادمین برای کنترل سیستم شما، شما ملزم به همکاری با وی هستید. 

برای انجام سریعتر فرایند کنترل سیستم شما ملزم هستید نرم افزار TeamSpeak ، Ammyy Admin  و AnyDesck را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید.

برای حفظ امنیت حساب کاربری و اطلاعات شما ما این حق را برای شما در نظر گرفته ایم و دسترسی به سیستم شما فقط برای عده  خاصی از ادمین های با تجربه ممکن است.

در صورت عدم همکاری شما با ادمین در فرایند کنترل سیستم یا خروج از سرور  یا معطل کردن ادمین و ایجاد مشکلات اینگونه از 3 تا 5 روز از سرور محروم خواهید شد.

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، _SiLeNT گفته است :

فرایند کنترل سیستم برای برطرف شدن شک ادمین ها بر پلیر ها اتفاق میوفتد. در صورت تقاضای ادمین برای کنترل سیستم شما، شما ملزم به همکاری با وی هستید. 

برای انجام سریعتر فرایند کنترل سیستم شما ملزم هستید نرم افزار TeamSpeak ، Ammyy Admin  و AnyDesck را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید.

برای حفظ امنیت حساب کاربری و اطلاعات شما ما این حق را برای شما در نظر گرفته ایم و دسترسی به سیستم شما فقط برای عده  خاصی از ادمین های با تجربه ممکن است.

در صورت عدم همکاری شما با ادمین در فرایند کنترل سیستم یا خروج از سرور  یا معطل کردن ادمین و ایجاد مشکلات اینگونه از 3 تا 5 روز از سرور محروم خواهید شد.

بله بنده 2 برنامه Any Desk - Team Speak رو داخل کامپیوتر داشتم و همین باعث شده بود لگ داشته باشم که موجب شه عمل PC Check به سختی انجام بشه !!!

اما شما کاملا Pc Check کردید و بنده در زمان مقعر iD Any Desk رو به شما دادم یعنی همان لحظه که دستور دادید در Ts حاضر باشم وارد Ts شدم و گفتید ای دی بده و به شما در سرور دادم که شما AFk بودید و فکر کردید که بنده ای دی ندادم بهتون ( شما میتونید Cmd /TimeStamp بزنید و تایم پیام هارو ببینید که بنده همان لحظه iD دادم ) و همون موقع که به Any Desk Request دادید بنده Accept کردم ولی چون رمز داشت شمابار اول کیک شدید و 4 ثانیه بعدش دوباره درخواست دادید که اونموقع این مشکل رو رفع کردم و شما وارد شدید و اخر Pc Check شما خودتون Leave دادید و بنده گفتم اگر مشکل از بنده بود تصویر رو نگه دارم تا شما بیاین که گفتین بنده خودم رفتم و تمام فرایند pc check کامل و درست به اتمام یافت و پاک از چیت و .. بودم و همان لحظه اودم سرور !!!!

و اینکه بنده شمارو معطل نکردم و همان لحظه iD رو به شما دادم که این نشانه همکاری کامل بنده بوده !

دلیل خروج از سرور رو کاملا بهتون توضیح دادم و جای هیچ شکی نیست !!

و اینکه شما تمام لاگ هارو چک کردید از جمله گوگل - دانلود ها - Last Activity - پوشه های گیم - سرچ کامپیوتر - و به شما پیشنهاد دادم که از طریق Cmd هم برای اطمینان حاصل استفاده کنید !!

Exit از گیم که توضیح کاملی بابتش دادم فکر نکنم مشکلی باشه - و خب درخواست زیادی ندارم و درخواست برگشت رنک دارم !!

و اینکه شما نگفتید بنده چی چیتی زدم !! اگه چیت Aim - Less - No Dmg بود که همیل الان دوباره Pc Check سپس Duel میدم !!

اما اگر چیت دیگری بود درخواست مدرک دارم !!

با توضیحات کامل ~~~~~~

موفق باشید **

بدرود !!

• Like 1

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، _SiLeNT گفته است :

و یه نکته دیگر 

طبق گفته های قبلیم قوانین جدیدی به سرور اومده که مدیر کل محترم AraZeL در جلسه استف بیشترش رو شرح داد 

که کنترل Pc Check توسط چه کسی کنترل و انجام میشه !

لینک به ارسال

قوانین کنترل سیستم PC-Check

پلیر گرامی ادمین محترم @SiLeNT_ با بنده هماهنگ کرده و با هماهنگی بنده درخواست پی سی چک کردند و اینکه شما طبق قوانین باید همکاری لازم رو می کردین.

موضوع بسته شد.

• Thanks 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...