رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
Shyon

ban

پست های پیشنهاد شده

گزینه اول : چرا ادمینی که ازش شکایت شدع پست رو میبنده؟

گزینه دوم: هرطور حساب میکنم همون عکسی که فرستادی رو منم فرستاده بودم و اینکه توهینی توش نمیبینم 

گزینه سوم: شما اصلا چرا باید چیت بزنی؟ خب یه کاری میکنیم شما مگه استف نیستی؟ فیلم اون درگیری رو اپلود کن (وظیفه ی استف اینه همیشه رو فیلم باشه در درگیری)

@PriCe

• Haha 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 41 دقیقه قبل، Elijah گفته است :

گزینه اول : چرا ادمینی که ازش شکایت شدع پست رو میبنده؟

گزینه دوم: هرطور حساب میکنم همون عکسی که فرستادی رو منم فرستاده بودم و اینکه توهینی توش نمیبینم 

گزینه سوم: شما اصلا چرا باید چیت بزنی؟ خب یه کاری میکنیم شما مگه استف نیستی؟ فیلم اون درگیری رو اپلود کن (وظیفه ی استف اینه همیشه رو فیلم باشه در درگیری)

@PriCe

توهینتون در مدرکی که دادم واضح بود 

بقیشو میسپارم دست @PriCe 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، WinNeR گفته است :

.... میخوری و .... نگو اگر توهین نیست پس چیه 🙂

خو اوکی فیلم اپلود کنم  😞

طبق مدارک معلومه خودتم قبول داشتی چیت زدی پ مدرکو بیا بالا 

بعدشم نیومدم فوشت ندادم گفتم گوه نخور لگ نبودی چرا؟ چون خودت تو چت گفتی لگم علامت خنده گزاشتی وقتی پینگت اوک بود 

فیلمو اپلود کن معلوم میشه دیگه

من بخاطره اینکه خیره سرت فالکونی فیلم نگرفتم نمیدونستم حتی رنک بالا هم چیتر در میاد 😐 ولی شما وظیفته فیلم بگیری چون تو استف هستی 

در غیر این صورت مدارک کاملا واضح و کامل عه 

درخواست انرنک وی رو دارم ( در شرایطی که مدرک رو نده که اگه بده هم باز انرنک عه بخاطره چیت ولی اوکی)

بوس بای

• Thanks 1

لینک به ارسال

درود. مطمعن باشید که تیم استف سرور از چیت استفاده نمیکنند و چنانچه چیتی داشته باشند سریع برخورد خواهد شد. فیلم شکایت شما توسط بنده چک شده و ادمین مربوطه هیچگونه چیتی نداشته. و فیلم ایشون به دلیل مشکل بودن در  قوانین و مقررات سایت و جمهوری اسلامی ایران قادر به ارسال فیلم  را ندارند.(تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران)

.بدرود 

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...