رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

پست های پیشنهاد شده

نام شاکی : @[FB].AdLeR 

نام خاطی : @WinNeR

مدارک https://uupload.ir/view/winner2_m4xn.mp4/

توضیحات :  با سلام ، در فیلم اول ( اولین درگیری ) ، AimBot کاملا واضح هستش ، شما آقا @MohammadReza یا شما @MrHeSaM میتونید لطف کنید بیاید سرور صحنه رو بازسازی کنید ، از اون فاصله با اسلحه Tec9 یا Uzi غیر ممکنه ، بعدش هم که رفتم پایین ، می‌بینید که ایشون شمال Aim میگیره ، جنوب دمیج میشه ! 

.    توی درگیری دوم هم ، باز AimBot کاملا واضح هستش ، با Uzi. از اون فاصله اینطور دمیج  دادن واقعا عجیبه ، بعدش بازهم می‌بینید که ایشون یه جا دیگ Aim شون قفله ، اما من دمیج میشم ! جالبه ، لابد مهارته?

توی درگیری چهارم هم ، همچنان AimBot واضح ، اونجای فیلم که من از پله ها میرم بالا ، از اون فاصله با اسلحه Deagle زدن واقعا غیر ممکنه ، من خودم تست کردم ، شما هم میتونید برید سرور ، صحنه رو تست و بازسازی کنید ، 

آخرای درگیری پنجم هم ، وقتی که ایشون از ماشین پیاده میشن ، چیت Fast Walk  کاملا مشخصه ، بعدش هم ب نظر بنده ایشون No Reload و No Damage رو Off و On  میکنند ، مشخصه اسلحه Sawn از دست اسکین جابجا نمیشه ، 

در درگیری آخر هم AimBot ب وضوح مشخصه ، 

فقط یک سوال داشتم مدیر کل گرامی ، @WinNeR این Uzi بود یا MiniGuN ، واقعا برام سواله?  

یه چیز دیگه هم بگم ، ما ک از ایشون شکایت کردیم ، می‌دونم که آنرنک و بن نمیشن ، فقط بیشتر جهت اطلاع رسانی بود ، میخواستم بگم که واقعا سرور در این حد نابود شده که مدیر کل سرور ، چیت میزنه ، هنگام کیل شدن Admin Mod. رو On می‌کنه ، برای رفیقاش ، امثال @ShiroHiGe  اکانت ست میدن ، ایشون کلا تایم پلیش ۲الی ۳ روزه چطور ۳k اسکور? جالبه

اینم در آخر بگم که شما فک نکن چون مدیرکل یه سروری صاحب ما هستید و هر کاری دلتون میخاد میکنید ، سرور ، سرور سمپ هستش زیاد فاز برندارد خواهشا

این پست رو گذاشتم ، که در جریان باشید که چه اتفاقا هایی تو سرور داره میوفته ، شمایی که هی سرور آپدیت میدید ، یکم به فکر استف هم باشید ، @MohammadReza

با تشکر ،

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

من که چیز خاصی رو داخل فیلم شما جز کیل شدنتون مشاهده نکردم

من گلوله تانک که رو uzi وصل نبوده لگشات کیلت دادم

هر کی خوب میزنه که چیت نیست

بدرود

• Like 1
  • Haha 1

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، WinNeR گفته است :

درود

من که چیز خاصی رو داخل فیلم شما جز کیل شدنتون مشاهده نکردم

من گلوله تانک که رو uzi وصل نبوده لگشات کیلت دادم

هر کی خوب میزنه که چیت نیست

بدرود

آها من دقیقا نفهمیدم ، اون Uzi بود یا MiniGuN , میشه لطف کنی با رسم شکل شرح بدی!!

خب مگه نمیگی لگ شات بوده ،  پس لطف کن فیلو بده

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، WinNeR گفته است :

برا من فاصله ای نیست

😂😂😂 طول شما کمتر از ماست؟ 😂😂😂😂

• Haha 2

لینک به ارسال

شاکی محترم @.AdLeR  تا زمان برسی به شکایت پست به دلیل جلوگیری از spam فعلا بسته میشود

@PriCe منتظر رسیدگی...

• Like 1
  • in love 1

لینک به ارسال

درود

پلیر @.AdLeR به مدت 3 روزه به دلیل استفاده از چیت اموزش بن شود

فیلمی که ایشون اپلود کردند کاملا بررسی شد دقیقه 2:04  و دقیقه 3:40 تا 3:50  صدای دینگ off و on کردن اموزششون میاد

بدرود

@Boy

• Confused 2

لینک به ارسال

درود.ادمین مربوطه به دلیل چیت اخطارات لازم را دریافت کرد و بعضی از امورات از ایشون گرفته شد چنانچه دوباره در سایت شکایت پی در پی کنید مجازات خواهی شد لطفا بعد از ریپورت یا شکایت خود صبور باشید تا به موضوع شما رسیدگی شه

باتشکر  دوستدار شما PriCe .بدرود

• Like 1
  • Thanks 1
  • in love 1

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...