رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان عزیز.

ضمن عرض تشکر برای تبریکاتون در پی وی و در سرور 

از نظر خودم و برخی از دوستان نیاز بود یک پستی درباره اتفاقات اخیر سرور عنوان کنم تا شما نیز در جریان اتفاقات اخیر باشید .

وقتی کسی در هر جایی ، صاحب پستی میشه 

چه داخل گیم چه زندگی یا .. صاحب وظایف جدیدی میشه و موظف میشه اونارو با احساس مسئولیتی که نسبت به اون اعمال داره ، وظایف مربوطه رو انجام بده.

حتی داخل سمپ ، همونطور که می دانید استف از هلپری شروع می شود و تا رنکای بالاتر ادامه پیدا میکنه.

وقتی شخصی عضو استف میشه ، مثلا هلپر 1 

دارای وظایفی مثل کمک به پلیر های جدید سرور ، رعایت قوانین سرور و کارهایی از این قبیل میشه 

رنکای بالاتر مثلا هد هلپر ، که باید اکتیویتی ( فعالیت ) هلپ ( کمک ) های هلپر ها ، نظارت بر پلیرا و استف زیر رنک خود و .. شامل میشه 

یعنی وظایفی سنگین تر نسبت به رنک های پایین.

تا 2 یا 3 هفته پیش که در جریان بودید ، بنده سوپر وایزر آرنا بودم و تمام تلاشم بر راضی نگه داشتن پلیر های عزیز سرور بود ، کلنی که زده شد برای تنظیم تعادل بین پلیر های سرور بود ، شکایاتی که رسیدگی میشد با حوصله کامل و شامل بررسی جزئی بود ، به همین ترتیب وظایف این رنک انجام می شد و به مراتب وقتی پلیر های عزیز و سایر استف از بنده راضی بودند دلیلی بر رنک اپ شدن بنده بود.

در کل رنک سوپر وایزر دارای وظایفی فوق العاده سبک تر نسبت به رنکی مثل مدیرکل بود.

بنابراین وقت کافی برای داشتن اکتیویتی و پاسخگویی در سرور فراهم می شد و وقت کافی برای اونت های سرور ، یا پارتی های شبانه آرنا و.. فراهم بود. پس از رنک اپ بنده به رنک فعلی ، وظایفی به مراتب سخت تر و مهم تر شامل حال من شد.

در این کنار ، دستوراتی برای ست اموال نیز اضافه شد که در ادامه درباره آنها صحبت می کنم.

در این مدت مذکور ، متاسفانه بنده مدت کمتری با پیسی و اکانت اصلی در سرور حضور می یافتم و سعی بر کنترل تیم استف و شناخت برخی از پلیر ها بود.

در‌کل صحبت درباره این مدت که من رنک اپ شدم هست و خواستم در جریان باشید که این مدت وقت کافی برای وقت گذراندن در سرور فراهم نبود.

وظایف مدیرکل از جمله فراهم کردن شرایط برای پلیر های عزیز برای گذراندن لحظاتی خوش در سرور ، پیدا کردن کلن های فعال و .. و صحبت برای بالا نگه داشتن اسلات سرور ، بررسی اموال پلیر های قدیمی و آفلاین مثل کلن ها ، کمپ ها ، خانه ها  و مواردی از این قبیل ، مدیریت کامل روی کل کارکنان سرور و برگزاری جلسه و پرداخت حقوق استف ، حضور داشتن با اکانت های مولتی در سرور و کنترل تیم هلپری و .. ، فعالیت هایی که باید مدیرکل های سابق انجام ندادند و افزایش حجم کارها و بسیاری از این وظایف و در کنار این ها ؛

همانطور که همه پلیرای سرور دوست صمیمی بنده هستن ، پس از رنک اپ بنده ، درخواست هایی برای ست کردن ایتم هایی از قبیل رنک ، اسکور ، پول و .. می باشد ، از این رو برخی شرتیط را درک و برخی با ناراحت شدن از بنده باعث ناراحتی بنده نیز می شوند.

اگر به کل سرور ایتم های ذکر شده داده شود ، سروری باقی نخواهد ماند و حجم شکایات به حدی بالا خواهد رفت که امکان بررسی کل فراهم نخواهد بود.

و از این رو که بنده اکثرا با اندروید حضور داشتم حجم پیام های دریافتی در سرور بالا بود و بنابراین امکان پاسخ به کل پلیرا نبود و در اخر پبام هایی از قبیل اینکه : سیس گرفته یا حساب نمیکنه یا .. دریافت می شد. 

بنده اکثرا رو به پی وی در تلگرام یا روبیکا ارجاع میدادم اما با توجه به شرایط اینترنت و حجم شکایات و مدارک ارسالی از سوی پلیر ها 

بی نهایت زیاد بود و هست. 

از این رو ، فشار زیاد پیام ها و فعالیت های سرور باعث شد تا بنده بطور کامل پاسخگو نباشم و باعث دلخور شدن دوستان عزیز شد.

از طرفی توهین هایی رد و بدل می شد و در کل شرایط مطلوبی نبود.

قطعا در زندگی همه ما به محیط اطراف تاثیر می گذاریم. 

و قطعا در طول زندگی به افراد اطرافمون توهین می کنیم ، چه بدونیم و چه ندونیم. 

بنده شخصا از تمامی پلیر های عزیز برای این مدتی که گذشت عذر خواهی می کنم زیرا یقین دارم عده ای از دوستان از بنده دلخور شدن.

امید است در مدت پیش رو ، امکان تقویت روابط و پاسخگویی نسبت به شما افزایش یابد ، بنابراین از شما تقاضا می شود از درخواست ایتم برای ست شدن یا رنک های موجود در سرور خودداری کنید.

در این پست پاسخگو مشکلات و سوالات احتمالی شما هستیم.

موفق و معید باشید.:113:

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درباره ست هایی که این مدت شده ؛

اکثر رنک های کلن توسط نیما ست شده بود و از کلن نوربرت به دلیل اعتراض اعضا یک نفر از کولیدرا رنک فول مستر‌ گرفت.

و رنک ادمینی که شکایت شده بود نیز به دلیل جا به جایی رنک بین دو پلیر رنک انتقال یافته.

در صورت مشکلات دیگر : @Pv_ErFaWn

• Like 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری

• اضافه کردن...