رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

خیلی ام عالیییی

Melvin

ارسال‌های توصیه شده

جالبه جناب فشاری اکانتشون دست یکی دیگه میوفته میزنن بن میدن به آن ثانیه ای آن بن میشن (تا رسیدگی پست توسط ادمین شما انبن میشید ) 

بعد من چهار هفته وک بودم با اینکه دوبار هم مدیرکل اومد یه بار تو جلسه استف اعلام کردم و اینا بعد چهار هفته آن‌وک شدم 

پارتی بازی تا چه حد ؟!

اصن میخواید کلا بچه های مارو بن بدید راحت پلی بدید !؟

اوکیه ، به قول فالکون سرور (حسین چرا اینقد چرت میگی بزار دوستانه پلی بدن اینا ادمای درستی ان اصلا پارتی بازی ندارن !) 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

نه سنت به من میخوره , نه تایم پلی

یاد بگیری احترام بزاری نه اینکه فحش ناموص بدی به کسی که داره باهات بازی میکنه

sa-mp-336_9r20.png

بن لیست رو نگاه کنی فقط یه نفرو بن نداد

capture_qsf3.png

در ضمن به این موضوعی که @HajReza رسیدگی کرد پارتی بازی نمیگن , بنده اخطار جدی دریافت کردم و دفعه بعد که اصلا همچین چیزی اتفاق نمیافتد اکانتم بن میشود.

دفعه بعدی جوسازی بی مورد کنی تو انجمن امتیاز منفی و اخطار دریافت میکنی.

لینک به دیدگاه

اینکه میگی سنم بت نمیخوره درست میگی هنوز مونده برسی بهمون و دوم اینکه اسکیل و مهارت به تایم پلی عه ؟ اره شاید یکم تجربه سهیم باشه . سوم اینکه چهار هفته با پیگیری مکرر وک باشم ولی تو آنی آنبن بشی ؟! چهارم ، مشکلی با جو سازی داری میتونی سیکت رو بزنی (بحث آزاد گزاشتم اونایی که دوس دارن شرکت کنن) (( /ig ID )) گفتم شاید ندونی چیه 

الله اعلم !

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Solo4Ever گفته است :

اینکه میگی سنم بت نمیخوره درست میگی هنوز مونده برسی بهمون و دوم اینکه اسکیل و مهارت به تایم پلی عه ؟ اره شاید یکم تجربه سهیم باشه . سوم اینکه چهار هفته با پیگیری مکرر وک باشم ولی تو آنی آنبن بشی ؟! چهارم ، مشکلی با جو سازی داری میتونی سیکت رو بزنی (بحث آزاد گزاشتم اونایی که دوس دارن شرکت کنن) (( /ig ID )) گفتم شاید ندونی چیه 

الله اعلم !

درود !

پست به دلیل جلوگیری از کل بسته شد .

@Solo4Ever شما به دلیل ایجاد کل و فحاشی در انجمن یک اخطار دریافت کردید .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...