رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
Bravo[.IRAN.]

تهمت به هک و تلاش برای گرفتن اکانت من

پست های پیشنهاد شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد:[.HAYDRA.]
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: .[.Darkness.].
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :____
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید:____
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:ندارد
  • مدارک شکایت:spacer.pngspacer.pngspacer.png
  • توضیحات:من الان اومدم سایت میبینم یکی بر الیهم توتعه کرده میخواد رمز اکانت من رو گیر بیاره مدیران لطف کنید در این موقعیت ها خوب تهقیق کنید و جریمه کسی که تهمت اقدام به شکایت و =گیر اوردن رمز من شده رو بدید اگر مدرک یا عکسی با اکانت من دارید اراعه کنید و اگر ندارید مدیران جریمت ون کنن من عکس از اکانت خود دارم زیادم دارم و اگر مدیر stoic رسیدگی کنن میفهمند که این اکانت چه کسی هست اقای .[.Darkness.]. شما عجب ادم بیشعوری هستید که همچین توهمتی به من میزنیدو شما اون عکس هایی از دیسکورد گذاشتین اثلا من نیستم ومن اسمم در دیسورد HAYDRAهست وشما کاملا خدتون رو نابود کردید البته ازر خواهی میکنم از مدیران تمام لطفا رسیدگی کنید ممنون با ارزوی موفقیت تمام مدیران عزیز و بخصوص @Stoic@SaMueL

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp

khob agar kasi man ro dar in aksa did be manam bege ? ?

darzemn $ramin_kilear$

man key khastam acc to ro bebaram man acc khodamo ke change va pass ro change dadi ro bargasht dadam ?

• Like 2

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، [.HAYDRA.] گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد:[.HAYDRA.]
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: .[.Darkness.].
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :____
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید:____
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:ندارد
  • مدارک شکایت:spacer.pngspacer.pngspacer.png
  • توضیحات:من الان اومدم سایت میبینم یکی بر الیهم توتعه کرده میخواد رمز اکانت من رو گیر بیاره مدیران لطف کنید در این موقعیت ها خوب تهقیق کنید و جریمه کسی که تهمت اقدام به شکایت و =گیر اوردن رمز من شده رو بدید اگر مدرک یا عکسی با اکانت من دارید اراعه کنید و اگر ندارید مدیران جریمت ون کنن من عکس از اکانت خود دارم زیادم دارم و اگر مدیر stoic رسیدگی کنن میفهمند که این اکانت چه کسی هست اقای .[.Darkness.]. شما عجب ادم بیشعوری هستید که همچین توهمتی به من میزنیدو شما اون عکس هایی از دیسکورد گذاشتین اثلا من نیستم ومن اسمم در دیسورد HAYDRAهست وشما کاملا خدتون رو نابود کردید البته ازر خواهی میکنم از مدیران تمام لطفا رسیدگی کنید ممنون با ارزوی موفقیت تمام مدیران عزیز و بخصوص @Stoic@SaMueL

pas ki bod ta chand roz pish mgoft goh khordam hack kardam nrg mano bede ?

• Like 2

لینک به ارسال

درود به دلیل واضح نبودن مدارک موضوع مسدود شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...