رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

میوت ، بن ، پیسی چک | عدم صلاحیت هلپرها

MDsT

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: RaDaMeL
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: hajmmd - evilsprit
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @Proxus 
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید:12 و2 کا ( ست شدست مهم نی :)  )
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: هلپر 3 فک کنم
  • مدارک شکایت:

sa_mp_755.png

• توضیحات: حدود 9 مین منو میوت داده برای چی؟ والا فحاشی ناموسی رو 5 مین میوت میدن

sa_mp_758.png

بعد 3 ماه اومدم سرور با رفیقم ، یا هی میوت میدن خودشون کل میکنن یا ب پلیری رسیدگی نمیکنن. ب طوری میانگین هر پلیر برای یه سند تو بانک یا جی کار باید 5 مین منتظر بمونه بعدش هم اگه هد هلپر با  هلپرارو کیل بدی میان یا  بن میدن یا فریز میدن ب دلیل پیسی چک ! یا هم که 10 مین میوت اونم بی مورد...

یادمه قانون پیسی چک این بوده که فیلم مشکوک رو ب حسام یدن یا رنکی مثل فالکن ، بعد اون فرد توسط رنک منیجر ب بالا پیسی چک بشه ن اینکه هلپر بیاد پیسی چک کنه.

این واقعا فاجعست!!!!

هدهلپر اگه نمیتونی به عصابت مسلط باشی رنکو بزار کنار

کسی که از بس کیلش دادی عصبانی میشه بعد هر سی ام دی ای روت میزنه ، تازه اون بیاد رو پیسیت ، تازه رنکشم هلپر باشه!  #امنیت

حسام رسیدگی کن

@Stoic   @MohammadReza

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

با سلام

دوست عزیز شما در سرور به طور مداوم فحاشی کردید و ما ۲ بار هشدار دادیم دفعه ی اول ۱min mute دفعه ی دوم 5min mute دفعه ی سوم 9min mute 

لطفا شکایت بی دلیل در سایت نکنید در ضمن شما چرا پیام های فحاشی تونو در عکس پنهان کردید 

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، HajMmd گفته است :

با سلام

دوست عزیز شما در سرور به طور مداوم فحاشی کردید و ما ۲ بار هشدار دادیم دفعه ی اول ۱min mute دفعه ی دوم 5min mute دفعه ی سوم 9min mute 

لطفا شکایت بی دلیل در سایت نکنید در ضمن شما چرا پیام های فحاشی تونو در عکس پنهان کردید 

من اگه چیزی گفته باشم فقط جواب کل کل  هایی که خودتون یعنی بعضی از هلپرا کردن رو دادم ، اگه هم چیزی گفته باشم میوت شدم.

شما مدرک اینی که منو 9 مین میوت کردی رو بده

دیگه هم اسپم نکن بزار شکایت رسیدگی بشه

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ._EvilSpirit_. گفته است :

درود. هیچ میوتی بی دلیل نیست.

و پلیر $@__ReZa__@$ مشکوک به چیت بودند. به همین دلیل CheCk Pc شدند.

بدرود.

جووووون

اینکه بیای رنگی تایپ کنی ، حرف های کلیشه ای بزنی موضوعی رو حل نمیکنه .

چند روز از ثبت شکایت من علیه هلپرت گذشته بجای اینکه ازش مدرک 9 مین میوتشو بخوای میای اینجا ابیوز های هلپراتو نادیده میگیری و پلیر رو قربانی پارتی بازیات میکنی!

هلپرت  خطا کرده تو نباید کسی که کاراشتباهی رو انجام داده تشویق کنی ، البته اگه واقعا به فکر سرور هستی

حسام  @Stoic لطفا به این موضوع رسیدگی کن خودت ( هلپر مورد نظر اسمشو به Mamad.ryder تغییر داده)

علاوه بر  این شکایت شکایت پلیر دیگری رو هم بی مورد بستن ،  این شگایتو هم حتما چک کن، اونوقت میفهی چقدر حق پلیر داره ضایع میشه! 

@MohammadReza

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...