رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
amiralisasany

عینک هوشمند&گوشی همراه!!

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت مدیران و پلیران و نایتای عزیز(?)

من یک پیشنهاد فوق العاده دارم

میشه عینک هوشمند طراحی کرد برای سرور!

یعنی عینکی که با خریدنش مثلا بفهمیم از اینجا دزدی شده و در چند مین دیگ میتوان از اینجا دزدی کرد!

این عینک قیمت زیادی داشته باشد تا که هرکسی نتونه بخره (علکی مثلا خودم مولتی میلیاردرمXd)

این عینک با سی ام دی فعال و با سی ام دی غیر فعال میشه

برخی از چیزایی که میتونه این عینک داشته باشه:زمان باقی مانده از دومین دزدی،نشان دادن مقدار تقریبی دزدی یعنی بگه مثلا میانگین 50k میشه دزدید،قفل بودن در ماشین رو به ما بگه،اوون بودن ماشین به همراه اوونر و صاحل ماشین،برای جاب های مختلف بدرد بخوره

میشه گوشی همراهم ادد زد بدرد بخوره خیلی مثلا با مدل های مختلف وقیمت های واقعی آنها!!!!

راستی من یه اسکریپت گوشی همراه دارم که از سایت اصلی سمپ دانلود کردم ولی مانع اجرای گیم مد میشه  

خلاصه دوتا ایده من دست مدیران عزیز امیدوارم اجرایی بشه.

با تشکر از همه ی مدیران به ویژه نایتا? 

• in love 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp
در 3 ساعت قبل، [.Thunder.] گفته است :

چه ایده تخیلی ای ?

کار سختی نیس دادا اگه اسکریپت نویسی یه زره هم بلد باشی خیلی سادس فقط باید روب چک پوینت ها وقتی کسی دکمه alt رو فشار داد زمانش شروع بشه روی پیکاپ مغازه بره به همین راحتی کدشم بعدا میفرستم ولی چون کار با زمان و ساعتم خوب نیست نمیتونم دقیقا شبیه سازی کنم 

• Like 1

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، amiralisasany گفته است :

با سلام خدمت مدیران و پلیران و نایتای عزیز(?)

من یک پیشنهاد فوق العاده دارم

میشه عینک هوشمند طراحی کرد برای سرور!

یعنی عینکی که با خریدنش مثلا بفهمیم از اینجا دزدی شده و در چند مین دیگ میتوان از اینجا دزدی کرد!

این عینک قیمت زیادی داشته باشد تا که هرکسی نتونه بخره (علکی مثلا خودم مولتی میلیاردرمXd)

این عینک با سی ام دی فعال و با سی ام دی غیر فعال میشه

برخی از چیزایی که میتونه این عینک داشته باشه:زمان باقی مانده از دومین دزدی،نشان دادن مقدار تقریبی دزدی یعنی بگه مثلا میانگین 50k میشه دزدید،قفل بودن در ماشین رو به ما بگه،اوون بودن ماشین به همراه اوونر و صاحل ماشین،برای جاب های مختلف بدرد بخوره

میشه گوشی همراهم ادد زد بدرد بخوره خیلی مثلا با مدل های مختلف وقیمت های واقعی آنها!!!!

راستی من یه اسکریپت گوشی همراه دارم که از سایت اصلی سمپ دانلود کردم ولی مانع اجرای گیم مد میشه  

خلاصه دوتا ایده من دست مدیران عزیز امیدوارم اجرایی بشه.

با تشکر از همه ی مدیران به ویژه نایتا? 

من کاملا مخالف هستم

• Like 2

لینک به ارسال

درود

این پیشنهاد رد میشود..

لطفا تاپیک های قدیمی را بالا نیاورید. 

لینک به ارسال

به نظر من عينكه بدرد نميخوره ولي موبايل ايده خوبيه به نظر من هم موبايل رو در سرور بزاريد.

لینک به ارسال

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری

• اضافه کردن...