رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

FpsLimit 20

Havi

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: MrScary
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @.EvilNiGhT.
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @HajMmd @ARyaN._.GfT @MrNiNjA
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : Manager
  • مدارک شکایت:  http://s7.picofile.com/file/8383537392/gta_sa_2020_01_01_17_01_25_509.avi.html
  • توضیحات: سلام خدمت ادمین های گرامی
  • ما با کلن مستر تو درگیری بودیم که متوجه شدیم ادمین .EvilNiGhT. در حال زدن Fpslimit 20 هستند من فیلم ایشون رو گرفتم ولی قصد گزاشتن اون به سایت رو نداشتم که  ولی به دلایلی مجبور به گزاشتن فیلم شدم .

در فیلم ایشون به طور طبیعی DMG نمی خورن و هر لحظه به عقب پرت می شند که نیاز به کمی دقت دارد و همچنین از fallover 4 استفاده کردند که هیچ بهونه ای در این موضوع نیست !

در مورد اینکه FpsLimit 20 مجاز هست یا نه خود ادمین @MaMaDNiGhT و @HeSaM گفته بودند که ایشون این موضوع رو رعایت نکردند و در Ts هم به من گفتند که (ممدنایت به من گفته هرکی Fpslimit 20 زد توهم بزن ) در حالی هیچ کدوم از اعضای کلن در این درگیری از FpsLimit 20 استفاده نکرده بودند و اگر هم زده بودند شما می تونید فیلم بگیرید و از اون ها در سایت آرناگیم شکایت کنید و این دلیل نمیشه شما هم از FpsLimit 20 استفاده کنید.

با این کار هاتون بیشتر پلیر از دست میدید تا اون ها رو جذب کنید .

امید وارم ادمین های عزیز ارناگیم این شکایت رو مثل شکایت های دیگه به بهونه های مختلف رد نکنند و واقعا به اون رسیدگی کنند !

آرناگیم دیگه مثل قدیم هاش نیست ...

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

سلام 

واسه اونایی که به خودشون میگیرن : این متن رو نه من به نفع کلن خودم مینویسم نه به ضرر کسی . 

تنها خواهش من اینه که یا کلن نزنید یا اگه میزنید  ( ابیوز ، بچه بازی ، بی جنبه بازی و .. ) 

از این چیزا در نیارید . 

من نه پلیر قدیمیم که بخوام بگم آره ما خیلی قدیمیمو آرنا گیم مثل قدیم نی فقط این رفتارتونو کنار بزارید . 

بزارید ۲ روز پیش هم خوش باشیم . 

• Like 2
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...