رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

CAR gheyrmojaz

FeShaRBAz مهمان

ارسال‌های توصیه شده

نام: FeshaRBaZ

کسی که شکایت دارید: Nima MJoker

شاهد: OverGrown

مدارک:nqqv_sa-mp-282.png

rzlj_sa-mp-283.png

توضیحات: ایشون داخل شهر میاد کرم میریزه و .... درخواست انرنک دارم.

( در ضمن فیلم من ON بود بعد میگه چیت اف کن بعد بیا دوعل =)) )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 11 دقیقه قبل، FeshaRBaZ گفته است :

نام: FeshaRBaZ

کسی که شکایت دارید: Nima MJoker

شاهد: OverGrown

مدارک:nqqv_sa-mp-282.png

rzlj_sa-mp-283.png

توضیحات: ایشون داخل شهر میاد کرم میریزه و .... درخواست انرنک دارم.

( در ضمن فیلم من ON بود بعد میگه چیت اف کن بعد بیا دوعل =)) )

اولا ادب رعایت شه لطفا. کرم میریزه یعنی چی !!!!!  درخواست تذکر ادمین نسبت به این پلیر بی نظم و بی ادب رو دارم . بعدشم تو تصویر کاملا معلومه من برای خودم و نیما hydra اسپاون کردم و داریم میریم و هیچ مزاحمتی برای هیچکس ایجاد نکردیم . اونجا فقط تیکه ای بود که ما از رو زمین بلند شدیم . در ضمن اینکه من تحمت چیت به یک پلیر سطح پایین زدم مگه کار اشتباهیه؟!! من هنوزم سر حرفم هستم و میگم off کن بیا دوعل ?

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، FeshaRBaZ گفته است :

+ اینکه تو سایت با من کل کل نکن که بد میشه برات.

از ادمین های محترم درخواست رسیدگی هر چه سریع تر به این موضوع رو دارم چون این پلیر حد و حدود خودشو نمیدونه و به طور مداوم در حال کل کردنه. ایشون داره تو متن خودش ایجاد کل میکنه و بعد به من میگه با من کل کل نکن برات بد میشه !!!

لینک به دیدگاه

اَلا به ذِکرِ الله تَطمَئِّنُ القُلوب :

با یاد خدا دل ها آرامش میابد .?

ای آیه رو مدام تکرار کن بلکه فشار از کلت بپره ?

لینک به دیدگاه

درود. عرض ادب و خسته نباشید به شما همراهان همیشگی سرور ارناگیم. طبق قوانین سرور ادمین مربوطه اگر Dmg به Player  وارد کنه Abuse  حساب میشه و جرمیه خواهد شد. طبق مدارکی که شما ارسال کردین ادمین مربوطه هیچ گونه دمیجی نداده. درضمن از هرگونه فحاشی و کل در سایت خوداری کنید. دفاعات بعد برخورد خواهد شد. موضوع رسیدگی و بسته شد. بدرود                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...