رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

بن الکی !!!!!!!

MrLuCifeR

ارسال‌های توصیه شده

اسم من تو سرور شما loveyouهست

پلیری که ازش شکایت دارم:price

مدرک......ایشون باید مدرک بده و من چیتی ندارم

توضیح:ایشون الکی منو بن داد به دلیل چیتس من وقتی پی سی چک شدم قبلا چیت هامو پاکیدم و موقعه ای که شما منو بن مردید سریع فیلم گرفتم از تمام درایو های کامپیوترم اصلا چیتی نداشتم فیلمشم موجود هست اگر میخواید بگید چیتم موقعی که بن کردید حذف کردم خیر چون فیلم از ساعت هم گرفتم منتظر مدرک شما هستم 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

اگر توجه کرده باشید چیترا وقتیAFKمیکنم بالای صفه یه نوشته میاد بحر حال من چیتی نزدم دوست دارم ممد نایقت عزیز تصمیم بگیره

لینک به دیدگاه

البته میدونم من ان بن نمیشم و مدونید مدارک من صحیح هست چون اقایprice با محمد نایقت دوست هستن و مطمعنم طرفداری ایشون رو میکنن.....لطفا بن الکی ندید قبل اینکه که شما منو رو بن بدید دوستان میگفتند چیترم من به محمد نایقت پی ام دادم که منو پس سی چک کنه گفتش حوصله نیس ?.....من نمیدونم والا....سرور شما هر وفت اومدم بحث چیت و اینا بوده... طرفی که چیت نداره بن میدید و طرف این داره تو سرور راحت بازیشو میکنه هیچی بهش نمیگین.....میدونی از چی فشار میخوره ادم....دو بار بن شدم دیگ کل پلیر های سرور فک میکنن یه چیترم....همچنین نوب من دارم...بخاطر همین تا ی نفرو کیل میدم سریع میگن ایم آف کن وقتی ایمی ندارم چجوری آف کنم...بحاطر همین از کل پلیر های سرور بدم میاد یه مشت ادم...چیز که همش به ادم تو ذهنی میزنن...هی میگن چیتری... هی میگن ... نوبی....خوب ببخشید زیاد. سرتونو درد نمیارم....من چیتی ندارم الکی هم بن شدم حق من ضایع شده

لینک به دیدگاه

درود.طبق فرم شکایت کنید. بدرود                                                                                                                                                                                                                                                              Closed.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...