رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

سوع استفاده از رنک

[SaDrA]

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد:   .[LioN].
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد:    [RAP]FeshaRBAZ
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :  _
  • رنک ادمینd که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) :   اونر
  • مدارک شکایت:o2hg_sa-mp-369.png
  • توضیحات:

ایشون به چه دلیل منو بن دادن در خواست مدرک دارم؟

یه چیز دگ مدیرین محترم من با اکانت اصلیم نتونستم وصل شم و تو کنترل پنل خوندم که باید یک بار با اکانت خود وارد سرور شید اما من بن شدم و وقتی میخواستم این شکایت رو بنویسم نتو نستم برم به سرور

•  
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

ایشون هفته ای یه بار میان و یه بحانه ای پیدا میکنه یه بنی میده که شما بادادن زمان زیاد که تو شکایت قبلی اونقدر وقت دادین خودم انبن شدم و موضوع رو خود اقا حسام برسی کرده بودم و با خودشو ن حرف زدم

تورو خدا مثل قبلیه نکنید این منو 2روزو نیم بن کرده و شما بهش 48 ساعت یعنی 2 روز کامل و قت میدین که مدرک بده و و وقتی هیچ مدرکی نمیده 12 ساعت انرنکش میکنید اونم شب که تا صبح انرنکیش تموم میشه :|

این تایم برای بازی کنانی که همیشه تو سرورن خیلی زیاده و کم کم از سرور زده میشن

لطفا رسیدگی کنید با تشکر از مدیرین محترم که این فضای خوب رو پدید اوردن

لینک به دیدگاه

سلام

از مدیرین محترم درخواست دارم که باتوجه به اینکه من 18 ساعت قبل این شکایت رو کردم و اقای حسام گفتند شکایت باید مثل فرمی که دادن باشه من دوباره شکایت کردم و میخوام سریع تر رسیدگی کنین نمیخوام مثل موضوع قبلی اونقدر طول بدین که خودم انبن شم

لینک به دیدگاه

سلام شما ار چیتی استفاده کردید که میخواهید با موتور دور بزنی سریع دور میزنی (Speed Hack یا ... )

لگ هم نبودی.

فیلم به زودی میدم.

دفعه قبل هم این کارو کردی فیلمشو دارم اونم میدم که نتونستم بزارم انرنک شدم .

درخواست میشه زمان بدید تا مدارک و بزارم.ممنون

لینک به دیدگاه

باسلام. @[SaDrA]

مقصر شما بودید که طبق فرم شکایت نکردید و همینطور این قانون سرور ما هست که ادمین یا پلیر ۲۴ ساعت زمان برای ارائه ی مدرک دارد و تقیر هم نخواهد کرد.

باسلام.

@[RAP]FeshaRBaZ شما از زمان باز شدن موضوع ۲۴ ساعت زمان برای ارائه مدرک دارید. درصورت قرار ندادن مدارک کافی در این مدت شکایت به نفع شاکی مسدود خواهد شد.

لینک به دیدگاه

با سلام

الان19ساعت گذشته

میخواستم بگم که اقای FeshaRBaZ

شما گفتین که دفه قبل نتونستید مدرک رو بدید و انرنک شدید . خب شما با اینکه مدرکی ندادید اما من کاملا مدت تایم بنم رو گزروندم و هیچ حرفیم نزدم

و بالاهم گفتم که موضوع رو خود اقای حسام برسی کرده بود و اگه به شکایت دقت کنید میبینید که اقای حسام نوشته ادمین جریمه شد اما ننوشته که من انبن شدم

و اگر cmd دارین یا راهی هست که بتونین ببینین که کی انبن شدن رو ببینید

لینک به دیدگاه

باسلام. 

بدلیل عدم ارائه ی مدرک از سمت ادمین مذکور این شکایت به نفع شاکی مسدود شد و همچنین ادمین جریمه شد.

ممنون از گزراش شما.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...