رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

abuse , ijad kal kal

AB]fbTKnT

ارسال‌های توصیه شده

شاکی: ._WayNe_.

نام کسی که از او شکایت دارم:JoKer

رنک کسی که از او شکایت دارم:Owner

مدارک:sa-mp-065.png

sa-mp-066.png

sa-mp-067.png

sa-mp-068.png

توضیحات: با سلام و خسته نباشید . همونطور که در عکس ها میبینید این پلیر اول از همه ایجاد کل کل کرد و خودش هم کار رو ادامه داد و برای اینکه کم نیاره من رو الکی میوت کرد.

نکات خیلی مهم : 1ـ به زمان اسکرین شات ها دقت کنید و خواهید دید که در حالی که من میوت هستم داره به کل کل ادامه میده. در ضمن حتما به رول بالا  چت در اسکرین شات ها دقت کنید و خواهید دید که درحالی که من هیچ کاری نکردم بی دلیل میوت داد. چون رول  بالا سمت چت توی اسکرین شات های 65 . 66 . 67  دقت کنید که با اسکرین شات 68 فرق دارن به زمان تصاویر هم دقت کنید معلومه.

2ـ من رفتم پلیر wick  رو دستگیر کنم که فرار کرد و رفت توی خونش من هم برای اینکه بیارمش بیرون بهش گفتم بیا duel بدیم سر 100میل و اون هم وقتی قبول کرد اومد بیرون از خونه پس من دستگیرش کردم و تمام . بعد از اون joker کل کل رو شروع کرد و رسیدیم به اینجا... { من به wick  گفتم بیا duel ولی.....گفتم چه موقع ؟؟؟؟؟ نه D: } ممکنه یه روز دیگه یا یه ماه دیگه . پس لطفا برو کتاب بخون ادبیاتت خوب بشه =)

3ـ توی اسکرین شات 65 وقتی که گفتم  {ok fast bia} با آقای wick بودم و پلیر joker  رو به داوری قبول نکردم.

4ـ آقای @SaMueL عزیز از شما تقاضا دارم که این موضوع رو پیگیری کنید چون وقتی که این پلیر به یک نفر فحاشی کرد و شما میوت کردید ایشون رو . خودش رو unmute کرد همون لحظه و شما دوباره ایشون رو میوت کردید. آخه تا کی  abuse?? بلاخره باید یه تنبیه وجود داشته باشه.

سپاس فراوان.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...