رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

mute va afk bug

Awkah[2]

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: DaRk_SidE
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: Winston
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : wind
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : head helper
  • مدارک شکایت: عکس
  • spacer.png
  • spacer.png
  • توضیحات: سلام این اقا که قبلا سابقه خرابی تو چیت زدن داره وسط اونت afk bug میزنه منم اینو به ادمین میگم خود ادمین مربوطه چیزی نمیگه ولی ایشون بعد چند دقیقه منو میوت میده ولی من اصلا به میوت ایشون کاری ندارم به این کار دارم که ایشون که هد هلپره نمیدونه تو اونت carwar نباید afk bug زد ؟؟؟؟!!!
  • درخواست ان رنک head helper رو به دلیل ندونستن ساده ترین قوانین دارم با تشکر !
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در ۱ ساعت قبل، DaRk_SidE گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: DaRk_SidE
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: Winston
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : wind
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : head helper
  • مدارک شکایت: عکس
  • spacer.png
  • spacer.png
  • توضیحات: سلام این اقا که قبلا سابقه خرابی تو چیت زدن داره وسط اونت afk bug میزنه منم اینو به ادمین میگم خود ادمین مربوطه چیزی نمیگه ولی ایشون بعد چند دقیقه منو میوت میده ولی من اصلا به میوت ایشون کاری ندارم به این کار دارم که ایشون که هد هلپره نمیدونه تو اونت carwar نباید afk bug زد ؟؟؟؟!!!
  • درخواست ان رنک head helper رو به دلیل ندونستن ساده ترین قوانین دارم با تشکر !

با سلام

شما داری با HeadHelper در چت پابلیک کل کل میکنی می گی اگه میتونی میوت بده و از اینجور حرفا

اونت ادمین داره نیازی نیست شما در چت جو سازی بکنید شاید شما لگ بودید یا من دلیلی نداره که شما بخوایی بیای توی چت پابلیک با من کل کل کنید و جو سازی

بنده مدرک کل کل شما رو میزارم

مدارک: hdu_sa-mp-436.png

تازه کل کل های دیگر و بیشتری بود که بنده همینو اپلود کردم چون همین برای میوت شما کافی

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...