رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Cheats

.ArnoLD.

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد:_StoRm
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد:.[m].Korush
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :LJ
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید:-
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:-
  • مدارک شکایت:http://uupload.ir/view/nioo_gta_sa_2020-05-31_12-41-14-67.avi/
  • توضیحات: ایشون علاوه بر اینکه خودش less dmg داره و بر خلاف -۸ -۷ های بالا سرش دمیج زیادی نمیخوره
  • ایم لگ شات که از بین ماشین ها روی من قفل میکنه هم همینطور
  • علت شکایتم این بود که دیروز همین موقع ایشون همچین مهارتی نداشتن و این pro شدن های یک شبه مارو متعجب کرده !?
  • ادمین مربوطه: @EvilNiGhT

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 7 ساعت قبل، _StoRm گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد:_StoRm
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد:.[m].Korush
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :LJ
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید:-
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود:-
  • مدارک شکایت:http://uupload.ir/view/nioo_gta_sa_2020-05-31_12-41-14-67.avi/
  • توضیحات: ایشون علاوه بر اینکه خودش less dmg داره و بر خلاف -۸ -۷ های بالا سرش دمیج زیادی نمیخوره
  • ایم لگ شات که از بین ماشین ها روی من قفل میکنه هم همینطور
  • علت شکایتم این بود که دیروز همین موقع ایشون همچین مهارتی نداشتن و این pro شدن های یک شبه مارو متعجب کرده !?
  • ادمین مربوطه: @EvilNiGhT

با سلام خدمت ادمین های محترم سرور آرنا گیم . بله قطعا تعجب آوره چون زمانی که اینجا بن بودم تو سرور های دیگه کلی تمرین کردم و سطحم رفته بالا.و هر لحظه آماده ی پی سی چک هستم.البته آقای محسن از کل کردن هاتون عکس دارم و خواهم گذاشت.و درخواست آنرنک شما را خواهم کرد چون هنوز تو قوانین گیر داری عزیزم موفق باشی در ضمن اینو بدون که هر کسی مسترس نمیره اگر من رفتم مطمعن باش قبولم دارن و در تلاش هستم روز به روز با درگیر شدن و تمرین بیشتر خودم رو قوی تر کنم در ضمن منتظر شکایت کلت باش در مورد سینا هم حرفی ندارم چون همه خووب میشناسنش

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، .[M].KouRoSh گفته است :

با سلام خدمت ادمین های محترم سرور آرنا گیم . بله قطعا تعجب آوره چون زمانی که اینجا بن بودم تو سرور های دیگه کلی تمرین کردم و سطحم رفته بالا.و هر لحظه آماده ی پی سی چک هستم.البته آقای محسن از کل کردن هاتون عکس دارم و خواهم گذاشت.و درخواست آنرنک شما را خواهم کرد چون هنوز تو قوانین گیر داری عزیزم موفق باشی در ضمن اینو بدون که هر کسی مسترس نمیره اگر من رفتم مطمعن باش قبولم دارن و در تلاش هستم روز به روز با درگیر شدن و تمرین بیشتر خودم رو قوی تر کنم در ضمن منتظر شکایت کلت باش در مورد سینا هم حرفی ندارم چون همه خووب میشناسنش

موضوع ربطی به وقتی بن بودی نداره 

دو شب پیش نحوه درگیری فرق میکرد

تو ک این همه ماشالله سطحت بالا رفته چرا نمیای رو فیلم ی دوعل بدی یکمی ما هم فیض ببریم؟

فعلا تا رسیدگی ادمین اینجا داستان بافی نکن

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، _StoRm گفته است :

تو ک این همه ماشالله سطحت بالا رفته چرا نمیای رو فیلم ی دوعل بدی یکمی ما هم فیض ببریم؟

با سلام. شاید بگید این موضوع به شما ربطی نداره!! ولی ایشون هم کلنی من هست +رفیق

Kourosh ایمش خیلی ضایع شده!!! دیدید که 1 تیرشم خطا نرفت و less dmg شده + شما که میگی اماده پی سی چکم!!!!!! Amouzesh amouzesh میشه ریخت رو فلش و تو پی سی چک معلوم نمیشه موقعه پی سی چک 1 ثانیه فلشو میکشه میگه من چیت ندارم ? شما ی دوعل بدید با فیلم!!!!!!! اگه سطحتون مثل قبل بود یعنی تونستید مثل قبل بزنید اون موقعه سطحتون رفته بالا. شمایی که ایمتو ان میکنی تو چت خنده فشاری میزاری حاظر نیستی یه دوعل با فیلم بدی!!!! کاملا مشخصه ایم دارید

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، _StoRm گفته است :

عزیزم من پول نارم به اندازه برای دوعل شما هزار تا فیلم هم بگیری من هر لحظه آماده ی پی سی چکم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...