رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Party بازی در حد ......

Rapist

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: LincolnJunior
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: Winston , Samuel , EvilNight
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : Clan Gangbang
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : HeadHelper , Falcon , SuperVisor
  • مدارک شکایت:fz8o_screenshot_(861).pngc2c3_screenshot_(860).png
  • http://uupload.ir/files/s815_screenshot_(862).png
  •  
  • توضیحات: هرکی به من میگفت توی arena ادمین ها party بازی میکنن باور نمیکردم که با چشم خودم امروز دیدم !!! عجیبه با تبدیل به کسی شدیم که از اونا متنفریم ، میگیم فلانی توی فلان جا پارتی بازی کرده و بهش کلی فحش و بد و بیرا میگیم !!! ولی وقتی خودمون به جایی میرسیم ( حتی توی گیم) شروع میکنیم از سو استفاده !!!
  • توی 24 ساعت گذشته جناب Winston هرگونه abuse و قانون شکنیی رو انجام داد درحالی که برای خدمت به ما به ایشون رنک داده شد !! ما از ایشون شکایت کردیم و به ظاهر برای بسته شدن دهن ما ایشون رو از تیم staff اخراج کردن ، ولی دوباره ایشون رو برگردوند برای رفیق بازی که رفیقشون Cmd داشته باشه روی پلیر ها کرم بریزه !! هیچکدوم از حرفای من بی مورد نیست و شکایت های صورت گرفته رو اینجا میزارم !!!
  • فقط helper مجازات شد ( دز حالی که طبق قانون باید warn میگرفت)
  • توی تک تک Ss هایی مه گذاشته FPS limit 20 بوده !!! وارن نگرفته و رنکشو بش بک دادن !!!
  • توی سیستم خودش cleo داره و علاوه بر اختار ادمین پاک نکرده و هنوز از FPS limit 20 استفاده میکنه !!
  • و همینطور الکی mute میده و برای راهنمایی پلیر ها warn میده !!!
  • حالا سوال من از شما مدیرکل عزیز اینه چجوری اجازه همچین اتفاقی رو میدین ؟! شما @EvilNiGhT رو بعد از unrank بخشیدین و بر گردوندید و ایشون به ظاهر خودشون رو درست کردن ولی بجای Abuse پارتی بازیو آوردن اینجا ، میخوام بدونم مجازات یک پلیر معمولی با این حجم از شکایات و Abuse چی میتونسته باشه که ایشون توی کمتر از 6 ساعت رنکشو گرفته ؟
  • درخواست اخراج کامل winston از تیم staff و یک وارن به ایشون به دلیل FPS limit 20 دارم !!! و warn به EvilNight به دلیل عدم صداقت با پلیرها و پارتی بازی دارم !!!
  • درخواست دارم فقط @MrHeSaM به شکایت رسیدگی کنید و نظر خودتون رو به ما اعلام کنید !!!
  • این شکایت از طرف کل کلن Gangbang هست ، با تشکر !!!
  • پلیرهای عزیز لطفا نظر خودتون رو بگین !!!
  • (اگر غلط املایی بوده به بزرگی خودتون ببخشید)
  •  
  • Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

قوانین نقض شده :

1- استفاده از FPS Limit زیر 60

2-داشتن cleo در سیستم

3- Abuse شدید و ناراضی بودن پلیرها !!

طبق قوانین سایت ادمینی که اختار داره نمیتونه رنک داشته باشه و ایشون فکر میکنم 2 تا اختار داره (برای FPS limit ) شاید ادمین ها اینجا هم پارتی بازی کرده باشن و تعداد اختار ایشون 0 باشه !!!

ایشون توسط EvliNight آنرنک شده بود ولی بعد از 6 ساعت از ایشون دوباره رنک گرفت و هر چقد دلیل اینکار رو میپرسیم توضیحی براش نمیده !!

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Adolf_Hitler گفته است :

قوانین نقض شده :

1- استفاده از FPS Limit زیر 60

2-داشتن cleo در سیستم

3- Abuse شدید و ناراضی بودن پلیرها !!

طبق قوانین سایت ادمینی که اختار داره نمیتونه رنک داشته باشه و ایشون فکر میکنم 2 تا اختار داره (برای FPS limit ) شاید ادمین ها اینجا هم پارتی بازی کرده باشن و تعداد اختار ایشون 0 باشه !!!

ایشون توسط EvliNight آنرنک شده بود ولی بعد از 6 ساعت از ایشون دوباره رنک گرفت و هر چقد دلیل اینکار رو میپرسیم توضیحی براش نمیده !!

توضیح نمیخواد که واضحه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AClD گفته است :

توضیح نمیخواد که واضحه

فازت چیه تو؟ چرا تو موضوعی که به تو مربوط نیست دخالت میکنی؟ ناموصا بگو فازت چیه؟ 

لینک به دیدگاه

درود !

هدهلپر Winston برای مدتی و به گفته من رنکش گرفته شده بود که در این بابت مشکلی نمیبینم.

مورد دوم FpsLimit در روزای آتی چک میشه اگر ایشون از Fpslimit استفاده کرده باشه جریمه خواهد شد حداکثر (200 مین جیل)

مورد سوم هم مود ایشون نیاز به کلو نداره و شخصا تست کردم موردی نبود و حتی PcCheck هم شد کلو مشاهده نشد.

مورد آخر در رابطه با Abuse اگر شکایتی دارید مدارک جمع آوری و در پست دیگری شکایت کنید.

اینم اضافه کنم داشتن رنک Staff کسی به تیم کارکنان مربوطه.... لطفا پست های مربوطه باز نکنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...