رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha
PinkMan

Duel باخته پول نمیده

پست های پیشنهاد شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .Andrew.
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: Fesharbaz
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : .Wick.
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 3.2k
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: Manager
  • مدارک شکایت: http://uupload.ir/view/ny3y_gta_sa_2020-06-26_16-04-31-092.avi/
  • dwn6_screenshot_(1093).png
  • 2aca_screenshot_(1094).png
  • 34q2_screenshot_(1095).png
  • http://uupload.ir/view/b38t_gta_sa_2020-06-26_16-19-24-029.avi/
  • توضیحات: Duel سره 100 میلیون بود ، الان که باخته دبه کرده میگه FPS limit بودم یا میگه فیلم میگیری FPS ت پایین میاد . درحالی که توی فیلم مشخصه بازی چقد روانه و Ss اینکه وقتی فیلم میگیرم FPS ام روی 80 ه رو Upload کردم !!!
  • توی فیلم مشخصه که 50 تا FPS در فیلم میگیرم (فیلم رو 50 فریم بر ثانیه گرفتم ولی در Ss معلومه که من موقع فیلم برداری 85 FPS میگیرم !!!
  • ادمین مربوطه: @EvilNiGhT ، @SaMueL

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
arenagame_samp
FeShaRBAz مهمان

سلام.

شما قبل فیلم گرفتن Fps 94 بود و بعد اینکه فیلم گرفتین Fps اومد رو 50 ( در صورتی شما دارین گول میزنین مارو بعد از 20 دقیقه میایین عکس میگیرین و Fps رو 85 گذاشتین !!!! )

خب حالا میریم سر توضیح دادن : پلیر WiCk از دوعل ما فیلم گرفت. و آپلود کرد . خود پلیر andrew قبل دوعل گفت فیلم نگیر چون این کارو کرد که Fps من بره بالا تر و خودش فیلم میگیره Fps میاره پایین که دمیج کمتر بخوره و Fps خودش میاد پایین میشه 50 و Fps من میشه 72 و 80 !!!! )

خب حالا عکس هارو نگاه میکنیم !

kqwx_screenshot_(2).png

این عکس fps من هست قبل دوعل و فیلم نگرفتیم fps ام 72 هست !! و عکس پایین Fps 50 هست و در توضیحات خودم بالا گفتم !!!

uxup_screenshot_(3).png

خب حالا بیشتر دمیج ها رو نگاه میکنیم که -1 میخوره  2 ,3 بار !!! و در بعضی عکس ها نگاه میکنیم -8 میخوره و به اندازه -2 Hp کم میشه !!! و یه عکس دیگه هم -15 میخوره ولی Hp خیلی کم میشه و این نشون Fps 50 یعنی پایین هست !

در عکس دیگری هم لگ شات اسکین رو میزنم چون سرور لگ شاته و باید حدود -3 و بیشتر دمیج بخوره ولی ایشون -1 میخوره !!! در عکس دیگ هم -6 میخوره و اندازه -1 HP کم میشه !!!!

x7o3_screenshot_(4).png

6vwc_screenshot_(5).png

nvzt_screenshot_(6).png

buty_screenshot_(7).png

gux4_screenshot_(8).png

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، FeShaRBAz گفته است :

سلام.

شما قبل فیلم گرفتن Fps 94 بود و بعد اینکه فیلم گرفتین Fps اومد رو 50 ( در صورتی شما دارین گول میزنین مارو بعد از 20 دقیقه میایین عکس میگیرین و Fps رو 85 گذاشتین !!!! )

خب حالا میریم سر توضیح دادن : پلیر WiCk از دوعل ما فیلم گرفت. و آپلود کرد . خود پلیر andrew قبل دوعل گفت فیلم نگیر چون این کارو کرد که Fps من بره بالا تر و خودش فیلم میگیره Fps میاره پایین که دمیج کمتر بخوره و Fps خودش میاد پایین میشه 50 و Fps من میشه 72 و 80 !!!! )

خب حالا عکس هارو نگاه میکنیم !

kqwx_screenshot_(2).png

این عکس fps من هست قبل دوعل و فیلم نگرفتیم fps ام 72 هست !! و عکس پایین Fps 50 هست و در توضیحات خودم بالا گفتم !!!

uxup_screenshot_(3).png

خب حالا بیشتر دمیج ها رو نگاه میکنیم که -1 میخوره  2 ,3 بار !!! و در بعضی عکس ها نگاه میکنیم -8 میخوره و به اندازه -2 Hp کم میشه !!! و یه عکس دیگه هم -15 میخوره ولی Hp خیلی کم میشه و این نشون Fps 50 یعنی پایین هست !

در عکس دیگری هم لگ شات اسکین رو میزنم چون سرور لگ شاته و باید حدود -3 و بیشتر دمیج بخوره ولی ایشون -1 میخوره !!! در عکس دیگ هم -6 میخوره و اندازه -1 HP کم میشه !!!!

x7o3_screenshot_(4).png

6vwc_screenshot_(5).png

nvzt_screenshot_(6).png

buty_screenshot_(7).png

gux4_screenshot_(8).png

قبل Duel وقتی ss هارو گرفتم FPS روی 94 بوده و حداکثر drop FPS برای من 10 تاس (در عکس مشخصه) پس الکی جو سازی نکنید و پولو بدید !!!

بازم میگم فیلم ها 50 فریم بر ثانیه فیلم برداری شده ولی FPS خوده من 80+ بوده که درفیلم اخر توضیح کامل دادم (اگر fps فیلم رو بگیرین به شما 50 FPS نشون میده ولی توی ss مشخصه که من 85 FPS میگیرم !!!

لینک به ارسال
FeShaRBAz مهمان
در 1 ساعت قبل، PinkMan گفته است :

قبل Duel وقتی ss هارو گرفتم FPS روی 94 بوده و حداکثر drop FPS برای من 10 تاس (در عکس مشخصه) پس الکی جو سازی نکنید و پولو بدید !!!

بازم میگم فیلم ها 50 فریم بر ثانیه فیلم برداری شده ولی FPS خوده من 80+ بوده که درفیلم اخر توضیح کامل دادم (اگر fps فیلم رو بگیرین به شما 50 FPS نشون میده ولی توی ss مشخصه که من 85 FPS میگیرم !!!

در عکسی که شما دادید میگی مشخصه بعد 20 دقیقه اومدی عکس گرفتی ! اگه راست میگی بعد اینکه منو کیل داده عکس میگرفتی که fps معلوم باشه !!!

لینک به ارسال
FeShaRBAz مهمان

Closed

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...