رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Duel باخته پول نمیده !!!

Noah

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: PinkMan
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: catchybeatz
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : none
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 5k
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: none
  • مدارک شکایت:wjis_screenshot_(1210).png
  • http://uupload.ir/view/mumr_gta_sa_2020-07-04_23-15-59-345.avi/
  • توضیحات: فیلم که فیلم Duel هستش ، با هم قرار بستیم که هر دو اول فیلم بزنیم fpslimit 90 و 1 بار esc رو بزنیم ، برای جلوگیری از وجود Cheat ایشون که باخته پول نمیده همینطور به Cheat مشکوکه !!!
  • ادمین مربوطه: @DrError
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

سلام به گفته ایشون که من تو Duel باختم طبق گفته ایشون قبل از Duel از /fpslimit 90 و یه بار Pause در گیم و بنده اینارو انجام دادم اما اونطور که مشاهده شد ایشون اصلا Damage نمیخورد در Duel و به طور غیرعادی حرکت میکرد و من درخواست بررسی ایشون رو دارم و مدرک هم موجوده

و Dueli که بین دو پلیر انجام میشه مربوط به مدیران سرور نمیشه بین دو پلیر باید حل شود این شکایت باید بسته شه و ایشون Pc Check شن چون اونت نبوده Duel بین دو پلیر بوده

و مدیران سرور بیکار نیستند که بشینن دو نفر دونفر Duel بدن و پول هاشونو تقسیم کنند شما هروقت گیمت رو فیکس کردی درخواست مجدد Duel کن اگه دوست داشتم باز Duel میدیم سر همون مبلغ که 100میل بود وگرنه پولی به شما داده نمیشه !

مدرک : http://s13.picofile.com/file/8401970350/NO_Dmg.mp4.html

پ.ن : در حین Duel وقتی ایشون دمیج نمیخورد من تایپ کردم Stop اما ایشون باز به Duel ادامه داد !

درخواست Pc Check و بررسی این موضوع رو دارم !

در ۱ ساعت قبل، .Andrew. گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: PinkMan
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: catchybeatz
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : none
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: 5k
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: none
  • مدارک شکایت:wjis_screenshot_(1210).png
  • http://uupload.ir/view/mumr_gta_sa_2020-07-04_23-15-59-345.avi/
  • توضیحات: فیلم که فیلم Duel هستش ، با هم قرار بستیم که هر دو اول فیلم بزنیم fpslimit 90 و 1 بار esc رو بزنیم ، برای جلوگیری از وجود Cheat ایشون که باخته پول نمیده همینطور به Cheat مشکوکه !!!
  • ادمین مربوطه: @DrError

لینک به دیدگاه

من 100 بار Duel با فیلم بردم هر دفعه پولمو گرفتم ، شما Deten میشی و پول میاد حساب من اون لگیم که مشاهده میشه برای ping شماست که وقتی tab زدی 129 رو نشون داد .

لینک به دیدگاه

درود
پلیر محترم @CatchyBeatz طبق مدارک ارسالی پلیر مربوطه @.Andrew. مورد مشکوکی در بازی ایشان مشاهده نمیشود!
طبق صحبت های شما و مدارک ارسالی، شما به دلیل داشتن نوسان پینگ موجب لگ شدید و پلیر Andrew برای شما هعی Teleport میشد

توجه داشته باشید که سرور لگ شات میباشد و نه اسکین شات و در فیلم ارسالی شما مشاهده میشد شما تیر اندازی به اسکین پلیر کرده اید و باید برای دمیج دادن جلوی اسکین پلیر را هدف بگیرید.

پلیر @CatchyBeatz شما موظف به دادن پول Duel هستید!
تنها 24 ساعت مهلت برای دادن مبلغ جایزه Duel هستید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...