رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

abuse rank

Noah

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .Andrew.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: .Winston.
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : none
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : HeadHelper
  • مدارک شکایت: 2ui7_screenshot_(1230).pngyoc9_screenshot_(1229).pngoold_screenshot_(1228).png
  • توضیحات: وقتی به کسی که 14 سال سن داره رنک میدن همین میشه از روی فشار پلیر هارو mute میکنه !!! بعدا رفیقش که تهمت چیت میزنه رو mute نمیکنه ، واقعا که ، این چه هلپریه ?
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 18 دقیقه قبل، .Andrew. گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: .Andrew.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: .Winston.
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : none
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : HeadHelper
  • مدارک شکایت: 2ui7_screenshot_(1230).pngyoc9_screenshot_(1229).pngoold_screenshot_(1228).png
  • توضیحات: وقتی به کسی که 14 سال سن داره رنک میدن همین میشه از روی فشار پلیر هارو mute میکنه !!! بعدا رفیقش که تهمت چیت میزنه رو mute نمیکنه ، واقعا که ، این چه هلپریه ?

با سلام

شما هرجا از قوانین که نوشته توهمت زدن میوت داره بیارید  بنده میوت اش میدم

در مورده اسکرین شات اول خودتون مدرک رو گذاشتین تو چت پابلیک میگین GS2 khalvate این کل به حساب میاد چون مثلا شما این رو میگید من میگم الان اومدم فلانت کردم میفهمی و همینجوری کل کل شروع میشه

در مورد اسکرین شات دوم اینم مدرک و فکر نکنم نیازی به توضیح باشه چون در مورد این که Ez ایجاد کل به حساب میاد در  دو پست دیگر گفتم

0dyr_sa-mp-577.png

با تشکر

لینک به دیدگاه

@DrError گفت کل های کوچیک میوت نداره اینجا server CNR ه و اگه قرار باشه برا کوچیک ترین چیزی همه Mute باشن اینجا RP میشه ، درخواست unrank دائم دارم . ایشون 1 ماه پیش چون همین بازی هارو درآورده بود unrank شد ولی ظاهرا که توبه نکرده !!!

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، .Andrew. گفته است :

@DrError گفت کل های کوچیک میوت نداره اینجا server CNR ه و اگه قرار باشه برا کوچیک ترین چیزی همه Mute باشن اینجا RP میشه ، درخواست unrank دائم دارم . ایشون 1 ماه پیش چون همین بازی هارو درآورده بود unrank شد ولی ظاهرا که توبه نکرده !!!

اسپم ندید تا خود @DrError بیاد و رسیدگی کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...