رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

Ban الکی

Noah

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .Andrew.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: .Winston.
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : none
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : HeadHelper
  • مدارک شکایت: gtrr_screenshot_(1231).png
  • توضیحات: این ادمین من رو امروز بین ساعت 2 تا 2:10 به دلیل tohin be staff بن کرده در صورتی که از طرف من توهینی رخ نداده ، درخواست Demote for ever این ادمین رو دارم ! با تشکر .
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 4 دقیقه قبل، .Andrew. گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: .Andrew.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: .Winston.
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : none
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : HeadHelper
  • مدارک شکایت: gtrr_screenshot_(1231).png
  • توضیحات: این ادمین من رو امروز بین ساعت 2 تا 2:10 به دلیل tohin be staff بن کرده در صورتی که از طرف من توهینی رخ نداده ، درخواست Demote for ever این ادمین رو دارم ! با تشکر .

با سلام

بنده چند وقت پیش از اقای MaMaDNighT پرسیدم و ایشون گفت توهین به استف در /w مشکل داره و توهین به حساب میاد اما با پلیر معمولی اشکالی نداره و بنده چون ایشون به من توهین کرد بنش کردم

مدرک توهین شما:  2tmd_sa-mp-581.png

لینک به دیدگاه

من در اون لحظه cuff بودم و داشتم به پلیس فحش میدادم و واضحه که توی /w فحش دادم و اسمی از کسی نبردم .

درخواست Unrank دائم این ادمینو دارم که حتی قصد صحنه سازی رو داره !!!

http://uupload.ir/view/szfw_tohinpolice.avi/

اینم فیلمی که داشتم به Terminator فحش میدادم و Winston فک کرده من فیلم نگرفتم و داشته صحنه سازی میکرده :)

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، .Andrew. گفته است :

من در اون لحظه cuff بودم و داشتم به پلیس فحش میدادم و واضحه که توی /w فحش دادم و اسمی از کسی نبردم .

درخواست Unrank دائم این ادمینو دارم که حتی قصد صحنه سازی رو داره !!!

http://uupload.ir/view/szfw_tohinpolice.avi/

اینم فیلمی که داشتم به Terminator فحش میدادم و Winston فک کرده من فیلم نگرفتم و داشته صحنه سازی میکرده ?

با سلام بنده هم فیلم دارم

شما میری 2ساعت دور میزنی با پلیس هیچی نمیگی و نوشتن اون فحش در بدترین حالت 2 ثانیه یا 3 ثانیه طول میکشه شما چرا توی اون زمانی که کاف شدید نگفتید و درست همون وقتی که میایین بقل من و درست بعد مردن من  فحش میدین 

و حتی شکا امدید و در چنل ادمین هم فحش دادید و بعدش هم در چنل full Adult فحش دادید که اون مشکلی نداره اما در چنل ادمین ها مشکل داره

فیلم: http://uupload.ir/view/glad_fahashi.mp4/

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، .Winston. گفته است :

با سلام بنده هم فیلم دارم

شما میری 2ساعت دور میزنی با پلیس هیچی نمیگی و نوشتن اون فحش در بدترین حالت 2 ثانیه یا 3 ثانیه طول میکشه شما چرا توی اون زمانی که کاف شدید نگفتید و درست همون وقتی که میایین بقل من و درست بعد مردن من  فحش میدین

فیلم: http://uupload.ir/view/glad_fahashi.mp4/

من اسم شما رو نیاوردم و کاملا واضحه که به Terminator فحش دادم !!! اگه میخواستم به شما فحش بدم Pm میدادم ( قوانینو خوب بلدم ?) و میدونم توهین به staff بن داره ، پس چرا باید به شما توهین میکردم؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، .Andrew. گفته است :

من اسم شما رو نیاوردم و کاملا واضحه که به Terminator فحش دادم !!! اگه میخواستم به شما فحش بدم Pm میدادم ( قوانینو خوب بلدم ?) و میدونم توهین به staff بن داره ، پس چرا باید به شما توهین میکردم؟؟؟ 

با سلام

شما اسمی از terminator هم نبردید

بنده دلیل دارم شما نزدیک به ۹ ثانیه قبل از کیل شدن بنده کاف بودید چرا در او ۹ ثانیه نگفتید؟

و دقیقا وقتی نزدیکه من میشید و من‌ کیل میشم میگید

شما اگه میخواستید به terminator هم بگید میتونستید وقتی از من دور میشید بگید

دیگر اسپم ندید تا ادمین @DrError رسیدگی کند

لینک به دیدگاه

درود
شکایت شما تایید شد.
هدهلپر محترم: @.Winston. توجه داشته باشید مسئول رسیدگی توهین به تیم استف ما هستیم و شما با اعلام ان داخل گروه استف رسیدگی میشود.
بن شما بی دلیل بوده است!
هدهلپر مربوطه یک Av+ دریافت کرد.
پلیر محترم: @.Andrew. شما انبن شدید! و در صورت مشاهده هر گونه توهین و فحاشی تایم بالا میوت خواهید شد!

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...