رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

برسی دوباره !!

Noah

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: .Andrew.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: DrError
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : old.turtle
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : modirkol
  • مدارک شکایت: 
  • توضیحات: الان انتظار دارین PC check کنید Cheat پیدا کنید ؟؟؟؟ من فیلم واضح گذاشتم بعدا شما داری چشم پوشی میکنی ، همین پلیر برای Cheat و Abuse ماه پیش بن و آنرنک شده بود . دوباره رنک گرفته داره Abuse میکنه . درخواست ban و Unrank این ادمین رو دارم ، با تشکر !!!
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

با سلام. این پلیر بار ها بن شده مگه نگفتید کسی ک سابقه بن داشته باشه؟؟؟!!! این حتی نباید بهش helper trial 1 هم میدادن بعد اومدید هد هلپرش کردید؟تو سایت میگید هلپر پی سی چک میشه یعد اون میاد میبینه خب مشخصه فورا میره چیتشو پاک میکنه. وقتی چیتی ک کاملا تو فیلم مشخصه نیاز به پی سی چک نیس ک اگه مشکوک به چیت بود باید پی سی چک شه تو فیلم همه چی معلومه

@DrError

• Like 3
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، .Andrew. گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: .Andrew.
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: DrError
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : old.turtle
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : modirkol
  • مدارک شکایت: 
  • توضیحات: الان انتظار دارین PC check کنید Cheat پیدا کنید ؟؟؟؟ من فیلم واضح گذاشتم بعدا شما داری چشم پوشی میکنی ، همین پلیر برای Cheat و Abuse ماه پیش بن و آنرنک شده بود . دوباره رنک گرفته داره Abuse میکنه . درخواست ban و Unrank این ادمین رو دارم ، با تشکر !!!

با سلام

مدیر سرور جواب شما را داده

لطفا از اسپم کردن خودداری فرماید

بنده در تاریخ مشخص شده PcCheck خواهم شد

با تشکر از مدیریت سرور ارناگیم

لینک به دیدگاه

درود
ایشان دیگر در سرور رنکی ندارند!
توجه داشته باشید تیم مدیریت سرور آرناگیم توسط لانچر شخصی سازی و ساخت خود سرور جهت PC Check استفاده میکند به این صورت که اولین برنامه ای که نصب کرده اید بر روی PC و همینطور پاک کردن ان را برای ما نمایش میدهد! ( اطلاعات دقیق در ساعت، روز، ماه، سال ) پس راهی برای فرار کردن از PC Check نمیباشد.
ایشان در تاریخ معلوم شده PC Check خواهند شد.
بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...