رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

JoKeR

FesharBaz

ارسال‌های توصیه شده

نام: FeShaRBAz

کسی که شکایت دارید: Joker

شاهد: AliFaTheR

رنک کسی ک شکایت دارید: SuperVisor

مدارک: 

توضیحات: به ایشون گفتم tp nkn میگه کل نکن دفعه بعدی میوت ! 

این الان یعنی چی؟! من کل کردم؟ بعد میگم داری تهدید میکنی میگه Hoshdar : ) 

@MaMaDNiGhT فقط مدیرکل رسیدگی کنه. @[]JoKeR[] خودت نیا موضوع رو رسیدگی کن و ببند.

مدارک:wn7x_sa-mp-038.png

7z1b_sa-mp-039.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

درود !!

دوست عزیز همونطور که گفتم هشدار بود نه تهدید چون شما مرتبا در حال کل کل کردن با پلیر ها یا حتی خود من هستید و چون من بعد از چند ثانیه وارد کازینو شدم فکر میکنید من tp/ زدم در صورتی که اینطور نبوده و من فقط به

اون محل نزدیک بودم !!! برای اثبات ، مدیران گرامی میتونن لاگ رو چک کنند !! ساعت و دقیقه و ثانیه هم در تصویر شما مشخصه ... و در صورت اثبات شدن حرف شما بنده با کمال میل استعفا میدم !!  

در ضمن شکایت های مربوط به خودم  رو در صورت داشتن مدرک و با هماهنگی مدیران اجازه ی بستن به من داده شده تا از شلوغی ( کل کل ) و هرج مرج  در سایت جلوگیری بشه ..

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، []JoKeR[] گفته است :

درود !!

دوست عزیز همونطور که گفتم هشدار بود نه تهدید چون شما مرتبا در حال کل کل کردن با پلیر ها یا حتی خود من هستید و چون من بعد از چند ثانیه وارد کازینو شدم فکر میکنید من tp/ زدم در صورتی که اینطور نبوده و من فقط به

اون محل نزدیک بودم !!! برای اثبات ، مدیران گرامی میتونن لاگ رو چک کنند !! ساعت و دقیقه و ثانیه هم در تصویر شما مشخصه ... و در صورت اثبات شدن حرف شما بنده با کمال میل استعفا میدم !!  

در ضمن شکایت های مربوط به خودم  رو در صورت داشتن مدرک و با هماهنگی مدیران اجازه ی بستن به من داده شده تا از شلوغی ( کل کل ) و هرج مرج  در سایت جلوگیری بشه ..

با 

اشتباه?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، FeShaRBAzw گفته است :

نام: FeShaRBAz

کسی که شکایت دارید: Joker

شاهد: AliFaTheR

رنک کسی ک شکایت دارید: SuperVisor

مدارک: 

توضیحات: به ایشون گفتم tp nkn میگه کل نکن دفعه بعدی میوت ! 

این الان یعنی چی؟! من کل کردم؟ بعد میگم داری تهدید میکنی میگه Hoshdar : ) 

@MaMaDNiGhT فقط مدیرکل رسیدگی کنه. @[]JoKeR[] خودت نیا موضوع رو رسیدگی کن و ببند.

مدارک:wn7x_sa-mp-038.png

7z1b_sa-mp-039.png

dost aziz mn shahed bodam ke ishon be on mahal nazdik bod

• Like 1
لینک به دیدگاه

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...