رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

!abuse senior helper!

[Gc]AmirSadra

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: @.[GC].amirsadra
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @.AmirNight.
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :____
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : senior helper
  • مدارک شکایت:l5pj_sa-mp-173.png
  • cfui_sa-mp-233.png
    1cm4_shot_0015.png
    epx3_shot_0016.png
    p24b_shot_0017.png
    توضیحات: در مدرک اول من هلپر هستم و فحش ندادم و ایشون mut بی دلیل دادند!
    در مدرک دوم ایشون بخاطر این که ماشینشون خراب شده slape بی دلیل میدن!
    در مرک سوم چهارم و پنجم پست مربوط به @EvilNiGhT هست و ایشون جواب دادند!!!!! 
    درخواست رسیدگی دارم! @EvilNiGhT @_SecReT
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در 2 ساعت قبل، .[GC].amirsadra گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: @.[GC].amirsadra
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @.AmirNight.
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :____
  • رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : senior helper
  • مدارک شکایت:l5pj_sa-mp-173.png
  • cfui_sa-mp-233.png
    1cm4_shot_0015.png
    epx3_shot_0016.png
    p24b_shot_0017.png
    توضیحات: در مدرک اول من هلپر هستم و فحش ندادم و ایشون mut بی دلیل دادند!
    در مدرک دوم ایشون بخاطر این که ماشینشون خراب شده slape بی دلیل میدن!
    در مرک سوم چهارم و پنجم پست مربوط به @EvilNiGhT هست و ایشون جواب دادند!!!!! 
    درخواست رسیدگی دارم! @EvilNiGhT @_SecReT

درود 
با سلام پلیر عزیز 
در عکس اول من میخواستم یک فرد دیگری رو میوت بدم که ای دی اشتباه زدم و بهتون در
تیم اسپیک گفتم اشتباه شد 
در عکس دوم من داشتم هلپ جواب میدادم و وانتد داشتم و شما به ماشین من تیر زدید که این کارتون DM حساب میشه و به همین دلیل من Slap دادم که باز هم منو شما در تیم اسپیک بودید
  عکس سوم و چهارم هم به شما مربوط نیست ! @EvilNiGhT اگه لازم باشه به من اخطار میده!
من میدونم مشکل شما چیه.
شما به این دلیل که من به
HeadHELPER گزارش بیکفایتی شما رو دادم و شما ان رنک شدید از من کینه داریید و میخواهید من رو ان رنک کنید!
لطفا جو سازی نکنید!
اینم مدرک بی کفایتی شما:

spacer.pngspacer.pngspacer.png

• Like 1
لینک به دیدگاه

در ضمن اینرو یادم رفت که شما میتونستید شش روز پیش برای  میوت بی دلیل شکایت کنید یا سه روزه پیش میتونستید برای slap بی دلیل شکایت کینید چرا امروز که با گزارش من به HeadHelper ان رنک شدین میاید شکایت میکنید؟

قصد شما از این کار ها فقط جو سازی در سایت ArenaGame است!

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، .AmirNight. گفته است :

در ضمن اینرو یادم رفت که شما میتونستید شش روز پیش برای  میوت بی دلیل شکایت کنید یا سه روزه پیش میتونستید برای slap بی دلیل شکایت کینید چرا امروز که با گزارش من به HeadHelper ان رنک شدین میاید شکایت میکنید؟

قصد شما از این کار ها فقط جو سازی در سایت ArenaGame است!

صلاح من این بوده الان بزارم 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، .AmirNight. گفته است :

درود 
با سلام پلیر عزیز 
تیم اسپیک گفتم اشتباه شد 
در عکس دوم من داشتم هلپ جواب میدادم و وانتد داشتم و شما به ماشین من تیر زدید که این کارتون DM حساب میشه و به همین دلیل من Slap دادم که باز هم منو شما در تیم اسپیک بودید
  عکس سوم و چهارم هم به شما مربوط نیست ! @EvilNiGhT اگه لازم باشه به من اخطار میده!
من میدونم مشکل شما چیه.
شما به این دلیل که من به
HeadHELPER گزارش بیکفایتی شما رو دادم و شما ان رنک شدید از من کینه داریید و میخواهید من رو ان رنک کنید!
لطفا جو سازی نکنید!
اینم مدرک بی کفایتی شما:

اول از همه شما senior هستید بی جا کردید دخالت می کنید توی پست پلیر !!! در ضمن درخواست مدرک دارم برای هر جوابی که دادید!!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، .[GC].amirsadra گفته است :

اول از همه شما senior هستید بی جا کردید دخالت می کنید توی پست پلیر !!! در ضمن درخواست مدرک دارم برای هر جوابی که دادید!!!

دوست عزیز این اکانت مولتی بنده هستش D: 
اگه باور نمیکنید میتونم با اکانت بیام یا اینکه @EvilNiGhT چک کنه جی میل اکانت من با این اکانت رو 

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، .AmirNight. گفته است :

دوست عزیز این اکانت مولتی بنده هستش D: 
اگه باور نمیکنید میتونم با اکانت بیام یا اینکه @EvilNiGhT چک کنه جی میل اکانت من با این اکانت رو 

در 35 دقیقه قبل، .AmirNight. گفته است :

درود 
با سلام پلیر عزیز 
تیم اسپیک گفتم اشتباه شد 
من میدونم مشکل شما چیه.
شما به این دلیل که من به
لطفا جو سازی نکنید!
اینم مدرک بی کفایتی شما:

معلومه شما ترسیدید و موضوع رو میپیچونید شما همین الان مدارک حرفتونا اثبات کنید...وگرنه که درخواست unrank @EvilNiGhT @_SecReT
در ضمن شما بی جا کردید که ss بی کفایتی هلپری من رو ارسال کردید این موضوع رو هد هلپر رسیدگی کرد به شما ربطی نداره!! هد هلپر عزیز لطفا رسیدگی کن!!!! @_SecReT

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، .[GC].amirsadra گفته است :

معلومه شما ترسیدید و موضوع رو میپیچونید شما همین الان مدارک حرفتونا اثبات کنید...وگرنه که درخواست unrank @EvilNiGhT @_SecReT
در ضمن شما بی جا کردید که ss بی کفایتی هلپری من رو ارسال کردید این موضوع رو هد هلپر رسیدگی کرد به شما ربطی نداره!! هد هلپر عزیز لطفا رسیدگی کن!!!! @_SecReT

من ترسیدم؟؟
اقا رنک من برای شما که 1 ماهه هلپری امروز فهمیدی تو سرور 
اونت پابجی داریم 
دومن وظایف من رو شما تعیین نمیکنی! که میگی بیجا کردی که ss گزاشتی سایت 
HeadHelper وظایف من رو تعیین میکنه!

• Like 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، .AmirNight. گفته است :

من ترسیدم؟؟
اقا رنک من برای شما که 1 ماهه هلپری امروز فهمیدی تو سرور 
اونت پابجی داریم 
دومن وظایف من رو شما تعیین نمیکنی! که میگی بیجا کردی که ss گزاشتی سایت 
HeadHelper وظایف من رو تعیین میکنه!

درود !

با توجه به اوج گرفتن کل کل بین شما بنده قضاوت رو میسپرم به اقای @EvilNiGhT و ایشون اگر صلاح بدونه درخواست مدرک از هردوتون کنه !

نکته: بنده با صحبت کردن با اقای @.[GC].amirsadra متوجه شدم که برخی از نکات رو به خوبی بلد نیستن و برای مدتی انرنک کردم تا بیشتر با اطلاعات سرور اشنایی پیدا کنن 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، .[GC].amirsadra گفته است :

من تنها یک مدرک دارم که نشون میده من در تی اس به شما گفتم میخواستم یک نفر دیگه رو میوت بدم!
spacer.png

• Like 2
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، .AmirNight. گفته است :

من تنها یک مدرک دارم که نشون میده من در تی اس به شما گفتم میخواستم یک نفر دیگه رو میوت بدم!
spacer.png

منم گفته باشم شما به هر حال abuse کردید!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، _SecReT گفته است :

درود !

با توجه به اوج گرفتن کل کل بین شما بنده قضاوت رو میسپرم به اقای @EvilNiGhT و ایشون اگر صلاح بدونه درخواست مدرک از هردوتون کنه !

نکته: بنده با صحبت کردن با اقای @.[GC].amirsadra متوجه شدم که برخی از نکات رو به خوبی بلد نیستن و برای مدتی انرنک کردم تا بیشتر با اطلاعات سرور اشنایی پیدا کنن 

موفق باشید 

بله آنرکی من کاملا صحیح بوده! اما الان موضوع abuse senoir هست نه unrank من! من مدرک abuse senior رو گذاشتم که ایشون هیچ کدوم را قبول نکردند و بهانه آوردند!درخواست مدرک کردم از ایشون که هنوز چیزی ارسال نشده است! با تشکر....

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، .[GC].amirsadra گفته است :

بله آنرکی من کاملا صحیح بوده! اما الان موضوع abuse senoir هست نه unrank من! من مدرک abuse senior رو گذاشتم که ایشون هیچ کدوم را قبول نکردند و بهانه آوردند!درخواست مدرک کردم از ایشون که هنوز چیزی ارسال نشده است! با تشکر....

در ضمن چند روز پیش من رو دستگیر کردند و به داخل خانه خود بردند سعی داشتند uncuf کنند اما من نزدیکشان نمیرفتم! چند باری bring کردند ولی موفق نشدند در آخر من رو فریز کردند که هم 5 دقیقه ادمین jail شدم و هم باگ!!! انقدر سریع abuse کردند و من باگ شدم که وقت جمع آوری مدرک نشد!مثل اینکه استعداد دارند تو این کار D:

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، .[GC].amirsadra گفته است :

در ضمن چند روز پیش من رو دستگیر کردند و به داخل خانه خود بردند سعی داشتند uncuf کنند اما من نزدیکشان نمیرفتم! چند باری bring کردند ولی موفق نشدند در آخر من رو فریز کردند که هم 5 دقیقه ادمین jail شدم و هم باگ!!! انقدر سریع abuse کردند و من باگ شدم که وقت جمع آوری مدرک نشد!مثل اینکه استعداد دارند تو این کار D:

ادامه به این کل کل باعث میشه فقط هر دو طرف warn بگیرن 

تا زمانی که اقایه @EvilNiGhT جواب نداده شما از ادامه به این کل خوداری کنید !!!

لینک به دیدگاه

h9bw_sa-mp-003.png
ایشون چند روز پیش بعد از برد من در fall فشاری شد و من رو کیک داد و دلیل کیکش لگ بود! ولی در هر صورت لگ نبودم! @EvilNiGhT

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...