رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

فحاشی به پلیس و ارزان خریدن قعطه و گران فروختن آن

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: ( arash__gamer@ )
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: @Dr_mehdi1377
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
  • @.SiGaR.   - @muhammad @SpiriT @Old.TurTle 
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: ( 742 )
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: نمیدونم
  • مدارک شکایت: spacer.png
  • spacer.png
  • spacer.png
  •  
  • توضیحات: پلیس بودم . مثل همیشه جنگ دزد و پلیس همو کیل میکردیم . که ایشون افتاد دنباله منو و میخاست منو کیل کنه که کاری به این نداریم . ایشون همینطور که تو تصویر میبینید به من داره توهین میکنه اما سر چی ؟ سر اینکه من به ادمین  سرور گفتم که ایشون قعطه رو 2 م از تازه واردا میخره و 5 ام میره به بقیه میفروشه . حتی چند بارم ازش شکایت شد و خودم بهش گفته بودم که 1 تا 4 م باید بفروشی و قعطه نخر جمع کن . اما گوش نکرد و مدعی که من شاخ شدم . بدون تعریف میگم تا جایی که تونستیم همه ی ماها  به تازه واردا کمک کردیم 
  •   اما نمیدونم چرا امثال ادمای مثل این میخوان با کیل کردن و کلاه برداری از تازه واردا خودشون بالا ببرن 
  • از کسایی که ازش شکایت کردن نمونه اش marat که نمیدونم چقد قعطه داده به این اما خودشم گزارششو داده . 
  •  
  • ادمین مربوطه: نمیدونم 
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp
در در 10 مهر 1399 در 16:55، arash__gamer گفته است :
  • نام کاربری کسی که شکایت دارد: ( arash__gamer@ )
  • نام کاربری کسی/کسانی که از آنها شکایت دارد: @Dr_mehdi1377
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) :
  • @.SiGaR.   - @muhammad @SpiriT @Old.TurTle 
  • مقدار امتیاز کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید: ( 742 )
  • رنک کسی/کسانی که از آنها شکایت دارید(در صورت وجود: نمیدونم
  • مدارک شکایت: spacer.png
  • spacer.png
  • spacer.png
  •  
  • توضیحات: پلیس بودم . مثل همیشه جنگ دزد و پلیس همو کیل میکردیم . که ایشون افتاد دنباله منو و میخاست منو کیل کنه که کاری به این نداریم . ایشون همینطور که تو تصویر میبینید به من داره توهین میکنه اما سر چی ؟ سر اینکه من به ادمین  سرور گفتم که ایشون قعطه رو 2 م از تازه واردا میخره و 5 ام میره به بقیه میفروشه . حتی چند بارم ازش شکایت شد و خودم بهش گفته بودم که 1 تا 4 م باید بفروشی و قعطه نخر جمع کن . اما گوش نکرد و مدعی که من شاخ شدم . بدون تعریف میگم تا جایی که تونستیم همه ی ماها  به تازه واردا کمک کردیم 
  •   اما نمیدونم چرا امثال ادمای مثل این میخوان با کیل کردن و کلاه برداری از تازه واردا خودشون بالا ببرن 
  • از کسایی که ازش شکایت کردن نمونه اش marat که نمیدونم چقد قعطه داده به این اما خودشم گزارششو داده . 
  •  
  • ادمین مربوطه: نمیدونم 

@Old.TurTle

@_SecReT

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...