رفتن به مطلب
arenagame_nimbaha

abuse

[Gc]AmirSadra

ارسال‌های توصیه شده

• نام کاربری کسی که شکایت دارد: @AmirSadra
  • نام کاربری ادمینی که از آن شکایت دارد: @$WolFkinG$
  • نام کاربری شاهد/شاهدان(درصورت وجود) : @FOXX   @ARSHlA @eYeD

رنک ادمینی که از آن شکایت دارید(در صورت وجود) : OWNER

مدرک شکایت:

dyw8_sa-mp-016.png hsgs_sa-mp-000.png nizv_sa-mp-110.png توضیحات: با سلام در تصویر اول شب از کلن avenger کیک شده و ساعت 1 روی @FOXX گوتو کرده و @eYeD رو کشته است!

در تصویر دوم بدون اجازه روی @FOXX گوتو کرده! در تصویر سوم هلپی که باید هلپر جواب دهد رو ایشون جواب داده!

درخواست رسیدگی @HamiD 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

arenagame_samp

سلام

بنده به این علت گوتو کردم که این دوتا قبل از کیک به من حمله میکردند و بدون هیچ دلیلی من را کیل میکردند !

و یک چیز دیگه!

ایشون منو مجبور به گوتو کردن!

یعنی ایشون از من درخواست دوال جلوی کمپ کردند و من گوتو کردم در حالی که این دو در کمپ بودند و فقط برای آن رنک من میخواستند مدرک جمع کنند!

• Confused 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، $WolFkinG$ گفته است :

سلام

بنده به این علت گوتو کردم که این دوتا قبل از کیک به من حمله میکردند و بدون هیچ دلیلی من را کیل میکردند !

و یک چیز دیگه!

ایشون منو مجبور به گوتو کردن!

یعنی ایشون از من درخواست دوال جلوی کمپ کردند و من گوتو کردم در حالی که این دو در کمپ بودند و فقط برای آن رنک من میخواستند مدرک جمع کنند!

ایشون دروغ گفتند که ما دم در دوال میدهیم و من هم گوتو کردم واسه دوال و ایشون داخل کمپ بودند!

• Confused 1
لینک به دیدگاه

در تصویر سوم هم فقط هلپر ها نمی‌توانند سوال جواب دهند!

بنده به رنک owneri هم میتوانم هلو جواب دهم د اگر از پلیر بپرسید متوجه میشوید به خوبی جواب داده ام و مشکل پلیر را حل کردن ام !

• Confused 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، $WolFkinG$ گفته است :

بنده به رنک owneri هم میتوانم هلو جواب دهم د اگر از پلیر بپرسید متوجه میشوید به خوبی جواب داده ام و مشکل پلیر را حل کردن ام !

وقتی هلپر توی سرور هست نباید جواب بدی هلپر نیستی

هلپر وظیفه ی جمع اوری سکرین شات را دارد و شما که هلپر نیستی نباید جواب بدی!

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، $WolFkinG$ گفته است :

دوست عزیز در تایم بقل پیام ها مشخص است که شما وقتی پلیر هلپ میدهد سریع جواب میدید و اجازه نمی دهید هلپر ها رسیدگی کنند!

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...